Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ten sam błąd masz co ja.

 

A działa ta gra z biblioteki normalnie ? I będzie później dostępna po miesiącu ?

Odpaliłem grę i działa. Teraz w bibliotece jest jedna wersja Uncharted 4 a nie dwie ikonki jak przed instalacją. Pod zakładką Playstation Plus nadal gra nie widnieje. Dirt2 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę i działa. Teraz w bibliotece jest jedna wersja Uncharted 4 a nie dwie ikonki jak przed instalacją. Pod zakładką Playstation Plus nadal gra nie widnieje. Dirt2 jest.

 

Ja zgłosiłem do playtation ciekawe czy naprawią mi ten błąd. Jeśli nie ma w bibliotece ps+ zapewne 1 maja zniknie gra

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłem do playtation ciekawe czy naprawią mi ten błąd. Jeśli nie ma w bibliotece ps+ zapewne 1 maja zniknie gra ��

Właśnie dostałem odp z pomocy.

Tak już zostanie, ale gra będzie na stałe.

 

U niektórych graczy dochodzi od takich sytuacji jaka została opisana w Twoim przypadku.

 

Uprzejmie informuję, że gra została przypisana do Twojego konta i nie zniknie po zakończeniu miesiąca.

 

W sytuacji takiej jak Twoja gra dodaje się do biblioteki w dwóch kafelkach. W tym który się wyświetla w zakupionych nie ma możliwości pobrania. Jednakże jak wpiszesz w wyszukaj uncharted dostrzeżesz, że jest także drugi kafelek, który umożliwia pobranie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra będzie dostępna mimo braku w bibliotece ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że przycięli prędkość na psn ale aktualizacje systemową 7.50 pobiera mi już 30 minut, czy im tam w sony koronka się na mózg rzuciła, czy to tylko chwilowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste - problemy z napędem powoduje aktualizacja firmware z płytą w konsoli, nt reszta problemów z uruchamianiem, to podpięty dysk zewnętrzny podczas aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha wesoło ale mi śmiga normalnie aż sprawdziłem czy nie mam płyty w napędzie i na szczęście nie miałem. W sumie żadnych problemów a dziś przesiedziałem pół dnia na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"proste - problemy z napędem powoduje aktualizacja firmware z płytą w konsoli, nt reszta problemów z uruchamianiem, to podpięty dysk zewnętrzny podczas aktualizacji"

 

A skad wiadomo, ze wlozona plyta powoduje problemy? Akurat ja mialem wlozona, bo u mnie przy wyjmowaniu plyty sie brudza (nawet zalozylem temat w tej sprawie na forum). Na razie nie zauwazylem problemow, ale tez nie zmienialem plyty od paru dni, aczkolwiek czasem plyta nie chce sie od razu rozkrecic w napedzie, no ale to bylo i przed aktualizacja.

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam jakąś nadzwyczajną konsolę, bo płyta siedzi zawsze i konsola działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy reddita przejrzeć... konsole są z założenia takie same, więc jakieś czynniki powodują te błędy - inaczej każda konsola by padała po tym updejcie (ludzie mają problemy zarówno ze zwykłym ps4 jak i z pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te updejty na ps4 to śmiech. Konsolę włączałem tydzień temu i jeszcze nic nie pobierałem, ale chyba nie tak powinna odbywać się aktualizacja - z duszą na ramieniu.

Już nie pamiętam który soft, ale też pisałem tutaj na pewno, myślałem że też mi uwalił konsolę, a ta oczywiście po gwarze i możesz ich cmoknąć.

Też system jak by wpadł w boot loopa, konsola działała jak kupa, chociaż działała to za dużo powiedziane, po prostu się uruchamiała, a i tak nie dało się nic zrobić. Raz lepiej, raz gorzej, po wyjmowaniu wtyczki za którymś razem pokasowałem chyba pobraną aktualizację czy coś tam jeszcze z powiadomień i ustało, ale doświadczenie niezapomniane. Od tamtej pory spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku, że pobiera mi się przez orange raczej nędznie 10mbit i 20mbit w porywach tak więc nici z FFVIIR. Ocierając łzy przedłużyłem sobie psn do połowy 2021 i kupiłem sobie dodatek prophecy do w40k inkwizytora, który się od razu aktywuje i działa, bo jest w grze. Grane było ostro i muszę powiedzieć, że na tym updacie elegancko wszystko śmiga.

Na poprzednim jak się nie daj boże coś zasysało i chciało się odpalić sklep to tak się konsola cięła, że ciężko było coś zrobić. Teraz nawet trailera gry mogę odpalić i płynność jest zadowalająca :)

Co do updateów FW jeszcze się Gonzo nie przyzwyczaiłeś? Na ps4 jakoś to śmiga. Jak miałem ps3 to uceglanie konsol było na porządku dziennym. No ale mając chińskiego dongla można było się wkleić do factory menu i ożywiać cegiełki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pewnie zauważyło, że ludzie siedzą w domu i grają, więc wolą aby wydawali kasę w ich sklepie, dlatego takie badziewie zaserwowali w maju. Nie pamiętam kiedy ostatnio nie dodawałem gier do biblioteki, nawet nie chce mi się w te tytuły klikać. Chyba będę musiał rzucić jakiś grosz Sony bo u mnie cebula silna i nadal czekam na GoW, Pajączka i Horizon w plusie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze, że to są dwa symulatory, miasta i rolnika. Jak już chcieli nas "zaskoczyć" takimi dziwnymi tytułami to mogli poprzestać na jednym a druga pozycja powinna być na otarcie łez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:mad2: Większego szrotu nie widziałem. Gierki może spoko, ale jednak nie oczekiwałem ich jako bonusu do Plusa, stąd nazwane szrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plusie się nie popisali, ale za to za darmo do pobrania cały 1 sezon Hitmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze, że to są dwa symulatory, miasta i rolnika.

 

Mają nam pomóc wczuć się w ciężki krzyż zarządzania podczas pandemii :E Dla mnie mogą sobie obie w żyć zasadzić, chociaż oczywiście to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za to za darmo do pobrania cały 1 sezon Hitmana

tylko do przetestowania do 3 maja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać remaster trylogii AC2, ACB i ACR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedem rolnikiem jest w pytę zawsze chciałem zagrać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cities Skyline kupiłem parę lat temu na Steam. Świetny symulator ale jakoś na konsoli mi się to nie widzi. Farmingi do mnie nigdy nie przemawiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie widział jeszcze to od jutra ruszają promocje -30% na Plusa w sklepach i na samym PSNie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...