Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piter1403

Wentylator 92 mm, cichy i wydajny

Wentylator 92 mm  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który ?

    • Arctic Cooling F9 PWM
      1
    • Noiseblocker BlackSilent XE2 92mm - rev.3
      9
    • Scythe Kama PWM 92mm
      1
    • SilentiumPC Zephyr 92
      2
    • BeQUIET Silent Wings USC 92mm
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje wydajnego, cichego i w miarę taniego (do 30-40 zł.) wentylatora 92mm, na chłodzenie Pentagram Alpaya. Wentylator będzie regulowany ręcznie. Chodzi mi głównie o to by był cichszy i najlepiej wydajniejszy od fabrycznego, dołączanego do Alpaya.

Jak na razie moi kandydaci to:

-http://www.cooling.pl/noiseblocker-blacksi..._category=30_66

-http://allegro.pl/item1062733129_arctic_co...cichy_10db.html

-http://www.cooling.pl/scythe-kama-pwm-92mm..._category=30_66 (tylko tu może być chyba problem ze słowem cicho ;D)

-http://www.cooling.pl/silentiumpc-zephyr-9..._category=30_66

-http://allegro.pl/item1059554546_bequiet_s..._i_wydajny.html

 

Proszę o pomoc w wyborze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wentyl będzie regulowany ręcznie to opcja nr.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noiseblocker albo BeQueit!. Takiego Noiseblockera mam na grafice pod regulatorem skręconego na 1400 obr/min i jest cichutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na NB gdyż nie ma fandera na twojej liście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...