Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po upłynięciu 12 miesięcy nie mogę grać w te darmowe gry które ściągnąłem? A jeśli np. po miesiącu znów kupię plusa, to stają się one z powrotem aktywne ? Jeśli tak, to w to wchodzę. I zaczynam zbierać kasę, także na nowy dysk twardy (500GB ? ) A propos, Jest jakiś większy problem z przeniesieniem danych ze starego dysku na nowy ? Mniej więcej jak to się odbywa i ile czasu zajmuje ?

 

Jeżeli zrobisz przerwę w subskrypcji to z tego co jest w nowym EULA możesz mieć problemy z tym contentem, ale jeszcze nic nie jest pewne :)

 

Problem żaden jeżeli posiadasz dysk przenośny lub pendrive'a, w opcjach systemowych wybierasz zrobienie backupa a po zmianie dysku opcję przywrócenia, wszystko co miałeś powróci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miejsca zajmuje taki backup ? Oczywiście demka itp. idą się paść ? :)

 

Jeszcze jedno, w większości dysków na allegro jest interfejs SATA ( I lub II) a z tego co wiem do PS3 jest potrzebny interfejs ATA. O co kaman ? :E Sorry ale jestem zielony w te klocki.

Edytowane przez Max95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Ile miejsca zajmuje taki backup ? Oczywiście demka itp. idą się paść ? :)

 

Jeszcze jedno, w większości dysków na allegro jest interfejs SATA ( I lub II) a z tego co wiem do PS3 jest potrzebny interfejs ATA. O co kaman ? :E Sorry ale jestem zielony w te klocki.

2,5 ATA? :E

SATA na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile miejsca zajmuje taki backup ? Oczywiście demka itp. idą się paść ? :)

 

Jeszcze jedno, w większości dysków na allegro jest interfejs SATA ( I lub II) a z tego co wiem do PS3 jest potrzebny interfejs ATA. O co kaman ? :E Sorry ale jestem zielony w te klocki.

 

Warto powywalać demka i zostawić tylko najpotrzebniejsze rzeczy :) Dysk to oczywiście SATA. Na penie/dysku musisz też mieć najnowszy firmware, tworzysz folder PS3 a w nim folder UPDATE, do niego wrzucasz firmware. To może być ten sam pen co ten użyty do backupa (ja tak zrobiłem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne. Czyli spokojnie mogę kupować dysk 2,5" samsunga, SATA, 320 GB, za śmieszne pieniądze ? (160 zł) :E Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Ok, wszystko jasne. Czyli spokojnie mogę kupować dysk 2,5" samsunga, SATA, 320 GB, za śmieszne pieniądze ? (160 zł) :E Dzięki za pomoc.

Może i nie do śmiechu ale dużo to to nie jest :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na penie nic nie musi mieć (tym do backupu) robiłem przejście z 40 na 160 i włożyłem czystego pena, sformatowanego w FAT, backup zajął 13 gb (w tym miałem Wipeouta z dodatkiem i GT5p, reszte wywaliłem), całość jest prosta i przyjemna niczym szybki seks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przyjda pr0 od dlugiego seksu, i bedzie rozmowa :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czym tu gadac :P jeden i drugi jest jak najbardziej przyjemny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Każdy miesiąc to minimum 4 darmowe gry (2 z serii Minis, 1 PSOne Classic i 1 zwykły tytuł z PSN)." - to zdecydowało że za tydzień kupuje ps plus na cały rok :D

PS. A czy to działa na zasadzie że kupuje sobie tą kartę doładowania do psn-u za 200 zł i ładując konto tą kwotą wykupuje sobie te ps plus za 195 zł, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
"Każdy miesiąc to minimum 4 darmowe gry (2 z serii Minis, 1 PSOne Classic i 1 zwykły tytuł z PSN)." - to zdecydowało że za tydzień kupuje ps plus na cały rok :D

PS. A czy to działa na zasadzie że kupuje sobie tą kartę doładowania do psn-u za 200 zł i ładując konto tą kwotą wykupuje sobie te ps plus za 195 zł, tak?

Tak i masz jeszcze 5 zł na 5 premium avatarów z PSS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak i masz jeszcze 5 zł na 5 premium avatarów z PSS :D

 

O tak, to lubię! :elefant:

 

:E

Edytowane przez daniob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie mozna uzywac na 5ciu systemach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te gry co miesiąc to będą do wyboru czy takie co dadzą akurat ? Poza tym jak ściągnę np. te 2 gry minis i nic więcej w tym miesiącu to będę mógł później w następnym ściągnąć te co mi jeszcze zostały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
ciekawe czy bedzie mozna uzywac na 5ciu systemach ;)

Trzeba przeczytać regulamin bo nowy jest ;)

 

A te gry co miesiąc to będą do wyboru czy takie co dadzą akurat ? Poza tym jak ściągnę np. te 2 gry minis i nic więcej w tym miesiącu to będę mógł później w następnym ściągnąć te co mi jeszcze zostały ?

Udostępnią 2 konkretne tytuły minis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na szybko przejrzałem nowy regulamin to pisali coś o 6 subkontach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

6 subkont może stworzyć jeden Master Account (ja mam Master Acc i nie wiem jak to działa więc nie wiem czy dobrze to tłumaczę) jest też coś napisane że to co się kupi na tym Master Acc to te Suby (6) też to dostaną jak ktoś ma czas i chęci to niech poczyta i powie czy dobrze mówię ;) Bo jak to regulamin to co ja ująłem w 2 zdaniach to u niech zajmuje całą stronę :E

 

Punkt 10 jest o PSN+

 

Jeśli subskrybcja wygaśnie to nadal będzie można używać premium avatarów i motywów

 

Jeśli nie przedłuży się subskrypcji od razu po jej zakończeniu po ponownym wykupieniu abonamentu (w późniejszym terminie, nie ma podanego czasu) można stracić to co się miało

 

Automatyczne update'y to super sprawa z tego co czytam będzie to bazowało na tym w które gry najczęściej gramy i np top 5 takich gier będzie updateowanych automatycznie (tą liczbę podejrzewam można zmienić) updatey bedą się włączać nawet gdy konsola będzie wyłączona tylko instalację będzie trzeba zawierdzić Konsola nie bedzie ściągać jeśli na HDD będzie mniej niż 5gb miejsca

 

Tego pogrubionego nie jestem pewien ale na 95% tak :P

 

Full game trial

Trophy będą zapisywane ale nie upladowane do serwera, więc nie będzie takiego problemu że będzie jakaś gra i jedno brązowe trophy a gry nigdy nie mieliśmy

 

Najlepiej sami poczytajcie jak was to interesuje bo dość sporo tam jest informacji o PSN+

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wykupie to konto. Chetnie bym sobie pogral w pare klasykow z PS ONE. A i jeszcze inne gry z PSN beda dostepne.

 

A czy jak mam LBP wersja podstawowa, ENG bez dodatkow, to dostane teraz jakas wersje lepsza? Z DLC, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo już na 100% czy będzie jakaś inna gra do wyboru zamiast LBP? Pytam bo już to mam, a jeśli byłby np InFamous to chyab bym się skusił ale na 3 miechy tylko na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2010/06/23/...ned/#more-19810

 

LBP jest po prostu darmową grą, nie podlega tym samym prawą co reszta, czyli jest nasza na zawsze :)

 

 

 

Hi, this will also be on playstationplus.com very soon ?

 

Month 1: June 29th ? August 3rd

Intro offer: LBP (standard edition)

PSN PS3: Wipeout HD

minis: Field Runners, Age of Zombies

PSone: Destruction Derby

Full Game Trial: Shatter, Savage Moon

Discounts: LBP God of War Pack ? 50%, LBP: LocoRoco costume pack ? 50%, Gravity Crash ? 20%, Fat Princess DLC ? 20%

 

Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC

Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain

Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation ?Game Is Just The Start? Dynamic Theme

2 x Fat Princess Premium Avatars

 

Month 2: August 4th ? September 1st

 

PSN PS3: Zen Pinball

minis: Blast-Off, Alien Zombie Death

PSone: Medievil

Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars

Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table ? 20%, Warhawk Triple Combo Pack ? 50%, Super Stardust HD ? 20%, WipeOutHD Fury ? 20%

 

Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack

Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter

Themes: ?SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme

2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)

 

MediEvil i mapa do Killzone'e, jestem kupiony :D

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

medievil, destruction derby, wipeout i lbp tez jestem kupiony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
medievil, destruction derby, wipeout i lbp tez jestem kupiony :E

 

Tyle że muszę mieć pewność że to dotyczy Afry... Polski, któregoś dnia zadzwonię sobie do Sony i wam zdam relację :)

 

Aha, i przy naszym nicku będzie "plusik", ale wstyd :E

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore PSN+ :) wystarczy mi destruction derby i wipeout hd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tego interesuje narazie tylko Medievil, a zresztą nawet niebardzo, bo przeszedłem go chyba z 5 razy i to nie tak dawno na PSX (jak jeszcze żyło :-P). Tak samo Medievil 2. Szkoda, że nie kontynuują tej serii, ale w sumie jakby miała uledz czemuś takiemu jak seria Crash to może i lepiej. Wrzucili by pewnie 100tys. różnych dupereli i by z tego nic powiązanego ze starą dobrą grą nie wyszło ;) Chyba, że by zrobili coś w tym stylu jak było tylko z nową grafiką. Narazie nie widze większych powodów dlaczego miałbym brać PS+ dlatego sobie póki co odpuszczę. Jak zapowiedzą coś ciekawszego (dla mnie ;)) z czym nie miałem kontaktu to możę kiedyś wykupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek kupuję subskrypcję na 3 miechy, potem, jeśli się spodoba, to przedłużam o 12 miesięcy i kupuję nowy dysk twardy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...