Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Userkamil napisał:

Kiedy start tego nowego abonamentu? 
W necie niby pisali, że dziś a tu nic nie ma. 

Pisali, że "planowane", żadnych konkretów.  Jak na usługę konkurująca z GP to jakiś dziwny start, zero reklam i szczegółów w EU - brak polskich cen, data premiery, lista gier itd.  Podobno ma być jutro.

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Pisali, że "planowane", żadnych konkretów.  Jak na usługę konkurująca z GP to jakiś dziwny start, zero reklam i szczegółów w EU - brak polskich cen, data premiery, lista gier itd.  Podobno ma być jutro.

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/

Jest data premiery i polskie ceny.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, samsung70 napisał:

hej, da się jakoś wykupic PS NOW czy ta opcja została ubita przez sony? 

Nie da się. Od jutra PSNow będzie częścią PlayStation Plus Extra. Jako oddzielna usługa znika z rynku.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, samsung70 napisał:

czy to znaczy, żeby zagrać w TLOU na PC musze zakupić ten najdroższy pakiety PS PLUS?> 

Jeśli chcesz streamować na PC (na PC można grać tylko za pośrednictwem chmury), to tak, musisz wykupić najwyższy pakiet.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na 3 msc. Extra. Spider-man jest w wersji PS4 - co za dno. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, RozQ napisał:

To było wiadome 

Myślałem, że jak będzie Morales na PS5 to i wersja Remastered także, ale jak przechodzę na edycję i wybieram Ultimate to pojawia się błąd, że MM jest zakupiony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podawali gry, to było podane, że wersja ps4, remastered tylko z ultimate, a co za tym idzie trzeba dokupić bo to czy ps plus czy game pass gry są w podstawowej wersji.
Najtaniej wychodzi kupno Moralesa na ps5, ostatnio był po 70zł na allegro ale nie kupiłem, bo się zastanawiałem i szybko zniknął, potem dokupienie za 89zł? czy ile tam wyjdzie za pająka remastered.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Najtaniej wychodzi kupno Moralesa na ps5, ostatnio był po 70zł na allegro ale nie kupiłem, bo się zastanawiałem i szybko zniknął, potem dokupienie za 89zł? czy ile tam wyjdzie za pająka remastered.

Gdzie masz Remastered za 89 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Jaycob napisał:

Kupiłem na 3 msc. Extra. Spider-man jest w wersji PS4 - co za dno. :/

Sony to chyba największe parówy rynku gier. Lubię te konsolę, ale to jak walą w chvja przechodzi ludzki pojęcie. 400 zł abonamentu, a żałują ulepszenia do gierki, która ma kilka lat. Podobna sytuacja z Uncharted 4. Liczyłem, że ogram na nowej konsoli i TV. Znając, życie abonament i tak pewnie wezmę, choć nic w nim nie ma, bo już przywykłem, że Sony robi ze mnie frajera.

Edytowane przez reavan
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reavanTo właśnie rzecz, która mnie najmocniej boli  w przypadku Sony, tj. ta często niejasna/pokręcona komunikacja odnośnie ulepszeń itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Gdzie masz Remastered za 89 zł?

Masz 20$ upgrade jak masz cyfrę lub box Moralesa w wersji PS5- wersja ps4 nie przejdzie. Pewnie będzie ta sama cena co jest upgrade FF7 Remake do Intergrade.
Dlatego rozglądam się za boxem po allegro i olx Morales PS5, jeszcze wczoraj był po 82zł ze smartem, więc nie tak źle. To najtańsza opcja zagrania w Remastered, chyba że bawisz się w regiony i masz konto na Turcję, wtedy to inna cena, bezkonkurencyjna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem abo do kilku exów, które nie ograłem:

  • Returanl
  • Demon's Souls
  • Ghost of Tsushima Di Cut
  • Shadow of the Colossus

I Spider-man, ale wersji PS4 nie mam zamiaru tego ogrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kaczkofan napisał:

@reavanTo właśnie rzecz, która mnie najmocniej boli  w przypadku Sony, tj. ta często niejasna/pokręcona komunikacja odnośnie ulepszeń itd.

No przecież to jest parodia. Gość kombinuje jak kupić SpiderMana w wersji na PS5, bo ulepszenie nie jest normalnie dostępne. Musisz kupić określoną wersję dodatku, a pożniej z jego poziomu samą podstawkę. Przecież to jakiś chory człowiek wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Masz 20$ upgrade jak masz cyfrę lub box Moralesa w wersji PS5

A to nie muszę mieć wersję Ultimate? Kupuję boxa i mogę zrobić upgrade? Ja tam takiej opcji nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

Ja kupiłem abo do kilku exów, które nie ograłem:

  • Returanl
  • Demon's Souls
  • Ghost of Tsushima Di Cut
  • Shadow of the Colossus

I Spider-man, ale wersji PS4 nie mam zamiaru tego ogrywać.

Te gry i death stranding są w extra ? 
Ja mam moralesa na płycie i chyba go sprzedam i zrobię upgrade do extra jeżeli te gry da zawarte bo właśnie je chciałem ograć w nast kolejności. Poza Returnal, które już skończyłem i sprzedałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

A to nie muszę mieć wersję Ultimate? Kupuję boxa i mogę zrobić upgrade? Ja tam takiej opcji nie widziałem.

Przewertowałem neta dla tej informacji i na to wygląda że tak.

Tutaj jako dowód:
Image

 

Cytat

So you can get the PS4 edition of the game, upgrade to PS5 for free (if you get disc version, you must have a disc-drive PS5 tho!). Then from inside the game on PS5, you can upgrade to the Ultimate Edition (aka, download MSMR for $20)

Ale ja jednak kupię wersję PS5, i tak potem ją ulepszę dla Remastera.

Powtórzę najtaniej było 79zł ze smartem, teraz wisi za 82zł ze smartem na allegro. Ale nie biorę bo wziąłem Demon Souls, Spiderman poczeka, może zaraz nie zdrożeje ta płyta.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Aruuus napisał:

Te gry i death stranding są w extra ? 
Ja mam moralesa na płycie i chyba go sprzedam i zrobię upgrade do extra jeżeli te gry da zawarte bo właśnie je chciałem ograć w nast kolejności. Poza Returnal, które już skończyłem i sprzedałem :)

Tak, DS także w najnowszej wersji Dir Cut

8 minut temu, Reddzik napisał:

Ale ja jednak kupię wersję PS5, i tak potem ją ulepszę dla Remastera.

Daj znaka jak kupisz i zrobisz upgrade czy to działa. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Reddzik napisał:

Tak podawali gry, to było podane, że wersja ps4, remastered tylko z ultimate, a co za tym idzie trzeba dokupić bo to czy ps plus czy game pass gry są w podstawowej wersji.
Najtaniej wychodzi kupno Moralesa na ps5, ostatnio był po 70zł na allegro ale nie kupiłem, bo się zastanawiałem i szybko zniknął, potem dokupienie za 89zł? czy ile tam wyjdzie za pająka remastered.

Nie do końca. Taki Gears 5 Game of the Year Edition jest np. w XBOX GAME PASS razem z nowym fabularnym dodatkiem Hivebusters, to samo masz w Halo: The Master Chief Collection.

19 minut temu, reavan napisał:

Sony to chyba największe parówy rynku gier. Lubię te konsolę, ale to jak walą w chvja przechodzi ludzki pojęcie. 400 zł abonamentu, a żałują ulepszenia do gierki, która ma kilka lat. Podobna sytuacja z Uncharted 4. Liczyłem, że ogram na nowej konsoli i TV. Znając, życie abonament i tak pewnie wezmę, choć nic w nim nie ma, bo już przywykłem, że Sony robi ze mnie frajera.

Dla mnie ten abo. to też straszna bieda. Przeglądam listę i poza grami które i tak już mam na własność w możliwie jak najlepiej wersji (PS5) których nie ma nawet w najdroższym PS Plus Extra nie ma dla mnie tam nic ciekawego poza Returnal którego nie ograłem do tej pory a reszta to śmiech tak jak piszecie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej abo dla nowych użytkowników takich jak ja. Dla mnie jest ok. Za 165 zł to dobry deal na kilka exów i może jeszcze coś innego znajdę.  Szkoda, że nie ma Ratcheta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Kupiłem na 3 msc. Extra. Spider-man jest w wersji PS4 - co za dno. :/

Utopiony hajs ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

 

Daj znaka jak kupisz i zrobisz upgrade czy to działa. ;)

Czemu ma nie działać? GT7 z ps4 działa, Tsushima zwykła wersja box, kiedyś dokupiłem DC w wersji na PS4, sprawdzałem wkładałem płytę i mam opcję za 40zł by ją ulepszyć do wersji PS5, ale na razie tego nie robiłem.
Mam płytę Uncharted PS4 i też opcja 50zł ulepszenia do PS5. Mam też gry z darmowym upgradem, ale co do Moralesa, to sobie poczekasz, nie wiem kiedy wezmę na razie kupiłem DS, więc nie wydam kolejnej kasy na kolejną gierkę, poczeka, chyba, że będzie w historycznej cenie na allegro to wtedy się połakomię.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, samsung70 napisał:

o to właśnie mi chodziło, źle się wyraziłem, przepraszam, 

czy to znaczy, żeby zagrać w TLOU na PC musze zakupić ten najdroższy pakiety PS PLUS?> 

 

8 godzin temu, Camil666 napisał:

Jeśli chcesz streamować na PC (na PC można grać tylko za pośrednictwem chmury), to tak, musisz wykupić najwyższy pakiet.

Tam jest dostępna chyba wersja z PS3 dobrze mówię? Jeśli tak to bieda granie w 720p z dropami poniżej 30fps w dodatku przez chmurę. Gdzie The Last of Us Part I Remaster śmiga na PS4PRO/PS5 w 1800p i 60k/s lub pełnym 4K ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, bo to Sony, u nich wszystko jest możliwe. :E Serio z tą wersją to przekombinowali. Remastered powinien być w fizycznym wydaniu.

10 minut temu, azgan napisał:

Nie do końca. Taki Gears 5 Game of the Year Edition jest np. w XBOX GAME PASS razem z nowym fabularnym dodatkiem Hivebusters, to samo masz w Halo: The Master Chief Collection.

I tu także masz wersje w Dir Cut DS i GoT.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te płatne ulepszenia to są jakieś jaja ;)
O nowych cenach płyt  nie wspomnę, ale na szczęście rynek płyt to weryfikuje -  po kilku miechach od premiery taki Horizon FW lata już po stówce na olx (mnie się trafiła zafoliowana nówka).

Jak ogram te exy co mi zostały(poza Tsushima to już ciężko mi coś znaleźć) to jednak idę na ciemną stronę mocy znaczy na xboxa na kilka lat.
 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...