Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Üzil

Centrum Manchesteru City

Rekomendowane odpowiedzi

Smieszne i tak tam nie przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie już ma. Wyciąga każdą piłkę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balotteli oraz Koralov ponoć bardzo blisko City. Za tego pierwszego Inter chce więcej niż 25 mln. Naszym głównym rywalem są czerwone diabły do pozyskania Mario.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jesteś fanem City N@rcyzzz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem Realu. City zawsze lubiłem i śledzę ich poczynania od 2005r. Teraz wreszcie będą wygrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy proroka/jasnowidza na forum który już na miesiąc przed rozpoczęciem sezonu przewidział że Hernandez nie sprawdzi się w United i że City zacznie wygrywać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszym głównym rywalem są czerwone diabły do pozyskania Mario.

Teraz wreszcie będą wygrywać.

Ale po takich wypowiedziach ciężko skojarzyć za kim jesteś

Na pewno jesteś kibicem szklanej kuli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On lubi te kluby z pieniędzmi :E

 

 

 

 

 

 

 

 

No i Runeja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Edin Dzeko nie będzie piłkarzem Man C,na przeszkodzie tego transfery stanęła kwota którą działacze Wolfsburga zażyczyli sobie za Bośniaka (45 funtów)."

 

 

OOoooO co? ropa się skończyła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szejki kupią

Ty się tak nie śmiej i nie wznoś, bo twoje CFC też pieniądzom zawdzięcza swoje sukcesy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się tak nie śmiej i nie wznoś, bo twoje CFC też pieniądzom zawdzięcza swoje sukcesy :lol2:

A twoj Liverpool sukces zawdzięcza tylko tradycji zero wkladu klub marzenie moze go przejme jako prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoj Liverpool sukces zawdzięcza tylko tradycji zero wkladu klub marzenie moze go przejme jako prezes

Nie jestem kibicem Liverpoolu, ale ok, mogłeś tak sądzić po avatarze. Teraz jestem za MU bo Michael Owen tam gra, ale nie nazwę się kibicem ;)

 

A Liverpool musiał mieć jakąś kasę na te wszystkie zakupy Rafy, więc jakiś wkład był.

 

Już się pogodziłem że są takie kluby jak CFC i MC, ale żeby kibic Chelsea szydził z poczynań City, to to jest rozdwojenie jaźni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kibicem Liverpoolu, ale ok, mogłeś tak sądzić po avatarze. Teraz jestem za MU bo Michael Owen tam gra, ale nie nazwę się kibicem ;)

 

A Liverpool musiał mieć jakąś kasę na te wszystkie zakupy Rafy, więc jakiś wkład był.

 

Już się pogodziłem że są takie kluby jak CFC i MC, ale żeby kibic Chelsea szydził z poczynań City, to to jest rozdwojenie jaźni ;)

Gdzie ja szydze? :lol2:

 

Jak Owen przejdzie do Chelsea albo ManCity to zmienisz zdanie i staniesz sie "kibicem" szejkow :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kibicem"

Trudno Ci wytłumaczyć, że nie jestem kibicem żadnego zagranicznego klubu, jestem kibicem Lecha, bo mieszkałem kiedyś w Poznaniu i już do żadnemu klubowi nie kibicuje, tylko lubię te zespoły w których gra Owen, z podkreśleniem LUBIĘ, nie kibicuje...

 

A Owen nie przejdzie do CFC/MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Owen nie przejdzie do CFC/MC

Mam nadzieje jego miejsce to ławka w ManUnited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty do niego masz, myślę, że masz jakąś nienawiść do mnie, że nie lubię CFC i wytykam to że, gdyby nie Abramowicz to byście byli przeciętni ;)

 

Kontynuuj swoje żałosne posty prowokacyjene, taki jak ten ostatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty do niego masz, myślę, że masz jakąś nienawiść do mnie, że nie lubię CFC i wytykam to że, gdyby nie Abramowicz to byście byli przeciętni ;)

 

Kontynuuj swoje żałosne posty prowokacyjene, taki jak ten ostatni...

Czy ja pisze, ze cos do niego mam? Poprostu za slaby na CfC w sam raz na zmiane dla Berby :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem klub który przegrał z wami o 1 pkt i dalej zaszedł w LM, jest taki słaby?

 

Sam siebie oszukujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla johny11, ale doświadczyłem już tego że jak się wspomni sympatykowi/kibicowi CFC o tym że bez kasy ruska Abramowicza sukcesów by nie było i CFC było by zwykłym średniakiem to sympatycy/kibice tegoż oto klubu od razu napinają się albo milkną i zmieniają temat :E chociaż po minionym sezonie częściej zdarza się pierwsza opcja- doświadczenia z rozmów prowadzonych z kumplami poparte chociażby przypadkami na forach.

 

Proponuję skończyć już dyskusję o CFC w wątku Citizens :) chociaż kolejna historyjka zaczyna się podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy macie z tym Abramowiczem może i jest jednym z najbogatszych ludzi w Rosji

nie daje znowu aż tyle kasy przeglądnij sobie liste transwerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem klub który przegrał z wami o 1 pkt i dalej zaszedł w LM, jest taki słaby?

 

Sam siebie oszukujesz?

Ja pisalem ze Manchester jest slaby? Zdałes Egzamin Gimnazjalny? Bo duzo czytania ze zrozumieniem tam jest :)

Jest za słaby na Chelsea ławke bo mamy Sturridge czy Di Santo :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy macie z tym Abramowiczem może i jest jednym z najbogatszych ludzi w Rosji

nie daje znowu aż tyle kasy przeglądnij sobie liste transwerów

Pieniądze wydane przez Chelsea na transfery:

03/04 - 172.200.000 €

04/05 - 161.900.000 €

05/06 - 91.725.000 €

06/07 - 94.700.000 €

07/08 - 60.900.000 €

08/09 - 30.500.000 €

09/10 - 28.550.000 €

I dla porównania transfery ManCity (od czasu przejęcia przez szejków):

07/08 - 77.950.000 €

08/09 - 157.350.000 €

09/10 - 147.300.000 €

Źródło - transfermarkt.de

Pomimo, że moim zdaniem kwoty są zawyżone (może nie wszystkie ale część na pewno) to i tak widać podobieństwo w wysokości transferów więc kłótnie o to kto wydaje więcej są bez sensu. Oba kluby wkładają dużo kasy w zakup nowych zawodników (w przypadku Chelsea coraz mniej), ale to trwa przez pierwsze kilka lat (na przykładzie CFC), więc transferowa ofensywa MC nie będzie trwała wiecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby ze średniego klubu zbudować silny w tak silnej lidze jaką jest angielska trzeba wydać na początek duuużo kasy. Co w tym dziwnego ?

Gdybyście mieli na koncie miliardy euro, chcieli zainwestować w jakiś klub, czekalibyście aż wychowankowie zbuduja waszą potęge ?

 

Każdy kto powołuje się na szejków Abramowicza itp. niech przeanalziuje historię transferów pod względem wydanej kasy w swoim klubie. Przykładowo ostatnie 10 lat. Transfery w Barcelonie, Realu, Arsenalu, Man U i Man C oraz w Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...