Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wuzetkowiec

AMD Crimson/Catalyst Display Driver [Temat zbiorczy]

Rekomendowane odpowiedzi

Test Drive Unlimited – resolves negative CrossFire scaling

czyzby CF odpalal sie w tej grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalyst 11.6 ponoć rozwiązują problem z kursorem. Ja go nie zaobserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie , problem z kursorem zniknął :) hehe , ale dlugo im to zajęło :kwasny: ponad pół roku , nie wiem chyba od catalystów 10.12 czy cos ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na HD5770 wydajność zmniejszyła się względem sterowników 11.5rc3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.6 chyba są spieprzone . Pierwsze stery w których system zaczął mi wariować i teraz ujrzałem BlueScreen`a :o

 

Albo i nie. Chyba wejście do karty graficznej jedno mam uszkodzone. Wcześniej korzystałem z niższego wejścia a teraz podłączyłem po sprzątaniu kompa do górnego i w ogóle chodziło normalnie przez parę godzin, nawet grałem i od jakiegoś czasu komp parę razy pod rząd mi się zacinał i jeszcze ten Blue. jak na razie wszystko ok na tym wejściu co cały czas korzystałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie na różnych forach piszą o BSODach na 11.6, więc coś jest na rzeczy raczej

no i zabawna sprawa z kursorem, naprawili to lagowanie, a dodali nowego buga :E dajcie kursor w prawy górny róg i szybko przeciągnijcie go w lewo, kursor powinien się zatrzymać na chwilkę przed krawędzią ekranu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co ci chodzi :E u mnie nic nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączone do tego wejścia co miałem cały czas i jak na razie wszystko dobrze jest. Widocznie to nieużywane wejście jest uszkodzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie na różnych forach piszą o BSODach na 11.6, więc coś jest na rzeczy raczej

3dmark i bsod. jeszcze chwile z nimi powalcze i wracam do 11.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam was ! Nie instalujcie nowych sterów od AMD oznaczonymi numerem 11.6

Tragedia jest ! System się wiesza, BSOD i inne. Boshe ile to się natrudziłem by je usunąć....

 

Jednak to nie wejście uszkodzone, pieprzone stery są lewe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co jest grane. Z trudem usunąłem te stery i zainstalowałem poprzednią wersję 11.5 i jest to samo -.- WTF ?!

Wcześniej chodziły dobrze, co jest ?!

Zrobiłem formata i zainstalowałem te 11.5 i znów to samo !!!!

pieprzone stery uszkodziły mi kartę graficzną !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieprzone stery uszkodziły mi kartę graficzną !!!!

 

Ciekawe jak? Same by ci przekręciły grafikę? Weź nie ściemniaj, jakieś śmieci masz, albo nie wiem co. Ja mam obecnie te nowe 11.6 i wszystko pięknie chodzi. Usuń je normalnie z "Panelu sterowania", potem wywal folder "ATI" z dysku, przeczyść rejestr czymś, zrób czyszczenie "Driver Cleaner'em" i dopiero zainstaluj stery - może pomoże.

 

@down

 

Ale może byś się chociaż trochę uspokoił? Z usuwaniem, to widzę podobny problem, jak u mnie ze sterami od X-Fi, przy nich by cię dopiero szlak trafił, jak kiedyś 2 dni próbowałem odzyskać dźwięk, bo mi nawet samej karty nie chciało wykryć po wgraniu jakiś tam sterowników właśnie. Próbowałeś wyciągnąć/włożyć kartę od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak? Same by ci przekręciły grafikę? Weź nie ściemniaj, jakieś śmieci masz, albo nie wiem co. Ja mam obecnie te nowe 11.6 i wszystko pięknie chodzi. Usuń je normalnie z "Panelu sterowania", potem wywal folder "ATI" z dysku, zrób czyszczenie "Driver Cleaner'em" i dopiero zainstaluj stery - może pomoże.

 

Myślisz, że jestem jakimś pół mózgiem czy co ? Zawsze używam Driver Sweeper`a. To jak to do cholery wyjaśnić to co teraz zaczęło się dziać co ? Karty nigdy nie podkręcałem, wszystkie te problemy zaczęły się po zainstalowaniu tych 11.6 Wcześniej wszystko cacy było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.6 chyba są spieprzone . Pierwsze stery w których system zaczął mi wariować i teraz ujrzałem BlueScreen`a :o

 

Albo i nie. Chyba wejście do karty graficznej jedno mam uszkodzone. Wcześniej korzystałem z niższego wejścia a teraz podłączyłem po sprzątaniu kompa do górnego i w ogóle chodziło normalnie przez parę godzin, nawet grałem i od jakiegoś czasu komp parę razy pod rząd mi się zacinał i jeszcze ten Blue. jak na razie wszystko ok na tym wejściu co cały czas korzystałem...

 

Sprawdź czy czasem to nie jest przyczyną, po dociskaj pamięci, karcioche itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy czasem to nie jest przyczyną, po dociskaj pamięci, karcioche itd

 

Tych rzeczy nie ruszałem, po prsotu odłączyłem od zasilania i czyściłem obudowę z kurzu, kartę graficzną jak zwykle odłączyłem i przeczyściłem sprężonym powietrzem, robię tak od ponad roku i nie miałem żadnych problemów.

No nie wiem co robić. Bez sterowników wszystko chodzi dobrze. A jak zainstaluję to po uruchomieniu się komp zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko normalnie dziala , zadnego bsoda czy zawiechy nie mialem ..... ale ja robilem formata :) moze masz jakis syf na kompie czy cus :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko normalnie dziala , zadnego bsoda czy zawiechy nie mialem ..... ale ja robilem formata :) moze masz jakis syf na kompie czy cus :E

 

no pisałem, że zrobiłem teraz formata, instaluję poprzednią wersję 11.5 które przed zainstalowaniem 11.6 chodziły dobrze, a teraz system się na nich wiesza również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pisałem, że zrobiłem teraz formata, instaluję poprzednią wersję 11.5 które przed zainstalowaniem 11.6 chodziły dobrze, a teraz system się na nich wiesza również.

 

A coś innego teraz instalujesz dodatkowo, czego nie miałeś wcześniej gdy wszystko dobrze chodziło? Bo może ściągnął ci się z czymś jakiś wirus, albo jakiś wredny program teraz masz; już na prawdę nie wiem co może być przyczyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś innego teraz instalujesz dodatkowo, czego nie miałeś wcześniej gdy wszystko dobrze chodziło? Bo może ściągnął ci się z czymś jakiś wirus, albo jakiś wredny program teraz masz; już na prawdę nie wiem co może być przyczyną...

 

Antywirsa cały czas mam Kaspierskiego i ściągałem z oficjalnej strony AMD, Nic nie isntalowałem przed czy po tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez odkrec kompa , wyjmij karte ,włoż , dobrze wszystko podociskaj ,kable itd itp , moze ramy wyjmij i jeszcze raz wsadz . najczestszą winą bsodów sa chyba ramy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez odkrec kompa , wyjmij karte ,włoż , dobrze wszystko podociskaj ,kable itd itp , moze ramy wyjmij i jeszcze raz wsadz . najczestszą winą bsodów sa chyba ramy ...

 

Taa tylko, że w komunikacie było napisane atikmpag.sys

 

STOP: 0x00000116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co ci szkodzi ?? moze rzeczywiscie podczas tego sprzatania cos sie stało ........ podociskaj wszystkie kable itd itp ...

u mnie wszystko dziala , sciagam wlasnie 3dmarka 11 zeby zobaczyc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...