Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

499f31b24c5e0d0b.jpg

 

PlayStation Plus

 

 

Jeszcze dziś dołącz do PlayStation Plus i maksymalnie wykorzystaj swój system PlayStation 3, używając wielu unikalnych, najwyższej klasy usług, takich jak gry i materiały warte co najmniej 1000zł * rocznie, funkcje PSN dostępne wyłącznie dla członków, i wiele wiele więcej.

 

* Gry: ciesz się wieloma grami PlayStation Network, z serii minis oraz klasykami z PS one, a także awatarami i motywami dynamicznymi premium, o wartości co najmniej 1000zł rocznie. Zyskasz także wyjątkowe rabaty w PlayStation Store oraz wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnych i próbnych wersji beta. Materiały w PlayStation Store są aktualizowane co miesiąc, zawsze więc masz coś nowego do zabawy.

* Pełne wersje próbne gier: spróbuj zanim kupisz! Godzinne wersje próbne wybranych gier z PlayStation Network i wydawanych na płytach Blu-ray.

* Automatyczne pobieranie: pobieraj najnowsze aktualizacje oprogramowania systemowego PS3, aktualizacje posiadanych gier, a nawet wersje demonstracyjne gier, bez kiwnięcia palcem.

 

- Natknąłem się dzisiaj na taką reklamę firmy Sony Polska, już coś tam o tym gadali, czy ktoś wie jakie mają być ceny w Polsce tego?

Coś czytałem że ma być ~ 120 zł na rok, ale nie znalazłem potwierdzenia tej informacji nigdzie.

PS. Za bardzo mi się to nie podoba, bo znowu jest takie dzielenie użytkowników jak na xbox live gold/silver, czyli min. osoby z kontami plus mają wcześniej wersje demonstracyjną.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 59zł za 3 miechy i 195zł za rok http://pl.playstation.com/psn/news/article...ayStation-Plus/

 

I jeżeli potwierdzą że w PL również dają Little Big Planet w pierwszym miesiącu to ja to biorę :D

 

Nie mam żadnych gier z PSN więc 12 (13 licząc z LBP) w ciągu roku to fajna sprawa, + 24 minisy + 12 gier z PS1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan

Porażka ja już mam LBP ... i co teraz? :E

Ciekawe jakie gry będzie można testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porażka ja już mam LBP ... i co teraz? :E

Ciekawe jakie gry będzie można testować

 

Słyszałem o Infamous w pierwszym miechu. Te gry automatycznie też stają się grami do kupienia z PSN, czyli coś jak "Games on demand" jak u konkurencji tyle że z możliwością testowania :)

 

W pierwszym miechu dostaje się jeszcze Wipeout HD, ahh :D

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas sprzedać te gry przez co abo PS+ będzie tańsze - sam coraz bardziej to rozważam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Słyszałem o Infamous w pierwszym miechu. Te gry automatycznie też stają się grami do kupienia z PSN, czyli coś jak "Games on demand" jak u konkurencji tyle że z możliwością testowania :)

 

W pierwszym miechu dostaje się jeszcze Wipeout HD, ahh :D

też mam, wymieniaj dalej :D

 

WOW :o Games on demand na Ps3 myślałem że tego nie dożyję :E Świetne ^^ ...jeśli to prawda ;) oby cen od konkurencji tez sobie nie wzięli bo na Xboxie COD2 jest droższy niż Burnout: Paradise na PSN

 

Jeszcze tylko ten nieszczęsny chat mógłby być. Podobno jak się wykupi abonament na rok to się dostaje 3 miesiące gratis ale nie wiem czy to tylko teraz czy tak zawsze będzie, o ile w ogóle to prawda.

 

PS inFamous, LBP, Wipeouta mam eh :( tez mi pakiet lojalnościowy. Morał z tego taki żeby nie kupować gier na ps3 bo po roku będę je miał w abonamencie ;]

Edytowane przez evelan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też mam, wymieniaj dalej :D

 

WOW :o Games on demand na Ps3 myślałem że tego nie dożyję :E Świetne ^^ ...jeśli to prawda ;) oby cen od konkurencji tez sobie nie wzięli bo na Xboxie COD2 jest droższy niż Burnout: Paradise na PSN

 

Jeszcze tylko ten nieszczęsny chat mógłby być. Podobno jak się wykupi abonament na rok to się dostaje 3 miesiące gratis ale nie wiem czy to tylko teraz czy tak zawsze będzie, o ile w ogóle to prawda.

 

PS inFamous, LBP, Wipeouta mam eh :( tez mi pakiet lojalnościowy. Morał z tego taki żeby nie kupować gier na ps3 bo po roku będę je miał w abonamencie ;]

 

3 miechy dostaje się tylko w USA i to jest dodawane to tego co się wykupi, nie mają za to LBP :D

 

No i to testowanie wygląda tak: Pobierasz grę i możesz grać w nią 1h, po tym czasie jest blokowana i pyta cię czy chcesz kupić czy nie, jeżeli tak to uzyskujesz pełną grę i trofea które zdobyłeś, jeżeli nie to trofea znikają i... nie mam pojęcia co się dzieję z grą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
3 miechy dostaje się tylko w USA i to jest dodawane to tego co się wykupi, nie mają za to LBP :D

 

No i to testowanie wygląda tak: Pobierasz grę i możesz grać w nią 1h, po tym czasie jest blokowana i pyta cię czy chcesz kupić czy nie, jeżeli tak to uzyskujesz pełną grę i trofea które zdobyłeś, jeżeli nie to trofea znikają i... nie mam pojęcia co się dzieję z grą :D

to wiedziałem ale że można od razu kupić to już nie myślałem że trzeba będzie normalnie do sklepu iść i kupić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się tymi grami ściąganymi przez PSN, a teraz popatrzcie jak to wygląda z drugiej strony. Jeżeli taka gra na Xboxie waży około 7-8GB to jeszcze do zniesienia, ale teraz ściągajcie grę na dysk, która waży 25GB, a niektóre więcej :kwasny: Niektórzy nawet takich dysków nie mają. Ja raczej nie będę wykupywał PS+ ponieważ nie widzę tam nic bardzo ciekawego. Te gry co oferują po kupnie można mieć za niedużą kwotę normalne na płytach ponieważ nie są to żadne nowości. Jeżeli będzie dalej można grać normalnie online, kupować DLC i gry z PSN to mi nie potrzebne to całe PS+ za kwotę 195 zł rocznie, czyli wcale nie tak mało. Wszyscy narzekali tak na M$, że za jakiegoś Golda chcą 120-130 zł, a teraz Sony zdziera i to dużo bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy narzekali tak na M$, że za jakiegoś Golda chcą 120-130 zł, a teraz Sony zdziera i to dużo bardziej.

Chyba zapomniałeś, że to co do tej pory było darmowe, POZOSTAJE darmowe. Mi to absolutnie wystarczy. Jako kolekcjoner (a jak :szczerbaty: ) na pewno nigdy nie zainteresuję się cyfrową dystrybucją. Dla mnie to PSN+ to taka mała ciekawostka.

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podniecacie się tymi grami ściąganymi przez PSN, a teraz popatrzcie jak to wygląda z drugiej strony. Jeżeli taka gra na Xboxie waży około 7-8GB to jeszcze do zniesienia, ale teraz ściągajcie grę na dysk, która waży 25GB, a niektóre więcej :kwasny: Niektórzy nawet takich dysków nie mają. Ja raczej nie będę wykupywał PS+ ponieważ nie widzę tam nic bardzo ciekawego. Te gry co oferują po kupnie można mieć za niedużą kwotę normalne na płytach ponieważ nie są to żadne nowości. Jeżeli będzie dalej można grać normalnie online, kupować DLC i gry z PSN to mi nie potrzebne to całe PS+ za kwotę 195 zł rocznie, czyli wcale nie tak mało. Wszyscy narzekali tak na M$, że za jakiegoś Golda chcą 120-130 zł, a teraz Sony zdziera i to dużo bardziej.

 

MS zdziera za możliwość grania online, Sony oferuje dużo darmowych gier i wcześniejsze niektóre dema i bety :) Może to i marketingowa ściema ale pisali o tym że rocznie dostaje się dobra o wartości ~1000zł, a chociażby patrząc na 1 miesiąc: LBP, Wipeout HD, Rally Cross i 2 gry minis to już niemal pokrywa wartość rocznego abonamentu, a zostało 11 miesięcy :) Jako osoba bez gier z PSN mówię tak dla PSN+ i nie dla XBL Gold ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było to dalej uważam za szczyt głupoty ściąganie na dysk gier po kilkadziesiąt GB. Chyba konsolę z dyskiem o wielkości paru TB musieli wypuścić jak chcą się na cyfrowa dystrybucję normalnych gier z Blu-Raya :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Podniecacie się tymi grami ściąganymi przez PSN, a teraz popatrzcie jak to wygląda z drugiej strony. Jeżeli taka gra na Xboxie waży około 7-8GB to jeszcze do zniesienia, ale teraz ściągajcie grę na dysk, która waży 25GB, a niektóre więcej :kwasny: Niektórzy nawet takich dysków nie mają. Ja raczej nie będę wykupywał PS+ ponieważ nie widzę tam nic bardzo ciekawego. Te gry co oferują po kupnie można mieć za niedużą kwotę normalne na płytach ponieważ nie są to żadne nowości. Jeżeli będzie dalej można grać normalnie online, kupować DLC i gry z PSN to mi nie potrzebne to całe PS+ za kwotę 195 zł rocznie, czyli wcale nie tak mało. Wszyscy narzekali tak na M$, że za jakiegoś Golda chcą 120-130 zł, a teraz Sony zdziera i to dużo bardziej.

kto nie ma takich dysków? :E chyba te "bardzo pierwsze" wersje ps3 miały hdd 20gb

w odróżnieniu od M$ ty nie musisz kupować tego PSN+ ;)

ty się o wielkość gier nie martw nikt nie powiedział że trzeba będzie ściągać 25gb, poczekamy i zobaczymy ile one zajmują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było to dalej uważam za szczyt głupoty ściąganie na dysk gier po kilkadziesiąt GB. Chyba konsolę z dyskiem o wielkości paru TB musieli wypuścić jak chcą się na cyfrowa dystrybucję normalnych gier z Blu-Raya :-P

 

Wbrew pozorom większość gier na PS3 - a są to tytuły multiplatformowe zajmuje niewiele więcej niż Xboxowe odpowiedniki, jest maksymalnie kilkanaście gier zajmujących więcej niż 15GB. A dla przykładu taki GOW3 który waży 40GB poświęca aż 5GB na wersje językowe, gry na PSN będą zawierać jedną wersję językową odpowiednią dla regionu sklepu, tak jest z LBP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą tak jak mówię... Jeżeli nie będzie mi to zawadzać w tym co chcę robić na PSN, czyli nie bardzo wiele to może sobie być. Może ktoś z tego skorzysta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie na naprawde ciekawa oferte , 200 pln na rok to nie jest wielka suma . Poczekam az wystartuje i po paru dniach zobacze czy warto w to inwestowac :)

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a chociażby patrząc na 1 miesiąc: LBP, Wipeout HD, Rally Cross i 2 gry minis to już niemal pokrywa wartość rocznego abonamentu, a zostało 11 miesięcy :) Jako osoba bez gier z PSN mówię tak dla PSN+ i nie dla XBL Gold ;)

To znaczy co miesiąc dostaniesz jakieś pełne wersje gier w ramach PSN+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy co miesiąc dostaniesz jakieś pełne wersje gier w ramach PSN+ ?

 

Tak, gry z PSN - LBP jest wyjątkiem na 1 miesiąc. Co miesiąc: 1 gra z PSN, 2 gry Minis i 1 gra z PSX. Łyżką dziegciu jest to że po upłynięciu subskrypcji dobra stają się niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, gry z PSN - LBP jest wyjątkiem na 1 miesiąc. Co miesiąc: 1 gra z PSN, 2 gry Minis i 1 gra z PSX. Łyżką dziegciu jest to że po upłynięciu subskrypcji dobra stają się niedostępne.

No to już wiem na co mi 250GB dysk :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było to dalej uważam za szczyt głupoty ściąganie na dysk gier po kilkadziesiąt GB. Chyba konsolę z dyskiem o wielkości paru TB musieli wypuścić jak chcą się na cyfrowa dystrybucję normalnych gier z Blu-Raya :-P

Po to jest najłatwiejsza pod słońcem możliwość wymiany dysku na większy, albo jeszcze większy. :P Dyski 2,5 kosztują grosze przecież. Jak kogoś stać na PS3 i gry, to stać go na pojemny dysk za grosze. Zresztą to wszystko jest opcjonalne, PSN + jak i rozbudowa dysku, jak komuś się coś nie podoba, to niech z tych możliwości nie korzysta, nie są przecież obowiązkowe. :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak komuś się coś nie podoba, to niech z tych możliwości nie korzysta, nie są przecież obowiązkowe. :heu:

Narzekanie jest jednak modne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość evelan
Ja w to wchodze - gdzie moge sie zapisać ? :E

29 czerwca gdzieś pewnie będzie można znaleźć opcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po upłynięciu 12 miesięcy nie mogę grać w te darmowe gry które ściągnąłem? A jeśli np. po miesiącu znów kupię plusa, to stają się one z powrotem aktywne ? Jeśli tak, to w to wchodzę. I zaczynam zbierać kasę, także na nowy dysk twardy (500GB ? ) A propos, Jest jakiś większy problem z przeniesieniem danych ze starego dysku na nowy ? Mniej więcej jak to się odbywa i ile czasu zajmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...