Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karQu-

TeamSpeak

Rekomendowane odpowiedzi

witam

gdy wbilem z bratem na TS to nie slychac ani jego ani mnie ale gdy jest jedna osoba z nas na ts to slychac?

mam net przez modem i kablem pociagnelem neta do jego kompa tak zeby dzialal na dwoch.

i tak jak napisalem jak jest jedna osoba z nas na TS(obojetnie ktora) to slychac a jak 2 na jednym to nie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma TS wspólnego z tym działem?, a po drugie jak jest jedna osoba na TS to ciekawe kogo słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ma TS wspólnego z tym działem?, a po drugie jak jest jedna osoba na TS to ciekawe kogo słychać.

yyyyy co ma wspolnego ?

duzo ludzi grajac w AA siedzi i rozmawia na TS

OMG

<LOL>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tu się nie zgodzę,  pod względem kluczowych dla PiS-u "reform" czyli opanowania służb, sądów, prasy, itp. nie ma żadnych zmian. Jakieś 3 tygodnie temu Morawiecki złożył nawet do Julii Przyłębskiej wniosek o stwierdzenie niezgodności Konstytucją prób badania przez TSUE tych "reform". To doskonale wpisuje się w to co robią od czasu wsadzenia Mateusza na fotel premiera. Twardym celem jest opanowanie instytucji oraz ważnych gałęzi gospodarki i w konsekwencji przeobrażenie ich władzy w system quasi putinowski/orbanowski/erdoganowski. W dużej mierze już to zrealizowali. Natomiast całe te spory ideologiczne czy gospodarcze to dla nich sprawy mocno trzeciorzędne, tu się mogą cofać tak długo aż zniechęcą tym elektoratu. A to elektorat dość specyficzny, jeśli czegoś nie rozumie (a rozumie niewiele) to kupuje im to w ciemno.
    • A niech biora  Kiedy ugrzezna z niesprzedanymi kartami na dluzszy czas to sie zaczna promocje   https://www.igorslab.de/en/jensens-anti-mining-move-nvidias-new-geforce-rtx-3080-ti-will-get-the-new-chip-pre-installed-with-hash-brake-exclusively-before-launch/
    • wycofali go z nicehash , był nawet komunikat
    • czipy nie są zmodyfikowane... mają inny ID w firmware/sterownikach i o to chodzi. ponieważ wcześniej wyciekły 1 sterowniki bez limitu podpisane na czipy z ID z ogranicznikiem (3060) to trzeba było nowy ID czipa zrobić cały, żeby temat ogarnąć. a poza tym - to będzie limit na ethash a nie na jednego coina, wystarczy, że karty bedą dobrze kopać inne algorytmy (a będą) i już po ptokach. I zawsze mogą znów wyciec odpowiednie sterowniki  gwarantuję, że skalperzy  nie będą czekać i się zastanawiać, czy górnicy czy gracze kupią - wezmą od razu wszystko i będzie na start x2-x3 msrp. marne wasze nadzieje  
    • Tyle,że nadal kopanie jest opłacalne mimo że trudność jest już dość wysoko windowany (ponad 7P).Kurs nie pomaga,jest obecnie ~3400$,żeby przestało opłacać kopać,to ETH musi spaść grubo poniżej 2000$,a jestem pewny,że do lipca to się nie stanie(ba,nawet do grudnia może być z tym kłopot). lukadd wczoraj podał,dla jednej 3080 zysk dzienny po odliczeniu kosztów wynosi niecałe $10.Argument o nieopłacalnym kopaniu został obalony. Sorry za post pod postem.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...