Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karQu-

TeamSpeak

Rekomendowane odpowiedzi

witam

gdy wbilem z bratem na TS to nie slychac ani jego ani mnie ale gdy jest jedna osoba z nas na ts to slychac?

mam net przez modem i kablem pociagnelem neta do jego kompa tak zeby dzialal na dwoch.

i tak jak napisalem jak jest jedna osoba z nas na TS(obojetnie ktora) to slychac a jak 2 na jednym to nie o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma TS wspólnego z tym działem?, a po drugie jak jest jedna osoba na TS to ciekawe kogo słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ma TS wspólnego z tym działem?, a po drugie jak jest jedna osoba na TS to ciekawe kogo słychać.

yyyyy co ma wspolnego ?

duzo ludzi grajac w AA siedzi i rozmawia na TS

OMG

<LOL>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Sądząc po poziomie zamiłowania amorka do jego 2080 tiajki, to nie tylko ogarnia mu kawę do śniadania, ale i laskę po .
    • Dosyć świeżutkie małżeństwo z Samsungiem i plucie? w życiu  w ostateczności Nvidia będzie sama musiała to wziąć "na klatę" jeżeli wyjdą realne problemy to wezmą je na siebie i np: wpadkę w procesie/fazie projektowania przez nich. Dzięki, czyli nie jest tak głośna jak EVGA (bo tego nie idzie "nie usłyszeć" że EVGA jest bardzo głośna @3000rpm) 
    • Ciężko stwierdzić bo Jezus cały czas gada. Huk to raczej nie jest, ale nic miłego Do tych 1900RPM, które uzyskuję przy moim użytkowaniu jest całkowicie niesłyszalna, wentylatory obudowy ją zagłuszają.
    • Robiłem również to, nadal to samo Skąd masz takie informacje? Pół roku działały z amd bez zarzutu.
    • Witam. Nie dawno (miesiąc temu) złożyłem swój nowy komputer zamawiając podzespoły z serwisu x-kom, tutaj podaję jego specyfikację: - CPU -> Ryzen 5 2600X- GPU -> Gigabyte GeForce RTX 2060 WindForce 2X OC 6GB GDDR6- RAM -> HyperX Predator DDR4 2x8GB 3200MHz RGB- Motherboard -> Gigabyte B450 AORUS PRO- CPU Cooler -> AMD stock cooler- PSU -> Vero L3 600W- SSD -> Crucial MX500 500GB  Komputer działał kilka dni bez zarzutów, aż do momentu w którym się wyłączył i wyskoczył blue screen z jakimś komunikatem na którym był "uśmieszek" (nie pamiętam co się na nim znajdowało, lecz grałem w tym momencie w jakąś grę), komputer po jakimś czasie się ponownie włączył i działał dalej, więc pomyślałem że nic takiego się nie stało. Po kilku dniach normalnej pracy zaczął się tak po prostu wyłączać podczas gier (tylko podczas gier) - załóżmy, nie raz grałem w CS:GO czy Watch Dogs 2, bądź Dead By Daylight po czym komputer się wyłączył, oświetlenie zgasło po kilku sekundach się włączyło wraz z komputerem (tak jakby zrobił restart), a no i również wyłączał się po kilku wyłączeniach gry bez żadnego komunikatu. Jedyne zdziwienie jest takie, iż sytuacja ta powiela się co kilka, może kilkanaście dni - jest to naprawdę rzadkość. Również gry same z siebie się wyłączają bez żadnego komunikatu, lecz zdarza się to praktycznie codziennie, lecz wygląda to tak jakby gra wyłączała się 3 razy pod rząd po ponownym uruchomieniu i za 4 razem już normalnie działała bez wyłączania się aż do końca dnia. Również nadmienię że mam stockowy cooler od AMD, lecz wątpię że gry wraz z komputerem się wyłączają przez przegrzanie procesora, ponieważ jakby to była tego wina, to grając w wiedźmina 3 na modach usprawniających grafikę czy gta 5 również notorycznie wyłączałoby mi grę czy komputer. Temperatury procesora podczas grania w gry procesorowe osiąga maksymalnie 80 stopni, a karta graficzna max. 50-55. Robiłem testy na takich programach jak: OCCT i 3DMARK 11 maksymalnie obciążając komputer, lecz po dłuższej chwili nic się nie działo, a komputer działał jak należy. Gry które do tej pory mi się wyłączyły bez żadnego komunikatu: Watch Dogs 2, CS:GO, Dead By Daylight. Gry przy których nic się nie działo: GTA 5, Wiedźmin 3. Nadmienię również że wszystkie gry są kupione i oryginalne na steamie. Używam systemu operacyjnego Windows 10 z licencją, dwie kości ram które ustawione są na częstotliwość 3200MHz przez profil xmp. Bardzo proszę o pomoc, jest to mega uciążliwe szczególnie że nie małe pieniądze zostały wydane na sprzęt, a coś nie działa tak jak powinno.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...