Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

metyl

P4C 2,4 i OC

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak jak te procki sie kreca bo widze po zachodnich i wschodnich serwisach ze całkiem całkiem :) cos okolo 3G cena powiedzmy 900zł cena płytki i tak pod amd czy intele wychodzi +/- to samo do tego i tak dobre ramy,

wiec jak sie to to kreci i jaka ma wydajnosci przed i po zabiegu i jak to sie ma do konkurencji po co czyli np taki 2100+ @ 2700Mhz:)

One maja HT czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co nikt nie ma czy nie krecicie na xbit wykrecili do 1,1ghz fsb 1ghz na wielu forach widziałem ale nikt to nie ma i nie krecic nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarnAge ma takiego właśnie procka, płytkę ABIT IC7, no i wszystko kręci właśnie na 3 GHz przy boxowym coolerku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to niech powie cos do siebie czy vcore zmienial i ile mu idzie bo byc moze bedzie szansa zdradzic amd ale nie wiem jakiego tego intela brac maja jakies oznaczenia?? jakies serir cos obilo mi sie o uszy o jakies A ale nie bardzo wiem z czym to sie je wiec prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metyl - jestem technicznym "idiotą" (jak nie wierzysz spytaj piłę, z jakimi to problemami się borykam i o jakie żałosne rzezy potrafię się pytać przez G-G) p oprostu wlazłem do biosu i pacnąłem FSB czy cośtam i jazda jak na razie dotarłem do 3.1 GHz, lecę dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podnosiłeś nawet Vcore? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo ja wiem co ja tam robiłem? wlazłem tam i wzialem User Defined "coś tam" i jazda moze i zmieniłem, musiałbym sprawdzić, tzn zerknąć do Biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobacz, przy jakim napięciu pracuje teraz Twój procesor (CPU Core Voltage w BIOS-ie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to to fsb na ile ustawiłes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze Pila tobie uda sie od intela wykombinowac taki procek do testów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie przegiąłem wczoraj w nocy :(

ustawilem tak

-ext clock cpu/AGP/PCI - 264/66/33

estimated new clock: 3168

Cpu Core Voltage :1,5250

No i dałem w biosie zapisz.... Okay.... sprzet powstał... uruchamia sie wingroza.... i .. i.... DUPA!

coś tam Wingroza XP pisze tak "bla bla bla coś tam źle się załadowało" no to ja mechanicznie RESET (mogłem poczekać cóz moja wina) no i znowu komp powstał.... lae już wingroza nie wstała...

czarny ekran i taka wiadomość " Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony, lub jest uszkodzony: WindowsSystemConfigSystem.

Możesz podjąć próbę naprawy pliku coś tam coś tam.... No wyobraźcie sobie że lekko mnie pot oblał zimny, bo XPekiem bawię się od kilku dni, wcześneij był tylko 98.. no okay wlaczam plyte inst. Wingorzy pacnąłem to "r" i i gówno się naprawiło! Kochany Windows , kochany Microsoftm, kochany Wujek Bill! No cóż... jedyna rada to reinstalka no i jestem na świeżo po reinstalce wiytajcie znowu.

ACHA dziś podkęce sukinkota jeszcze raz! Wypruję sobie flakie ale 3.2Ghz dociągnę choćbym padł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie tak dzieje i przechodzi POST a nie moze uruchomic systemu to nie rób reinstalki bo nie potrzeba marnujesz czas, wystarczy odkrecic troche albo podniesc napięcie i powinno sie udac. Win tak pisze ze mu barkuje plików jak np procek jest za bardzo podkrecony.

Aha poczytaj art na xbitlabs tam pisza o oc p42,4 c do 3,3 doszli wiec całkiem całkiem 1,1ghz fsb wiec całkiem całkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metyl - już po grzybach reinstalka zrobiona, ale zapamietam na przyszłość. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...