Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech jeszcze podadzą polską cenę. :D Muszę sobie przekalkulować co się bardziej opłaca. Ten abo czy używki. :hmm: I beznadzieją, że polska premiera 20 dni później.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation dostało wreszcie swojego GAME PASSA. Tak wygląda konkurencja dla Microsoftu ?

 

 

Więcej nowszych tytułów wyłapałem u Sony niż w XBOX GAME PASS ?

Gigant z Redmond będzie miał teraz spory problem a ? w ludziach jest silna. To już nie jest tylko walka na EX'y ?

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, że będzie bardziej biednie, a tu mila niespodzianka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

PlayStation dostało wreszcie swojego GAME PASSA. Tak wygląda konkurencja dla Microsoftu
[...]
Więcej nowszych tytułów wyłapałem u Sony niż w XBOX GAME PASS ?

  • AC: Valhalla
  • blasphemous
  • Call of Cthulhu
  • Guardians of the Galaxy
  • Medievil
  • Demon's Souls
  • niektóre Final Fantasy
  • Pathfinder
  • Returnal
  • oba South Park
  • oba Dark Pictures
  • Uncharted: TLL

Tyle mnie interesuje z gier, których nigdy nie ograłem. Jeśli będzie się dało w miarę tanio zrobić upgrade z Essential na Premium to może się skuszę.
Generalnie, nie ma strasznej biedy. Ciekawe o ile będzie się różnić katalog dla europy i jaka dużo gier będzie wpadać/wypadać z oferty co miesiąc.

Edytowane przez Camil666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda,  że nie ma Ratcheta, ale przecież muszą sobie jakoś uzupełniać braki na kolejne miesiące. :E  Czy to konkurencja? Nie powiedział bym, chyba, że dadzą mi gry day1 w dniu premiery. :] 

 

 

Ciekawe o ile będzie się różnić katalog dla europy i jaka dużo gier będzie wpadać/wypadać z oferty co miesiąc.

I jak długo. W GP jest zawsze wyraźnie napisane do kiedy gra będzie.  Poza tym wszystkie gry od studiów MS są na stałe. Ciekawe czy będzie tak samo w przypadku Sony.

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Guardiansów i Spidermenów nie ogrywałem, więc dla mnie opcja dobra. Problem w tym, że ultra mało gram i płacenie co miesiąc abo jest nieopłacalne.

Niemniej wykupiłem Gamepass żeby pograć online na PC i muszę przyznać, że pozornie oferta wydaje się ultra bogata... a po odpaleniu nie bardzo miałem w co grać. Gearsy i Forza - koniec listy. A ja serio mało gram i mam ultra tyły.

Z tego powodu cieszy mnie, że Sony ma teraz swoją usługę. Mam nadzieję, że będą czasem promki (jak ta gdzie kupiłem PS Now na rok za połowę ceny - 25 GBP).

 

EDIT. Widzę, że na liście jest jeszcze GoT, Death Stranding, Days Gone....

Edytowane przez zapsu
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Szkoda,  że nie ma Ratcheta, ale przecież muszą sobie jakoś uzupełniać braki na kolejne miesiące. :E  Czy to konkurencja? Nie powiedział bym, chyba, że dadzą mi gry day1 w dniu premiery. :] 

 

I jak długo. W GP jest zawsze wyraźnie napisane do kiedy gra będzie.  Poza tym wszystkie gry od studiów MS są na stałe. Ciekawe czy będzie tak samo w przypadku Sony.

Microsoft broni się tylko tym że dają tytuły na premierę i przekupują graczy GAME PASS za 4 zł ale Sony w przyszłości może też zacznie dawać jakieś gry na premierę z wyjątkiem własnych EX'ów.

Walka w tej generacji będzie zajadła i żadna ze stron nie odda łatwo swojego kawałka tortu.

Teraz Microsoft powinno odpowiedzieć ? zapowiadając jakieś atrakcje w XBOX GAME PASS bo Sony depcze im po piętach ?

I czy konkurencja to nie piękna sprawa :E? Korzystają na tym wszyscy.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, z tego co słychać na forach, Sony odwaliło niezły dick move:

W skrócie, jeśli macie aktywne PS+ i będziecie chcieli zrobić upgrade do wyższej wersji, to musicie dopłacić różnicę w cenie między planami.
ALE jeśli kupiliście PS+ w promo, to ta promocja nie jest uwzględniania i musicie dopłacić różnicę + kwotę promocji na podstawowy PS+ :E

Dodatkowo, chociaż nie mogę znaleźć potwierdzenia, chyba istnieje wyłącznie opcja upgrade CAŁEGO okresu aktywnej subskrybcji. Czyli jak sobie nastukaliście np. 5 lat PS+ na zapas, to nie ma opcji wypróbowania Premium na miesiąc, musicie kupić 5 lat :E

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Microsoft broni się tylko tym że dają tytuły na premierę i przekupują graczy GAME PASS za 4 zł ale Sony w przyszłości może też zacznie dawać jakieś gry na premierę z wyjątkiem własnych EX'ów.

Walka w tej generacji będzie zajadła i żadna ze stron nie odda łatwo swojego kawałka tortu.

Teraz Microsoft powinno odpowiedzieć ? zapowiadając jakieś atrakcje w XBOX GAME PASS bo Sony depcze im po piętach ?

I czy konkurencja to nie piękna sprawa :E? Korzystają na tym wszyscy.

Oczywiście gry na premierę to super sprawa... tylko póki co premiery są przesuwane na 2023. Miała być fala premier na X, a jest fala przesunięć.

Mnie również cieszy, że jest konkurencja. To będzie z korzyścią dla graczy.

Mam konsole Sony od PS3, przez PS4, PS4 Pro i teraz PS5. Xboxa w tym okresie miałem pół roku. Zakup PS to odruch, bo wolę gry od Sony. Natomiast jak wszedł GPU to wahałem się, patrząc na tę usługę jako coś super. Sprawdziłem i nie jest. Za mało dobrych gier. Wole mieć 2-3 mocne tytuły, niż 20 słanych w abo.

Edytowane przez zapsu
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Oczywiście gry na premierę to super sprawa... tylko póki co premiery są przesuwane na 2023. Miała być fala premier na X, a jest fala przesunięć.

Mnie również cieszy, że jest konkurencja. To będzie z korzyścią dla graczy.

Mam konsole Sony od PS3, przez PS4, PS4 Pro i teraz PS5. Xboxa w tym okresie miałem pół roku. Zakup PS to odruch, bo wolę gry od Sony. Natomiast jak wszedł GPU to wahałem się, patrząc na tę usługę jako coś super. Sprawdziłem i nie jest. Za mało dobrych gier. Wole mieć 2-3 mocne tytuły, niż 20 słanych w abo.

Hola, hola piękny kawalerze ? przekładane są głównie gry AAA ale w GAME PASS od Microsoftu pojawiają się również systematycznie mniejsze produkcje AA (ale też znane np. Sniper Elite 5 który już za chwilę będzie w ofercie na premierę) lub indory. To jest też fajna sprawa bo normalnie sporo z tych gier byś nie kupił a jak są już w abo. to chociaż sprawdzisz a jak się spodoba to ograsz. Gier AAA jest zwyczajnie i tak za mało żeby "wykarmić" tym obojętnie jaki abo. bo ile masz takich gier w ciągu roku 5-6? I to ma wystarczyć na 12 miesięcy subskrubcji? Trochę mało ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja ale ja wolę gry na własność fizyczne w pudełkach , wynajmowanie gier na określony czas źle mi się kojarzy i w moim przypadku jest nieopłacalne bo raz mam możliwość pograć np 2 dni non stop a raz mnie nie ma pół miesiąca i abonament idzie psu w d*** dodatkowo przypomina mi to wszystko film wyścig z czasem :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fajna opcja ale ja wolę gry na własność fizyczne w pudełkach , wynajmowanie gier na określony czas źle mi się kojarzy i w moim przypadku jest nieopłacalne bo raz mam możliwość pograć np 2 dni non stop a raz mnie nie ma pół miesiąca i abonament idzie psu w d*** dodatkowo przypomina mi to wszystko film wyścig z czasem :)

Tak teraz obczaiłem na tym filmiku wyżej że gry PS1 i PS2 to totalna bieda. Naliczyłem raptem 9 gier, dobrze mówię? Gdzie takie hity jak Dino Crisis, Parasite Eve albo chociaż Silent Hill? Brakuje wielu mocnych produkcji z tamtego okresu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fajna opcja ale ja wolę gry na własność fizyczne w pudełkach , wynajmowanie gier na określony czas źle mi się kojarzy i w moim przypadku jest nieopłacalne bo raz mam możliwość pograć np 2 dni non stop a raz mnie nie ma pół miesiąca i abonament idzie psu w d*** dodatkowo przypomina mi to wszystko film wyścig z czasem :)

Mam tak samo. Przez chwilę się zastanawiałem nad tym PS+ Extra ale chyba spasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gp jest sporo gier oprocz tych ze stajni microsoftu, ja np chetnie ogram mass efekta legendary (4k i 60 fps), 2 i 3 nie gralem a podobno świetne, outriders, outer worlds, nowe hitmany, ostatniego wolfensteina, poza tym jest f1 2021 , ktorej tez nie gralem a lubie ta serie, nie wspominajac o sporej ilosci indykow przy ktorych sie swietnie bawie (aragami 2, hades czy przezabawny dungeon of naheulbuck)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Hola, hola piękny kawalerze ? przekładane są głównie gry AAA ale w GAME PASS od Microsoftu pojawiają się również systematycznie mniejsze produkcje AA (ale też znane np. Sniper Elite 5 który już za chwilę będzie w ofercie na premierę) lub indory. To jest też fajna sprawa bo normalnie sporo z tych gier byś nie kupił a jak są już w abo. to chociaż sprawdzisz a jak się spodoba to ograsz. Gier AAA jest zwyczajnie i tak za mało żeby "wykarmić" tym obojętnie jaki abo. bo ile masz takich gier w ciągu roku 5-6? I to ma wystarczyć na 12 miesięcy subskrubcji? Trochę mało ?

Wiesz moja opinia jest moja ;) 

Ja serio mało gram, więc stawiam tylko na duże tytuły. GPU mnie nie zachwycił, ale PS Now również. Nowe PS Plus ma wiele dużych tytułów które planuję ograć, dlatego oceniam tak pozytywnie. Pewnie starzy wyjadacze dawno je ograli i kręcą nosem, ale dla mnie GoT czy Days Gone to w zasadzie nowości :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Fajna opcja ale ja wolę gry na własność fizyczne w pudełkach , wynajmowanie gier na określony czas źle mi się kojarzy i w moim przypadku jest nieopłacalne bo raz mam możliwość pograć np 2 dni non stop a raz mnie nie ma pół miesiąca i abonament idzie psu w d*** dodatkowo przypomina mi to wszystko film wyścig z czasem :)

Można jeszcze też wykupić na rok, wtedy strata na msc czy tam 2 jest nie odczuwalna jak nie grasz.  Abo na cały rok często bardziej się opłaca.  Aczkolwiek jeszcze pozostaje kwesta tego jak długo gry będą w tym abo, bo jak po 3 msc usuwane, rotacja się zmieni to faktycznie może być to wyścig z czasem. :D

 

Plus taki, że może więcej ludzi sięgnie po edycje cyfrowe konsoli - granie w abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Wiesz moja opinia jest moja ;) 

Ja serio mało gram, więc stawiam tylko na duże tytuły. GPU mnie nie zachwycił, ale PS Now również. Nowe PS Plus ma wiele dużych tytułów które planuję ograć, dlatego oceniam tak pozytywnie. Pewnie starzy wyjadacze dawno je ograli i kręcą nosem, ale dla mnie GoT czy Days Gone to w zasadzie nowości :) 

Dla takich osób które mało i nieregularnie grają abonament nie jest dobrą opcją w jakiejkolwiek postaci. Tutaj dochodzimy do tematu płyt i używek gdzie często już po tygodniu lub dwóch od premiery jest wystp na serwisach aukcyjnych i można bez problemu "łowić" dobre oferty a jak ograsz na spokojnie puścić dalej w obieg. Starsze tytuły z PS4 to już totalnie groszowe sprawy. A czy to będzie GAME PASS od Sony lub Microsoftu to już bez większego znaczenia.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Można jeszcze też wykupić na rok, wtedy strata na msc czy tam 2 jest nie odczuwalna jak nie grasz.  Abo na cały rok często bardziej się opłaca.  Aczkolwiek jeszcze pozostaje kwesta tego jak długo gry będą w tym abo, bo jak po 3 msc usuwane, rotacja się zmieni to faktycznie może być to wyścig z czasem. :D

 

Plus taki, że może więcej ludzi sięgnie po edycje cyfrowe konsoli - granie w abo.

Plus jest taki że Microsoft będzie musiał teraz uczynić swoją ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną bo zaliczą odpływ części graczy do konkurencji która jest "nowością". Jak myślisz będzie jakaś odp. 12 czerwca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy będzie musiał. Dla mnie oferta MS jest bardzo atrakcyjna, jest tańsza (płacę 40 zł na PC) i biblioteka gier większa. W największej opcji (także taniej od konkurencji) można grać na każdej platformie (tam gdzie jest dostępny ofc :E ) ze wsteczną kompatybilnością, nie jakiś streaming PS3 Sony. :E Game pass celuje także w szerszą publikę co widać także z dodawanych tam JRPG.  Ponad to gry w dniu premiery lądują tam i nie tylko first-party, ale też AA czy indyki, a to bardzo duży plus, przynajmniej dla mnie. Nie trudno o nowości.

 

Jak myślisz będzie jakaś odp. 12 czerwca 

?

Tak pół roku za 4 zł, aby podbić subbów. :E  Jestem przekonany, ze rzuca jakaś bombę na otarcie łez za opóźnienie Strafielda. :E Na pewno coś ciekawego dodadzą jak było w poprzednim roku z okazji E3. W tym dniu nie warto nic kupować. :P:D  Nie mogę się doczekać tego show... :E

 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety, z tego co słychać na forach, Sony odwaliło niezły dick move:

W skrócie, jeśli macie aktywne PS+ i będziecie chcieli zrobić upgrade do wyższej wersji, to musicie dopłacić różnicę w cenie między planami.
ALE jeśli kupiliście PS+ w promo, to ta promocja nie jest uwzględniania i musicie dopłacić różnicę + kwotę promocji na podstawowy PS+ :E

Dodatkowo, chociaż nie mogę znaleźć potwierdzenia, chyba istnieje wyłącznie opcja upgrade CAŁEGO okresu aktywnej subskrybcji. Czyli jak sobie nastukaliście np. 5 lat PS+ na zapas, to nie ma opcji wypróbowania Premium na miesiąc, musicie kupić 5 lat :E

Z tego co czytam to rynek azjatycki nieźle wydymany. :E  Więc "for the players"? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co czytam to rynek azjatycki nieźle wydymany. :E  Więc "for the players"? :E

Powinno być chyba "fuck the players" :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Powinno być chyba "fuck the players" :D

Szybki test dla ogarniętych:

Co wyjdzie po skreśleniu literki "L" w nowym sloganie reklamowym Sony - "Play Has No Limits" ?:hahaha:

 
Playstation 5 - Sam's Club
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Szybki test dla ogarniętych:

Co wyjdzie po skreśleniu literki "L" w nowym sloganie reklamowym Sony - "Play Has No Limits" ?:hahaha:

 
Playstation 5 - Sam's Club

Zgadza się :) Ale z drugiej strony...czy miłość nie wymaga wyrzeczeń? Poświęceń? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Więc "for the players

For the payers.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...