Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jamesss

Przejściówka z gniazda Nokii na gniazdo mini-jack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam Pewien problem z rozlatującą się przejścówką do gniazdka nokii na gniazdo mini-jack:

otóż w poniedziałek kupiłem gdzieś na mieście taką właśnie przejściówkę i w domu okazało się że nie działa, jako że lubie majstrować to postanowiłem sam to naprawić :) Okazało się że winne jest podłączenie kabelków do gniazda mini-jack (coś nie łączyło - czyli typowe made in china), przylutowałem, zawaliłem klejem na gorąco ( :E ) i wygląda to tak:

26DSC_2056.jpg

Idę sobie dzisiaj, słucham muzyki i nagle wyłącza sie prawa słuchawka, okazało się że nawaliła - wtyczka z drugiej strony, rozebrałem i okazało się że było to strasznie biednie przylutowane i przy ściąganiu 'ogumowania' z wtyczki wszystkie kable magicznie odłączyły sie od wtyczki.

I po jakże pięknej opowieści dochodzimy do sedna problemu, mam zamiar przylutować te kabelki lecz nie wiem co gdzie idzie (który kabelek do którego miejsca w gniazdku):

56DSC_2061.jpg

( Oczywiście standardowo: niebieski - kanał lewy, czerwony - kanał prawy, złoty - masa)

jeśli ktoś umie pomóc byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...