Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Marne szanse na GoW, aktualnie jest na promocji za 59zł. Już prędzej dadzą golasa Horizon, bo w promocji jest wersja kompletna. Sony chce zarobić w okresie świątecznym więc taki hit nie jest w ich interesie. Niby wszyscy krzyczą, że już wszyscy kupili GoW, ale np. ja jeszcze nie grałem, podobnie w Horizon czy Pajączka (a to są hity tej generacji).

 

Ja trzymam kciuki aby dali Wolfenstein 2 lub Resident Evil 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Faktycznie GoW prawdopodobnie trafi do plusa. To fajno.. Nie kupuje pudełkowej. I poczekam. Oby się sprawdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dostępne w grudniu dla abonentów PS Plus:

 

  • Titanfall 2
  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame

Titanfall 2 spoko tytuł. Bardzo fajna kampania i choćby dla niej warto dać tej pozycji szansę.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gry dostępne w grudniu dla abonentów PS Plus:

 

  • Titanfall 2
  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame

Titanfall 2 spoko tytuł. Bardzo fajna kampania i choćby dla niej warto dać tej pozycji szansę.

 

O a fabuła jest zwiazana z jedynką? Bo nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "jedynkę" nie grałem, ale pierwsza część z tego co wiem nia posiadała klasycznej kampanii. To był zlepek map z multi z dodanymi scenkami czy kwestiami bohaterów przed rozpoczęciam zabawy, która przypominała w sumie zwykły sieciowy mecz.

 

W drugiej części Respawn Entertainment rozwinęło skrzydła i dostarczyło kampanię dla pojedynczego gracza z prawdziwego zdarzenia. Do tego moim zdaniem bardzo udaną. Dlatego pierwszą odsłoną bym się niespecjalnie sugerował w odbiorze warstwy fabularnej "dwójki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A to spoko. Super też słyszałem, że kampania udana. Więc obadam sobie.. Bo sobie kupiłem PS+ za 168zł na cały rok. Była ta promka na LowcyGier.

 

Obecnie akurat nie gram w nic na PS4.. Skończyłem Outer Worlds i przerwa.. Tzn troszkę pogrywam w Long Dark, ale też przymierzałem się do Mad Maxa z PS+.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall 2 jest świetny, kampania to rewelacja jak dla mnie. Tylko szkoda, że zaczyna się powielanie gier, które są w abonamentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Sam titsa 2 chcę sprawdzić już od dawna i to była dodatkowa zachęta do kupna ea access i nadal tego będę się trzymał, zamiast złodziejskiego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim młodym jakieś dwa tygodnie temu przeszliśmy titana 2 na PC, singla. Także kolejny raz plus taki se dla mnie. Głównie to w plusie otrzymuję wersje cyfrowe gier które już posiadam na płytach albo na pc.

 

Teraz gram w The Suffering i The Suffering - Ties That Bind. Na GOGu są dzisiaj w promocji po 9,99zł z 40zł. Także spoko promka kupiłem sobie obie.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a i Goat Simulator. Drugi tytuł trochę dziwnie dobrany ale dla pierwszej pozycji i tak warto o ile ktoś nie przeszedł.

Edytowane przez Asag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym uncharted lost legacy :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w PSN+, jak się poszukało można było zgarnąć niektóre gierki z poprzednich miesięcy.

Teraz też tak jest? Czy jak kupię dzisiaj plusa to będę miał do ściągnięcia tylko Uncharted i Goat simulator?

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

February’s Free PS Plus Games: BioShock: The Collection, The Sims 4, and Firewall Zero Hour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Słabo.. Może jedynie simsy :). Bioshock mnie nigdy nie wciągnął. Chociaż poczatek 1 częsci był dośc klimatyczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Shadow of the Colossus zagram, bo nie miałem okazji tego liznąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Jest specyficzna ale ma swój klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 kwietnia do oferty PS Plus trafią:

 

Uncharted 4: Kres złodzieja (PS4)

Dirt Rally 2.0 (PS4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu fajne gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie mogę pobrać gry Uncharted 4 - krzyczy mi że

 

Zakup tego produktu jest niemożliwy z następujących powodów:

Masz już:

Uncharted 4 Multiplayer Currency

 

 

Co to jest i dla czego nie mogę pobrać w ramach PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie przez www masz do wyboru dwie wersje gier U4, pewnie jedna to podstawka a druga multi, spróbuj przez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady z www tez :(

 

Najlepsze że na e-mail przyszło mi że zakupiłem Uncharted 4 i to dwa razy mam zakupione dziś i każdy z innym numerem Zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gry nie ma w ogóle w bibliotece PSPlus, a jak wejdę nawet w konsoli, to mam info, że nie mogę kupić, bo mam to całe "currency". Wydaje mi się, że jest jakiś dziwny błąd, muszę załatwić to z playstation póki jest gra w ramach darmowej, inaczej przepadnie... Bo jeszcze powiedzą, że to co dostałem na maila jest... itd.

 

Pierwszy raz się spotykam z takim czymś. :kwasny:

 

@edit

Ok, znalazłem w bibliotece pod "kupione", i są dwie wersje Uncharted 4. Zapewne jedna to multi, druga to singiel? Pewnie to powoduje problem.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gry nie ma w ogóle w bibliotece PSPlus, a jak wejdę nawet w konsoli, to mam info, że nie mogę kupić, bo mam to całe "currency". Wydaje mi się, że jest jakiś dziwny błąd, muszę załatwić to z playstation póki jest gra w ramach darmowej, inaczej przepadnie... Bo jeszcze powiedzą, że to co dostałem na maila jest... itd.

 

Pierwszy raz się spotykam z takim czymś. :kwasny:

 

@edit

Ok, znalazłem w bibliotece pod "kupione", i są dwie wersje Uncharted 4. Zapewne jedna to multi, druga to singiel? Pewnie to powoduje problem.

 

Czyli ten sam błąd masz co ja.

 

A działa ta gra z biblioteki normalnie ? I będzie później dostępna po miesiącu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu gierki naprawde są spoko.. uncharted 4 przeszedłem na premiere, ale wczoraj odpaliłem "na chwile" i chyba skończę ponownie :)

 

99hZ1fY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...