Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damo69

Który HTC?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na oku 4 modele HTC z Androidem. Wszystkie w granicy 1000 zł. Chodzi mi o modele Dream, Hero, Magic i Tattoo. Wszystkie są porównywalne technicznie, dlatego nie wiem na który się zdecydować. Kolejna sprawa to czy na wszystkich tych telefonach będzie działać najnowsza wersja tego oprogramowania? Bardzo proszę o Wasze trafne sugestie i rady. Z góry serdeczne dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dream to już staruszek; Tattoo nie warto - m.in. ze względu na brak ekranu pojemnościowego; Magic jest w miarę OK, ale to Hero jest najlepszy z tych, które wymieniłeś. Z tego, co wiem, to heros w PL ma dostać 2.1 jakoś niedługo. Co do najnowszego 2.2 - nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Omnia 2 jest na Windowsie. A mnie zależy na Androidzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może motke milestone? za 1200 zł jak się dobrze zapoluję to można ją wyrwać. Na androidzie 2.1 - update do 2.2 jest bardzo pewny. No ale jeśli musi być HTC, to z tych co wymieniłeś Hero najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych przez ciebie najlepszy bedzie HERO , ale mozesz sie zastanowic nad Droidem czyli Milestone w Europie :> ktory to jest w gronie najlepszych telefonow na Androidzie, bedac rownierz jest system sellerem calej platformy do czasu premiery Desire , EVO 4G i Galaxy S .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero jest prawie 2 razy droższy niż Magic a różni się detalami np. więcej pixeli w aparacie, wyjściem słuchawkowym 3,5mm jack. Magic za to jest lzejszy i nieco lepiej trzyma na baterii.

Magic obecnie jest z Androidem 1.5 z sense ul podobnie jak Hero. Ten drugi ma na dniach dostać aktualizacje do 2.1 natomiast o Magicu cisza. Bez problemu można na Magica wgrać nieoficjalne ROMy po uprzednim zROOTowaniu (Hero podobnie).

Wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...