Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość lazuch

Android bez taryfy internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lazuch

Na dniach będę podpisywał nową umowę w erze, jednym z telefonów jakie rozważam jest Samsung i5700, nie jest on jednak w abonamencie z pakietem internetowym. Jak sprawdza się android jeżeli może się łączyć z siecią tylko przez wifi. Jest w ogóle sens sięgać po androida bez stałego połączenia z siecią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz na co dzień dostęp do wifi to zainstalujesz sobie apndroida i będzie ok. ale jak nie to troche stypa. jak masz dluzszy czas abo w erze to spróbuj wycyganic od nich pakiet 50mb za 5zl miesiecznie (normalnie jest po 15, mi dali po 4 latach za 5zl..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lazuch
jak masz na co dzień dostęp do wifi to zainstalujesz sobie apndroida i będzie ok. ale jak nie to troche stypa. jak masz dluzszy czas abo w erze to spróbuj wycyganic od nich pakiet 50mb za 5zl miesiecznie (normalnie jest po 15, mi dali po 4 latach za 5zl..).

 

 

Wifi mam w domu, ale nie wiem czy jest sens kupować internetowy telefon i korzystać z niego jak ze zwykłej komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam. internetowy telefon to tylko nazwa. to jest normalny smartfon z masą możliwości który co prawda jest bardzo dobrze przystosowany do internetu ale to nei znaczy że nic innego na nim nie zrobisz. poza tym jaką masz alternatywę? WM, symbian, mac os. symbian odpada w przedbiegach. WM 6.5 odchodzi do lamusa. mac os zły nie jest ale najtanszy iphone nowy jest 2x drozszy niz i5700. android jest bardzo przyszłościowym systemem i coraz bardziej popularnym. masa producentów się na niego przerzuciła. popatrz kto teraz produkuje nowe telefony na WM czy symbiana poza nokią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lazuch

No to mnie przekonałeś, właśnie zamówiłem Samsunga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...