Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JamesSeth

Głośniki do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic głośniki do PC .

Do małego pokoju . 5/10m.

Co warto kupić w tej cenie?

 

Zastanwiam się pomiędzy creative T6160 vs logitech x530.

Co jest lepsze ?

 

Głośniki ogitech x530 mam w domu w innym pokoju 5.1 I powiem szczeże ze wyglądowo są zance, ale z dzwiękiem jest już troszku gorzej, zwłaszcza w filmach 5.1 w porównaniu do kina domowego jakie mam w domu.

 

Cóż interesuje mnie dobry, czysty dzięk, i ładny wygląd :) Nie jestem audiofilem :E

 

Czekam na propozycje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do czego będziesz używał tych głośników.

Pokój ma 5x10m? :hmm:

 

Widzę, że póki co celujesz w zestawy 5.1. Z w/w lepsze są Logitechy X-530, ale warto pomyśleć o droższych X-540. Osobiście dołożyłbym te 25zł i kupił te głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pokój ma 5metrów na 10 metrów .

Głownie do muzyki, czasem sporadycznie do filmów HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki duży pokój i głównie muzyka to złóż sobie stare polskie stereo, każdym głośnikom komputerowym w muzyce da popalić. A jak nie- używane z-2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak pokój ma 5metrów na 10 metrów .

Głownie do muzyki, czasem sporadycznie do filmów HD

Pokój 50m^2 do małych nie należy. Niektórzy mają mieszkania o mniejszej powierzchni...

 

Jak sprzęt do muzyki to 5.1 sobie odpuść.

Bierz jakieś stereo, ale za takim budżetem ciężko będzie złożyć coś, co nie zginie w tym pokoju.

Poluj na Altusy, Altony, Mildtony, Polarisy, Diora seria ZgC itp., więcej nie chce mi się wymieniać.

Do tego wzmacniacz np. Diora WS 442.

Ogólnie wybór jest ogromny, ale trzeba poświęcić trochę czasu, aby kupić coś przyzwoitego za względnie małe pieniądze.

 

Sam mam jeszcze wieżę Diory- wzmacniacz WS 502, tuner AS 502 i odtwarzacz CD 502. CD daje radę jako źródło nawet przy dużo lepszym sprzęcie. Gra neutralnie i jest niemalże nie do zajechania z uwagi na dobre podzespoły Philipsa. Z koeli wzmacniacz ma niezłą moc i ładne, dobrze kontrolowane basy. Tylko góra jest zbyt mocno wycofana. Na dodatek mogę wszystko obsługiwać jednym pilotem wielkości gofra. :E

Podpięte do tego są kolumny Diory Świdnicy ZgC 70-8-904.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...