Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pharrel

HTC Desire...

Rekomendowane odpowiedzi

No więc może to zabrzmi glupio ale mam pewien problem z tylna klapką. Otóż telefon dostalem przedwczoraj i tylko 1 zdejmowalem ja by wlozyc baterie + karte. Niedawno zauwazylem że z jednej strony klapka przylega bardzo dobrze, lecz z drugiej odstaje i to calkiem sporo. Probowalem dzisiaj ja docisnac ale nic nie zaskakuje i klapka wraca do poprzedniej pozycji. Zdjalem dzisiaj klapke i zalozylem jeszcze raz dociskajac ja ze wszystkich stron ale dalej odstaje. Nie wiem co mam z tym zrobic i nie jestem pewien czy to jest wada techniczna czy nie i czy powinienem wymienic telefon. Jesli zastanawiacie sie czy jest to denerwujace, tak, troche jest.

 

Hm, co zrobić?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc może to zabrzmi glupio ale mam pewien problem z tylna klapką. Otóż telefon dostalem przedwczoraj i tylko 1 zdejmowalem ja by wlozyc baterie + karte. Niedawno zauwazylem że z jednej strony klapka przylega bardzo dobrze, lecz z drugiej odstaje i to calkiem sporo. Probowalem dzisiaj ja docisnac ale nic nie zaskakuje i klapka wraca do poprzedniej pozycji. Zdjalem dzisiaj klapke i zalozylem jeszcze raz dociskajac ja ze wszystkich stron ale dalej odstaje. Nie wiem co mam z tym zrobic i nie jestem pewien czy to jest wada techniczna czy nie i czy powinienem wymienic telefon. Jesli zastanawiacie sie czy jest to denerwujace, tak, troche jest.

 

Hm, co zrobić?!

zapytaj na forum gdzieś czy inni tak nie mają,może to jakaś wada konstrukcyjna....zobacz czy nigdzie nic nie jest wyłamane albo coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie odstaje, tzn z obu stron przylega tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej albo ktoś otwierał już tą klapkę kiedyś i ułamał ten malutki zatrzask, albo po prostu to wada Twojego egzemplarza i wg mnie należy iść do serwisu i poprosić o nową klapkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...