Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem nie gralem w demo. Po obejrzeniu filmikow takie wnioski wyciagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oceniać model jazdy po filmiku :E

Pograłem i multi naprawdę rządzi! (na xboxie bo na xboxie) Z resztą naprawdę fajnie się gra. Świetna oprawa graficzna aż się chce na free roadzie chce się jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra ktoś? ;)

Podziwiam Cię Vergil, ja bym nowego NFS'a nawet za darmo nie wziął. Dłużej ściągałem demo i je instalowałem niż byłem w stanie usiedzieć przy tym czymś :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS jest skierowany raczej do młodszego grona, które o hamowaniu przed zakrętami i ustawianiach dyferencjału wiedzieć nie musi. Taka niewymagająca zaangażowania gra wyścigowa.

 

Wiem, wstrętny jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy, w dziale gry pc wszyscy zadowoleni, hydro aż klaszcze uszami i nawet obiecał oryginał kupić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno kupil. :E w dziale x0 kilka osob takze. co Wy chcecie? uzyskal lepsze noty od GT5. Dobra gra! :cool:

 

 

 

 

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie w tego NFS`a pograłem i powiem wam szczerze że czegoś mi brakuje nie tuningu nie hmm... no właśnie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że gry zaczyna się najlepszymi autami (no prawie) ale cóż :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie w tego NFS`a pograłem i powiem wam szczerze że czegoś mi brakuje nie tuningu nie hmm... no właśnie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że gry zaczyna się najlepszymi autami (no prawie) ale cóż :(

 

Widzisz, już nawet nie musisz się ścigać i zarabiać pieniędzy, bo na początku dostajesz bolida. Rozpakowujesz grę z pudełka, wkładasz do napędu i wyświetla się napis "Congratulations, you won, you are the best"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy, w dziale gry pc wszyscy zadowoleni, hydro aż klaszcze uszami i nawet obiecał oryginał kupić :lol2:

Pics or didn't happen' :E

 

"Congratulations, you won, you are the best"

 

Wiem, wstrętny jestem :E

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to czyściutkie arcade, nie ma mowy o ŻADNYM realiźmie. Czy mi się to podoba? Cóż, podoba mi się - może niedokładnie tego od tej produkcji oczekiwałem, niemniej i tak jestem zadowolony ;)

 

Model jazdy? Cóż, my jeździmy 300, policja jeździ 300, latamy bokami przy 250km/h - i wszyscy są happy :szczerbaty:

 

Póki co nie będę w stanie powiedzieć nic więcej: przyszły tydzień zapowiada się... no ciężko, dlatego też w NFSa pogram dłużej dopiero po 5 grudnia. Swoje wrażenia standardowo opiszę w recenzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - ktoś lajtowo podchodzi do gier wyścigowych to bierze nfs, ktoś bardziej poażnie - gt5. Powiem szczerze że wcześniej byłbym zachwycony nfsem bo pięknie i szybko i fury kozackie, ale na całe szczęście kolega z pracy ma przerobione psp i pogrywaliśmy w gran turismo i teraz nfsów (poza porshe do którego mam sentyment) nie chcę widzieć. Dzięki mu za to że ukazał mi wyścigi z całkiem innej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - ktoś lajtowo podchodzi do gier wyścigowych to bierze nfs, ktoś bardziej poażnie - gt5. Powiem szczerze że wcześniej byłbym zachwycony nfsem bo pięknie i szybko i fury kozackie, ale na całe szczęście kolega z pracy ma przerobione psp i pogrywaliśmy w gran turismo i teraz nfsów (poza porshe do którego mam sentyment) nie chcę widzieć. Dzięki mu za to że ukazał mi wyścigi z całkiem innej strony :)

To tylko na przerobionych GT odpala? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS wśród wyścigów jest tym samym, czym NINTENDO WI wśród konsol. Rzeczą dla casuali, ludzi, których nie interesowały wcześniej podobne rzeczy, ale wdrażają się w to. Albo ludzi, których nie interesuje wdrażanie się w mechanizm gry, "ma być prosta i przyjemna"

Wiem co to znaczy, bo jakiś czas temu przejadły mi się symulatory, a łykałem przeróżne, od wypraw wahadłowcem w kosmos, przez symulacje lotów do symulatorów wyścigowych. Nie miałem w ogóle czasu na grę, dlatego wybierałem coś prostego i szybkiego. Na szczęście mam teraz trochę odpoczynku i więcej wolnego czasu dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Wii to zły przykład - to paradoks, bo ma więcej hardkorowych gier niż 360 i PS3 razem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hydro aż klaszcze uszami i nawet obiecał oryginał kupić :lol2:

ile razy to już obiecał? :rotfl:

 

swoją drogą miał żreć PC jak ktoś kupi oryginała GT, pół działu już ma, razem z monitorem i kablami bedzie musiał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy to już obiecał? :rotfl:

 

swoją drogą miał żreć PC jak ktoś kupi oryginała GT, pół działu już ma, razem z monitorem i kablami bedzie musiał :lol2:

 

Zaklad byl o wersje za 600zl, musimy znalezc czlowieka, ktory to kupil. Hydro bedzie mial podwyzszony poziom stali w organizmie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklad byl o wersje za 600zl, musimy znalezc czlowieka, ktory to kupil. Hydro bedzie mial podwyzszony poziom stali w organizmie. :)

Signature Edition to był już drugi zakład - wtedy miał zjeść swojego spiraconego Xboxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy to już obiecał? :rotfl:

 

swoją drogą miał żreć PC jak ktoś kupi oryginała GT, pół działu już ma, razem z monitorem i kablami bedzie musiał :lol2:

Edycję kolekcjonerską za 700zł :> Jak na razie osoba taka się nie znalazła, przynajmniej na tym forum :P Oryginała siłą rzeczy musielibyście mieć, bo PS3 znów przestało być "podatne" na piraty. Natomiast co do NFS, to "niestety" jestem "zmuszony" kupić z dwóch powodów, które zostawię dla siebie :) Tyle, że nie mówiłem nigdzie, że kupię grę, a klucz (który zresztą jest dla mnie zarezerwowany na 11stego), a to różnica :> Najpierw jednak poczekam, aż w pełni zmienię sprzęt. Proca, mobo i ram będę miał we wtorek, a obecna karta mi wystarczy (do dwóch dni przed świętami, a w zasadzie do samych świąt, bo mimo, że ją kupię to poczekam te 2 dni :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś tylko gry tak często kupował jak wymieniasz cześci w komputerze, growy świat byłby lepszy, masą emotek tego nie uczynisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, że gracie w NFS'a dla mnie trochę drętwa gra i tyle. Kupujcie GT5 ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was, że gracie w NFS'a dla mnie trochę drętwa gra i tyle. Kupujcie GT5 ! :)

Nikt tu nie gra w tą grę, no oprócz VERGILDH. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie gra w tą grę, no oprócz VERGILDH. :E

ja też gram, ale czy to powód do wstydu czy czegoś? :hmm: wolę arcadówki niż symulatory, forza kupa, więc gt5 byłoby jeszcze większą nudniejszą kupą ;) jednak w porównaniu do poprzedniego hot pursuit 2 się nie umywa ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...