Skocz do zawartości
crasch

The Walking Dead

Rekomendowane odpowiedzi

tym razem zmarnowane 40 minut :/ pierwszy raz przewijałem serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tematykę zombiaków i czekałem na serial tego typu :)

 

Planuję założyć jakąś stronkę o tym serialu, domenę i hosting już mam, ktoś chętny do współtworzenia?

 

 

PS. 85% napisów 1x3 ;)

Edytowane przez CzarnyElo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa

 

3 ep - imo nie warto ogladac, 2 akcje z zombiakami i nic poza tym ciekawego sie nie wydarzylo...

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blheeee jakie nudy to masakra :/

jak tak dalej pojdzie to powinna spadac im ogladalnosc :/

zamiast wlasnie w tych 6 odcinach pierwszego sezonu zrobic niezla jazde by zachecic widzow to ogladania to robia jakas nudna obyczajowke z zombiakami w tle :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pierwszy mi się podobał. Ale jak w 4 będzie taka nuda jak w 3 to ja pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pierwszy mi się podobał. Ale jak w 4 będzie taka nuda jak w 3 to ja pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydali całą kase na 1 i 2 odcinek a teraz krecą na zwirowni filma pod lasem za 5 zł

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że serial skupiać się będzie głównie na grupie ludzi, ich przetrwaniu i ich losach, a nie bezmyślnej non stop rzeźni z zombiakami jak co niektórzy tutaj oczekiwali. Może i lepiej, bo ile można byłoby oglądać wyrzynkę umarlaków. Póki co nie jest źle i jeśli o mnie chodzi to serial ma u mnie jeszcze spory kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że serial skupiać się będzie głównie na grupie ludzi, ich przetrwaniu i ich losach, a nie bezmyślnej non stop rzeźni z zombiakami jak co niektórzy tutaj oczekiwali. Może i lepiej, bo ile można byłoby oglądać wyrzynkę umarlaków. Póki co nie jest źle i jeśli o mnie chodzi to serial ma u mnie jeszcze spory kredyt.

to chociaż, niech przykują widza tymi relacjami między postaciami :/

niech będą ciekawe a nie tak sztampowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcowka jak z piły ;)

Kto czytal komiks ten wie że jeszcze jedna lapa zostanie odcieta ;)

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że serial skupiać się będzie głównie na grupie ludzi, ich przetrwaniu i ich losach, a nie bezmyślnej non stop rzeźni z zombiakami jak co niektórzy tutaj oczekiwali. Może i lepiej, bo ile można byłoby oglądać wyrzynkę umarlaków. Póki co nie jest źle i jeśli o mnie chodzi to serial ma u mnie jeszcze spory kredyt.

 

tak się składa że nie jeden serial i film oglądałem o grupie ludzi i ich losach i nie wiało nudą. Serio, po co ta scena w namiocie która trwała z 10 minut i nie wiele wniosła?

 

końcowka jak z piły ;)

Kto czytal komiks ten wie że jeszcze jedna lapa zostanie odcieta ;)

spoilerój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem na razie 3 epka, bo oglądam na FOXie w niby-HD, ale po 2 odnicnku nie jestem zadowolony.

Po 1 odc. byłem podjarany i kazałem wszystkim znajomycm to oglądać. Teraz żałuję, 2 odc. już nudny. Poza końcówką, ale to za mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie zdążyłem oglądnąc tylko dwa odcinki, ale wrażenie odniosłem bardzo pozytywne, jak narazie serial nie zanudza, jest co oglądać. Za chwile biorę się za obadanie 3 odcinka i zobaczymy czy faktycznie taki nudny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po 3 odcinku. Miło się zaskoczyłem, bo nastraszyliście mnie pisząc, że nudy, muł z bagnem itd. Odcinek może jest mniej krwisty, ale dalej trzyma klimat i nie nudzi. Polecam serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

końcowka jak z piły ;)

Kto czytal komiks ten wie że jeszcze jedna lapa zostanie odcieta ;)

Nosz kurde, zabić to mało :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde, zabić to mało :mad2:

 

a wiesz która że krzyczysz ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, serial ma fajną fabułe, fajnie się ogląda a niektórzy by chcieli żeby ciągle wszyscy się zabijali i była sieka, jak oczekujecie takich rzeczy to lepiej nie oglądajcie. Pozatym film w którym ciągle jest masakra nie jest wogóle straszny bo każdy wie co się za chwilę stanie.

Edytowane przez Kowal_junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, film ma fajną fabułe, fajnie się ogląda a niektórzy by chcieli żeby ciągle wszyscy się zabijali i była sieka, jak oczekujecie takich rzeczy to lepiej nie oglądajcie. Pozatym film w którym ciągle jest masakra nie jest wogóle straszny bo każdy wie co się za chwilę stanie.

Niestety takie czasy, jak nie ma krwi, flaków, stosu trupów i w ch..j animacji komputerowych, do tego trza jeszcze trochę pomyśleć, to pozycja jest do d.py.

Edytowane przez bardak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie czasy, jak nie krwi, flaków, stosu trupów i w ch..j animacji, do tego trza jeszcze trochę pomyśleć, to pozycja jest do d.py.

 

To samo mi przeszło przez myśl w odniesieniu do niektórch komentów po oglądnięciu części 3. Nie zawsze musi być ostra siekanka, żeby się dobrze oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiadałem w poprzednim poście wszystkich fanów serialu zapraszam na nowo powstałą, pierwszą polską stronę traktującą o serialu The Walking Dead.info.pl

 

Na razie zrobiona jest oprawa graficzna i dodany pierwszy news... Niedługo bebechy...

 

Jak oceniacie?

 

:)

Edytowane przez CzarnyElo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, film ma fajną fabułe, fajnie się ogląda a niektórzy by chcieli żeby ciągle wszyscy się zabijali i była sieka, jak oczekujecie takich rzeczy to lepiej nie oglądajcie. Pozatym film w którym ciągle jest masakra nie jest wogóle straszny bo każdy wie co się za chwilę stanie.

Nie chodzi o krew ale jak miałbym oglądać nudny obyczaj to oglądał bym dr Quin. A tego typu seriale już się przejadły i szukałem czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, film ma fajną fabułe, fajnie się ogląda a niektórzy by chcieli żeby ciągle wszyscy się zabijali i była sieka, jak oczekujecie takich rzeczy to lepiej nie oglądajcie. Pozatym film w którym ciągle jest masakra nie jest wogóle straszny bo każdy wie co się za chwilę stanie.

Chciałeś zaistnieć jako "znafca" a się tylko IMO ośmieszyłeś chociażby tym "filmem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Nie chodzi o krew ale jak miałbym oglądać nudny obyczaj to oglądał bym dr Quin. A tego typu seriale już się przejadły i szukałem czegoś innego.

lol2.gif no prawda jest taka że do dr Quin niewiele już brakuje lol2.gif

"Dłużyzna panie" i tyle w temacie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol2.gif no prawda jest taka że do dr Quin niewiele już brakuje lol2.gif

"Dłużyzna panie" i tyle w temacie

I w ten sposób przyrównano nowy serial, którego są dopiero trzy odcinki do starego "grzmota" z połowy lat 90, który liczył w ch.j odcinków. Zresztą, chyba ktoś już wcześniej napisał, że seriale stacji, która puszcza Walking Dead słyną z tego że raczej powoli się rozkręcają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...