Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja w sumie zacząłem opłacć ps Plusa jakos od maja (po przesiadce z PS4 na PS5), wczesniej odpalilem tylko 14dniowego triala, zeby ograc Ratcheta. Gdyby nie PS+ collection to dla gracza singlowego nie miałoby to totalnie sensu. Przez ten czas chyba dopiero Persona 5 Strikers jest tytułem, który mnie zainteresował z comiesiecznych gier (niestety na FF VII sie nie zalapalem).

Co ciekawe i tak jestem mega zadowolony z tego ze oplacilem PS+ na rok za jakies ~140 zl, bo mam sporo zaległości z czasów PS4 i poki co ogrywam gry tylko z tej kolekcji. Gdyby co jakis czas dodawano nowe tytuly lub jakosc tytulow co miesiac byłaby troche lepsza (powiedzmy 1 gruby tytul na 2 miesiące) lub masz np pule 'X' tytulow eklsuzywnych do wyboru na start z czego mozesz dopisac 'Y' na stale do swojego konta , to mógłbym opłacać abo non stop. Ale jak wszyscy wiedza, w 2021 oferta PSplusa byla totalnym szrotem. To dobitnie pokazuje, ze PS potrzebuje cos na miarę Game Passa, bo jeśli przejdę te gry, które mnie interesowały z PS+ Collection, to nie ma dla mnie sensu opłacać dalej ten haracz.

Aha i pisze to z perspektywy gracza mocno casualowego, któremu przejście gry na 50h zajmuje czasami 2 miesiące (lub więcej :)). Wydaje mi sie, ze spora część nabywców konsol ma podobny profil (chociaż nie widać tego po tym forum). Nawet to 200-250 zł za rok grania wydaje się całkiem sensowną oferta dla większości, tylko wystarczyłoby przebudować trochę ofertę. Z perspektywy Sony i tak pewnie by na mnie więcej zarobili w ten sposób niz na kupowaniu pudelek z olx i odsprzedawaniu po przejściu.

Edytowane przez fantek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fantek napisał:

Ale jak wszyscy wiedza, w 2021 oferta PSplusa byla totalnym szrotem

Shadow of the Tomb Raider, Control Ultimate Edition, Final Fantasy VII Remake, Days Gone, A Plague Tale, TWD Saints & Sinners (i wiele wiele innych) za 140 zł nazywasz totalnym szrotem? Serio?

20 minut temu, fantek napisał:

To dobitnie pokazuje, ze PS potrzebuje cos na miarę Game Passa, bo jeśli przejdę te gry, które mnie interesowały z PS+ Collection, to nie ma dla mnie sensu opłacać dalej ten haracz.

Aha i pisze to z perspektywy gracza mocno casualowego, któremu przejście gry na 50h zajmuje czasami 2 miesiące (lub więcej :)). Wydaje mi sie, ze spora część nabywców konsol ma podobny profil (chociaż nie widać tego po tym forum). Nawet to 200-250 zł za rok grania wydaje się całkiem sensowną oferta dla większości, tylko wystarczyłoby przebudować trochę ofertę. Z perspektywy Sony i tak pewnie by na mnie więcej zarobili w ten sposób niz na kupowaniu pudelek z olx i odsprzedawaniu po przejściu.

Pisałeś wcześniej, że zainteresowała Cię Persona 5 Strikers. 

GP w skali roku to 480 zł lub ok. 660 zł (Ulitmate) i dla gracza mocno casualowego nie jest to super rozwiązanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ps plus to mozna podejsc na 2 sposoby bo jesli ktos w ogole nie gra multi tylko single to...raz ze w plusie nie ma hitow premierowych a dwa ze te gry ktore np teraz tam sa mozna kupic tanio cyfre badz uzywke pudelko na allegro, wiec np chce grac w god of war, days gone, fallout 4, batmana i monster hunter world to kupuje w sklepie ps subskrypcje na 12 miesiecy za 240 lub jestem madrzejszy i szukam w necie oferty za np 150 zl lub jestem szybkim graczem i biore np na 3 miesiace za ok 80 zl (kupno po taniosci w internecie) lub kupuje te gry i mam je na zawsze tzn nie musze miec subskrypcji by grac. Poniewaz watpie by ktos codziennie siadal do tych gier na pare godzin i odliczal; dni zeby w te 3 miesiace zdazyc lub miesiac np to jednak takie roczne abo za 150 zl jest najlepsze....no nie kupimy kilku/kilkunastu gier za 150 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w plusie dodanych do biblioteki 5 gier. Gdybym chcial kazda z osobna kupic (nowa w najnizszej cenie na allegro z dostawa) wyszloby razem 318 zl, plusa na rok kupilem za 175 zl. Te wszystkie gry to single tyle ze plusa i tak bede co rok aktywowal zeby grac online. Poki co to lepsza opcja niz kupno fizyczne tych gier na wlasnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze tak, ja mam lacznie z kolekcja z ps5 ponad 40 tytulow z plusa, z czego przeszedlem 2, a ponad 30 nawet jrszcze nie instalowalem, gejm passa uzywam tylko jak jest w promce po 4 zeta za 3 mce, bo 500 za rok imo mi sie nie opyla tego kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie kupi np plusa na rok za 170 zl i sie to zrobi 1 stycznia do przeciez do 1 stycznia nastepnego roku dzieki ps plus mozemy ograc ilosc gier ktorych cena sumarycznie znacznie przekroczy wartosc tej subskrypcji a przy okazji mozemy grac online np w fife jak ja

Jedynie to ze nie mamy takich gier jak na xboxsie w sensie np w abo za 4 zl na 3msc dostalismy na start forze 5 w dniu premiery....

jedno jest pewne i niepodwazalne....mamy takie czasy ze konsola za ok 3000 zl  zapewnia komfortowe granie przez lekko 5 lat w kazda gre jaka wyjdzie gdzie dzis pecet za 3k to nie zapewni nawet minimalnej grywalnosc w wielu tytulach juz nie mowiac o przyszlosci na dodatek grami konsolowymi mozemy zonglowac tzn kupic przejsc odsprzedac kupic cos innego, na PC klucz wpiszesz i kasy nie odzyskasz ew ze zwrotu 14dni/2h np na steam

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Playstation szykuje się do ogłoszenia swojego "game passa"?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 60fps napisał:

Czy Playstation szykuje się do ogłoszenia swojego "game passa"?

 

Nie czy tylko raczej kiedy ?. SONY musi odpowiedzieć na XBOX GAME PASS swoją usługą jeśli nie chcą odpływu części potencjalnych klientów których mogą skusić takie usługi ?.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ma gry na PS5 za 339 zl, i teraz mieliby je rozdawać praktycznie za friko w jakimś małym abonamencie? Już to widzę, jeśli będą w tym tytuły premierowe to odpowiednio sobie tą usługę wycenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak mam pytanie jeszczez. jesli w plusie dodalem do biblioteki gre to juz mam je do czasu kiedy bede oplacal plusa czy po jakims czasie znikna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty chodzą a jak w innych miejscach czytam komentarze zielonych to chce ich  ch*j strzelić, że Sony ośmiela się zrzynać z Microsoftu :E

2 minuty temu, azgan napisał:

Na PS5 uruchomimy gry ze starszych PlayStation? Sony rejestruje nowy patent. Podpisany przez Marka Cerny'ego https://www.eurogamer.pl/articles/2022-01-13-na-ps5-uruchomimy-gry-ze-starszych-playstation-sony-rejestruje-nowy-patent

Konkurencja fajna sprawa, SONY idzie drogą Microsoftu ??

Oby nie, znowu zieloni będą s*ać żarem :E

Strasznie są pocieszne ich komentarze na PPE.

Edytowane przez bardak
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Eltik napisał:

a tak mam pytanie jeszczez. jesli w plusie dodalem do biblioteki gre to juz mam je do czasu kiedy bede oplacal plusa czy po jakims czasie znikna?

Dopóki opłacasz to będziesz miał. Nie wiem jak w przypadku kiedy przestaniesz opłacać abo, a później znowu zaczniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znika, ja nie opłacałem chyba z 3 lata po 14dniowym okresie probnym i mam nadal te gry teraz dostepne. One sa przypisane na stale, jedynie zeby je odpalic musisz miec aktywnego plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji i kupiłem taniej PS Plusa na 12 miesięcy. Mam nadzieję że w 2022 roku będą dawać lepsze gry w abo. Mam nadzieję że jak pojawi się ten Spartakus to mi z automatu przekonwertują subskrybcię bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

 Mam nadzieję że jak pojawi się ten Spartakus to mi z automatu przekonwertują subskrybcię bez dodatkowych opłat.

Nie ma szans, pewnie będzie płatny upgrade.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, azgan napisał:

Skorzystałem z promocji i kupiłem taniej PS Plusa na 12 miesięcy. Mam nadzieję że w 2022 roku będą dawać lepsze gry w abo. Mam nadzieję że jak pojawi się ten Spartakus to mi z automatu przekonwertują subskrybcię bez dodatkowych opłat.

Brachu, znajac Sony to za Spartakusa trza bedzie z 500 na rok wybulic , zapomnij o konwersji bez opłat

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, henryk nowak napisał:

Nie ma szans, pewnie będzie płatny upgrade.

 

Teraz, kochan4 napisał:

Brachu, znajac Sony to za Spartakusa trza bedzie z 500 na rok wybulic , zapomnij o konwersji bez opłat

Szkoda a chciałem przycebulić trochę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luty 2022

- UFC 4
- Planet Coaster: Console Edition
- Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Jak dla mnie tylko Tiny Tina bo lubię świat Borderlands

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ghostdog napisał:

Luty 2022

- UFC 4
- Planet Coaster: Console Edition
- Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Jak dla mnie tylko Tiny Tina bo lubię świat Borderlands

Szału nie ma, ostatnio Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure dawali za darmo w Epic Games Store 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Assault on Dragon Keep to nie jest to DLC co było w Borderlands Handsome Collection, dali to już w plusie, a po Sony wszystkiego można się spodziewać 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 18:56, bardak napisał:

Ploty chodzą a jak w innych miejscach czytam komentarze zielonych to chce ich  ch*j strzelić, że Sony ośmiela się zrzynać z Microsoftu :E

Oby nie, znowu zieloni będą s*ać żarem :E

Strasznie są pocieszne ich komentarze na PPE.

Z najnowszych doniesień wynika że jednak nie będzie to za bardzo odpowiednik dla XBOX GAME PASS :szczerbaty:

PS Spartacus może nie konkurować bezpośrednio z Xbox Game Pass. Emulacja gier z PS1, PS2 i streaming z PS3 https://www.ppe.pl/news/295745/ps-spartacus-moze-nie-konkurowac-bezposrednio-z-xbox-game-pass-emulacja-gier-z-ps1-ps2-i-streaming-z-ps3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...