Skocz do zawartości
DoMiNPL

Motocyklowe Pogawędki

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz od 2 miechów siłka, co by na nastepny sezon miec sile na zabawe i powoli planowany wypad do włoch :)

A tak btw to czym Ty do tych Włoch się wybierasz?? Bo chyba nie tym KTM'em ?? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy, przez czechy i austrie - cel ostateczny Florencja. Co wyjdzie sie zobaczy.

 

Tak, tym KTMem ;) Mam wejscie pod zapalniczke, obita kanape i szybke (to tak z turystcznch dodatkow), sprawdza sie bo jezdzi sie wygodniej niz na cb500. Jednie pozycja moze nie sprzyjac, ciezko powiedziec bo nigdzie dalej nie jezdzilem jeszcze, chociaz honda to tez zwykle trasy po max 100km robilem, a pozniej 300 bez problemu poszło ;P

 

Kupie kufer i mozna leciec :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób nim z raz tak 'jednym tchem' z 250km i zobacz jak dasz sobie radę ze zmęczeniem wynikającym z oporów powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jesli o to chodzi to dam rade, honda to byl naked, zapierdzielalem po 160-170 autostradami setki km ;D Mnie bardziej ciekawi jak wplynie na jazde troche inna pozycja na moto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz zdrowie. Mnie już 60km autostrady, będącej częścią dłuższej trasy, jechane ze stałą prędkością ok 160km/h nieźle męczy na motocyklu bez owiewek.

Edytowane przez Dylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla co jak miał dziewczynę w Czechach to banditem nakedem dwa razy w tygodniu do niej z Polski latał. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyczyszczoną i zaimpregnowaną skórzaną odzież motocyklową można trzymać przez całą zimę w pokrowcach na ubranie, które są średnio "przewiewne"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię serię MT to MT-10 wydaje mi się lekko przeładowana różnymi dokładkami.

 

Lol nowy Duke 690 czy jak go oni tam teraz oznaczą ma mieć 75KM.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całych targów najbardziej mnie cieszy fakt, że Husqvarna po raz kolejny wraca do gry, szkoda, że tak mocno zależna od KTMa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię serię MT to MT-10 wydaje mi się lekko przeładowana różnymi dokładkami.

Mi bardzo podoba się ten 'styl' designu. Ma on niestety jedną dużą wadę, masę zakamarków, z krórych trzeba wydłubywać zaschnięte robale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyś odważni jeszcze próbują jeździć w tym roku? :P Ja wczoraj schowałem motÓra do cieplutkiej piwnicy na zimowanie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego pecha, że jak byłem tam gdzie motór to nie było pogody, a dzisiaj widzę się przejaśnia a motór ponad 60km ode mnie. Do marca wątpię żeby się udało pojeździć jeszcze aczkolwiek nigdy nie mówię nigdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia z produktami firmy GIVI? Mam okazję kupić tank baga xs307 w przyzwoitej cenie, ale nigdy nie miałem do czynienia z produktami tej firmy. Niby na filmikach z YT i zdjęciach w necie wygląda spoko, ale wiadomo, że przy odrobinie chęci nawet krowi placek można dobrze zaprezentować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od nich kufer, jakość jak najbardziej ok, wszystko spasowane jak należy. Ceny też mają przyzwoite, od siebie polecam. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Miałem chwilę i poczytałem kilka 'testów' ich produktów, w tym również tego konkretnego, który chcę kupić i potwierdza się, to co piszesz, mianowicie że robią całkiem niezłe akcesoria :thumbup:

Zobaczymy jak się sprawdzi w moich 'rękach' w przyszłym sezonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie drobne. Chcialem sobie kupic tutaj maszynke i przywiezc do Polski. Najbardziej mi sie dza Yamahe MT-09, Triumph Street Triple lub KTM Duke 690. Ktora z tych trzech marek bedize najlatwiej serwisowac w polsce? Glownie chodzi o znajomosc w serwisach, dostepnosc i ceny czesci zamiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie motocykliści. Podzielę się z Wami swoim niedawnym odkryciem. Znajomy zaraził mnie zabawą bardzo fajnym, małym urządzeniem do wzmacniania całych rąk. Począwszy od siły uścisku dłoni aż po mięśnie ramion do okolic szyi. Genialna zabawka. Nie sądziłem, że tak potrafi 'zmęczyć' ręce, a nie umiem tego 'rozkręcić' jeszcze nawet pewnie do połowy pełnej prędkości ;)

 

 

12313706_1114933165204150_82479819234526413_n.jpg?oh=51cfd51d0aeb3c864930d7c95fe76deb&oe=56E0FF24

 

Nazywa się to PowerBall. Trzeba tylko uważać na podróbki, bo te potrafią rozpadać się w ręku po kilku minutach zabawy. Polecam te firmy NSD.

 

 

Takie pytanie drobne. Chcialem sobie kupic tutaj maszynke i przywiezc do Polski. Najbardziej mi sie dza Yamahe MT-09, Triumph Street Triple lub KTM Duke 690. Ktora z tych trzech marek bedize najlatwiej serwisowac w polsce? Glownie chodzi o znajomosc w serwisach, dostepnosc i ceny czesci zamiennych.

Jeżeli chodzi o serwis, części i ogólne obeznanie mechaników to na pewno wygrywa Yamaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe ficzery na sezon 2016

 

Tank Lock...

 

Fs4OJnH.jpg

 

+ GIVI XS307

 

K4KE5P7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na moto mikołaje była udana. Swoją drogą zastanawiam się dlaczego duży BMW GS cieszy się taką popularnością. Wczoraj połowa motocykli jakie widziałem to GSy. Ile w tym mody i marketingu, a ile ten motocykl naprawdę daję frajdy z jazdy i jak wielu właścicieli się w jakieś większe trasy tym zapuszcza. To chyba jest głónie moda tak samo jak moda na SUVy.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży GS to naprawdę dobry sprzet ze świetnym zawieszeniem, ale sens zakupu jeśli jeździmy solo jest żaden. Dużo lepszym wyborem do jazdy solo jest GS 800. Prawda jest jednak taka, że znaczna część ludzi jeżdżących na dużych GSach wcale nie potrzebuje takich motocykli, a kupuję je bo ich na nie stać.

Edytowane przez tasdefleja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • FuryGPU - pojedynczy użytkownik opracował od podstaw własną kartę graficzną. Zaskakująco dobrze radzi sobie z grą Quake Ja mam wielki szacunek dla takich napaleńców, co ja umiem sam zrobić, ratuję stare komputery/laptopy/tablety/smartfony ze śmietnika i przywracam je do życia. Te które się nadają oczywiście  
    • Obie konstrukcje mają swoje zady i walety. Najlepiej przeanalizuj jakie masz potrzeby, popatrz testy i wybierz konstrukcje Ci odpowiadającą. Tutaj istotny jest indywidualizm. Podpowiem, że karta zielonych będzie lepsza do tytułów z RT.
    • Akurat panowie gram głównie na słuchawkach albo na głośnych głośnikach więc i tak nie słyszę chłodzenia więc raczej i tak jesli chodzi o chłodzenia to zostanę przy czymś za 200-300 zł max
    • U nas było powszechne oburzenie kiedy notorycznego oszusta z OLX skazano na 20 lat więzienia... takie kary powinny być za oszustwa/przestępstwa finansowe(w zależności od skali od kilku lat do nawet do dożywocia, jak w USA w przypadku piramid finansowych). Można się tylko domyślać ile tragedii życiowych spowodował taki bandzior(w białych rękawiczkach). Taki Marcin P. i jego małżonka nigdy nie powinni opuścić zakładu karnego.
    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...