Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To są jakieś limity czasowe na ogranie gier z biblioteki? Gdzie jest taka informacja. A ja tu ogrywam sobie Killzone bo lepsze gry zostawiłem na czas urlopu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ghostdog napisał:

To są jakieś limity czasowe na ogranie gier z biblioteki? Gdzie jest taka informacja. A ja tu ogrywam sobie Killzone bo lepsze gry zostawiłem na czas urlopu ?

Jak w każdej tego typu usłudze czy to vod czy growej trzeba się liczyć z rotacją i gry po jakimś czasie wylecą i wejdą w nie inne.  Tylko (prawdopodobnie) gry z Playstation Studios będą na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ps+ wykupionego do listopada 2023, jako że nie ma w co teraz grać brałem pod uwagę przejście na premium z dopłatą 325zł na 16 miesięcy (do końca "starego" ps+), no i sie skusiłem :)

Wyszło mniej bo z Eneby za doładowanie portfela 3x100zł zapłaciłem 255zł, także w sumie 280zł pierdłem.

Ogram napewno Kratosa Wstąpienie i Ratchety, szkoda że w ogólnym katalogu są Ratchety x5 części, u nas tylko trzy ale może dorzucą brakujące i szkoda że podobna sytuacja nie możemy ograć Infamous 1,2 i Festival of Blood i Resistance3 , z wersji próbnych lub gier z ps4 lookne na, Little Big Planet 3 i Biomutant.

Edytowane przez Elvis79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec

Obrazek

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to na tej grafice wygląda, jakby jedna gra była przypisana do konkretnej wersji abonamentu :E Dla jakiegoś laika czytelne w uj :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kszyrztow napisał:

Tak to na tej grafice wygląda, jakby jedna gra była przypisana do konkretnej wersji abonamentu :E Dla jakiegoś laika czytelne w uj :thumbup:

Kurde faktycznie, trza wykupić ps+ esencję potem ulepszyć do extra i do premiuma żeby wyłapać te gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Chciałem dzieciakom kupić PS+ Premium na 1 miesiąc i ni chu... nie mogę kupić z karty, cały czas "Coś poszło nie tak", a jak już przejdzie do banku, żeby potwierdzić, to potem odrzucono połączenie. Bezpośrednio z konsoli od razu komunikat po Zamów i zapłać, że występuje problem... Ktoś z Was to przerabiał? 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecacie z tych gier wpierw zacząć: until dawn, uncharted 4 lost Legacy, death standing, horizon zero dawn, mafia 3, spider man, strażnicy z galaktyki etc? Powiem szczerze w coś bym pograł (większość dobrych gier już ograłem), zacząłem valhale ale znudziła ? może polecacie coś czego nie wymieniłem? (lista gier to lista w które chce zagrać w najbliższym roku) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od Strażników. Fajna giera, nie za długa, pełna akcji, dobrych dialogów i ze świetną grafiką. Spider-Man dla mnie strasznie powtarzalny, chociaż fajnie się buja na tej sieci po mieście. Uncharted - grałeś w podstawkę? Jak się podobała to dodatek warto ograć. 

Mafia 3 dla mnie słabizna. Death Stranding dopiero na mnie czeka, ale to chyba gra na długie jesienne wieczory, więc jeszcze trochę poczeka ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Dirian napisał:

Ja bym zaczął od Strażników. Fajna giera, nie za długa, pełna akcji, dobrych dialogów i ze świetną grafiką. Spider-Man dla mnie strasznie powtarzalny, chociaż fajnie się buja na tej sieci po mieście. Uncharted - grałeś w podstawkę? Jak się podobała to dodatek warto ograć. 

Mafia 3 dla mnie słabizna. Death Stranding dopiero na mnie czeka, ale to chyba gra na długie jesienne wieczory, więc jeszcze trochę poczeka ;) 

W każde uncharted prócz tego dodatku :) w takim razie spróbujemy od strażników :D

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Strażacy Galatyki są świetnie zrobione, akcje filmowe, graficznie topka (ale ja grałem na PC to nie wiem jak na PS5), historia i postacie do polubienia, natomiast gameplay, a szczególnie walki to już taki meh. Polecam zjechać poziomem na łatwy, bo przeciwnicy to gąbki na pociski.

Jak podobał Ci się U4 to LL pokochasz - imo ten dodatek jest lepszy od podstawki.

Z listy w co grałem i polecam to jeszcze Death Standing, to jest dość unikatowa produkcja, która zdecydowanie wyróżnia się od reszty tych otwartych światów.  Jednakże ja nie brał bym dir-cut, bo zbyt dużo wprowadzili ułatwień.

Spider-Man aktualnie gram i do tej pory (po kilku h) świetnie się bawię, latanie i walki w NYC są satysfakcjonujące. Walki są coś na wzór tych z Batmanów, ale zdecydowanie ciekawiej zrobione i ma się większą kontrolę nad postacią.  Mam tylko taki mały problem, że jest to Spider-man - nie za bardzo lubię tego superbohatera, brakuje tu tego mroku z Batmana. :D A i teksty są mocno cringowe. :E  Polska wersja jest przyzwoicie zrobiona, ale też jest z błędem, że przechodnie czasami mówią coś po polsku, a czasami po angielsku. Trochę mnie to wybija z immersji. 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Strażacy Galatyki są świetnie zrobione, akcje filmowe, graficznie topka (ale ja grałem na PC to nie wiem jak na PS5), historia i postacie do polubienia, natomiast gameplay, a szczególnie walki to już taki meh. Polecam zjechać poziomem na łatwy, bo przeciwnicy to gąbki na pociski.

Jak podobał Ci się U4 to LL pokochasz - imo ten dodatek jest lepszy od podstawki.

Z listy w co grałem i polecam to jeszcze Death Standing, to jest dość unikatowa produkcja, która zdecydowanie wyróżnia się od reszty tych otwartych światów.  Jednakże ja nie brał bym dir-cut, bo zbyt dużo wprowadzili ułatwień.

Spider-Man aktualnie gram i do tej pory (po kilku h) świetnie się bawię, latanie i walki w NYC są satysfakcjonujące. Walki są coś na wzór tych z Batmanów, ale zdecydowanie ciekawiej zrobione i ma się większą kontrolę nad postacią.  Mam tylko taki mały problem, że jest to Spider-man - nie za bardzo lubię tego superbohatera, brakuje tu tego mroku z Batmana. :D A i teksty są mocno cringowe. :E  Polska wersja jest przyzwoicie zrobiona, ale też jest z błędem, że przechodnie czasami mówią coś po polsku, a czasami po angielsku. Trochę mnie to wybija z immersji. 

Spidera też próbowałem ale szybko mnie znudził haha wolę batka. No nic myślę że zacznę strażnikami lub U4 dlc a później się zobaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, chociaż zawartości jest tutaj bardzo dużo i misje są dość zróżnicowane bardziej niż w Nietoperku. ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to ze Sony   doszło do wniosku ze nie będzie można już  nabijać  abo na 2 -3 lata do przodu .

 

Mam taką sytuację  ,   obecnie mam abo opłacone do  08..2023   , z miesiąc temu  kupiłem klucz   na promce  w necie  za169zl ..  chciałem przedłużyć    abo o kolejny rok  jedna  się nie dało .

Po kilku próbach  odsprzedałem  kod kumplowi  który  nigdy nie miał  abo ps plus , kod wszedł bez problemu   abo na 12 miesięcy .

Kupiłem kolejny kod na promce w necie i w między czasie trafił się  jeszcze  kod pudełkowy  w  lokalnym  sklepie .

No i co znowu  pupa  kod z  neta nie wchodzi a  ani  u mnie  ,a  ani  u kumpla ...

na infolinii Sony   dostałem info ze abonament będę mógł przedłużyć  po wygaśnięciu obecnego  . Taka decyzja SONY  . Na pytanie czy kody które mam  kupione teraz  zadziałają  za rok  ... dostałem odpowiedź  ze  powinny :)  ,czyli nie wykluczam  ze  nie zadziałają .

 

Sprawa o tyle dziwna bo na Łowcach Gier  ludzie piszą ze  normalnie mogą  przedłużać   aktywny abo ,ale  pojawiają się głosy  ze niektórzy mają taką sytuację jak ja .

Mam rozumieć ze jest w  gronie jakiś "wybrańców " ale  z  jakiego powodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od maja do czerwca przedluzenia byly wylaczone, kody dzialaly tylko dla nieaktywnych subskrypcji. Sam chcialem doladowac w maju i nie moglem, a kod, ktory sprzedalem komus na olx dzialal. Po premierze nowego plusa opcja została odblokowana, sam przedłużałem w tamtym tygodniu o 2 lata, teraz mam chyba do 08.2024. Kody fizyczne zakupione w polskim sklepie, przeszlo bez problemow. 

Masz teraz podstawowego PS plus czy odpalales jakies EXTRA/ Premium? Na podstawowym powinno dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jerryyy napisał:

Panowie co polecacie z tych gier wpierw zacząć: until dawn, uncharted 4 lost Legacy, death standing, horizon zero dawn, mafia 3, spider man, strażnicy z galaktyki etc? Powiem szczerze w coś bym pograł (większość dobrych gier już ograłem), zacząłem valhale ale znudziła ? może polecacie coś czego nie wymieniłem? (lista gier to lista w które chce zagrać w najbliższym roku) 

Wczoraj skończyłem U: The Lost Legacy. Zeszło mi 8 godzin, fajnie się grało. Trochę więcej zagadek niż w poprzednich grach tej serii. Polecam Shadow Warrior 3 - kalka Doom Eternal z humorem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jest? 5 lipca miał zniknąć SW3.  U mnie odwrotnie, nie polecam tej gry. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2022 o 17:07, fantek napisał:

 

Masz teraz podstawowego PS plus czy odpalales jakies EXTRA/ Premium? Na podstawowym powinno dzialac.

Mam postawę PS plus  i przy tym zostaje    ...

W wyższych abo nie ma nic  co by mnie skłoniło do ich zakupu  ,  w większość  gier grałem ,a to co mam do ogrania kupię na płytce ogram i odsprzedam .....

 

Nie wiem u mnie te kody nie wchodzą  nie wiedzieć czemu ...  zastanawiam się nad  kupnem kodu bezpośrednio z poziomu konsoli  za 240zl ...  aby sprawdzić czy przedłuży o  kolejny rok  .

 

Czekam na jakieś info od sony bo pisałem maila ale brak odpowiedzi na razie ..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupilem pakiet extra dla kilku gier, miedzy innymi ghost of tsushima i miles morales. Jezeli beda dodawac gry z opoznieniem do tej wersji, to wykupienie 2/3 miesiecy w roku zeby ograc wszystkie exy to super pomysl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, raiders napisał:

Nie wiem u mnie te kody nie wchodzą  nie wiedzieć czemu ...  zastanawiam się nad  kupnem kodu bezpośrednio z poziomu konsoli  za 240zl ...  aby sprawdzić czy przedłuży o  kolejny rok  .

 

Jakie info dostajesz przy probie wykorzystania? Jesli nie ma ze błedny/wykorzystany kod, to pewnie nie jest to kwestia kodu tylko twojego konta, moze masz na inna lokalizacje niz PL? 

 

14 godzin temu, raiders napisał:

Czekam na jakieś info od sony bo pisałem maila ale brak odpowiedzi na razie ..

 

Powodzenia :) ja pisalem do nich w maju, gdy jeszcze nie bylo wiadomo, ze wstrzymali przedłużanie i do tej pory mi nie odpisali z informacja co było powodem, tylko poprosili o kod i że niby sprawdzą. Chyba lepiej od razu zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://lowcygier.pl/subskrypcje/prawdopodobnie-poznalismy-playstation-plus-extra-na-lipiec-final-fantasy-vii-remake-intergrade-w-usludze-sony/

https://www.pushsquare.com/news/2022/07/rumour-ps-plus-extra-premium-games-for-july-2022-possibly-leaked

Cytat

Stray — Already a confirmed addition for July 2022

Final Fantasy VII Remake Intergrade + Episode INTERmission

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed: Freedom Cry

Assassin's Creed: The Ezio Collection

Saints Row IV: Re-Elected

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...