Skocz do zawartości
DoMiNPL

Motocyklowe Pogawędki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo ze na jazde po wawce najlepsze sa doczepiane kufry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wydał 5k na kufry np. od Touratech'a to zrozumiałe, że chce się z nimi pokazać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ujecia z mikolajek z kalisza :) spotkalem drugiego dziobaka na seryjnych kominach, popierdolka w porownaniu z tymi moimi po modyfikacji :E

 

Ogolnie mega, cieplo, organizacja zrobiona bardzo dobrze, w zasadzie przez motocyklistow, nikt sie nie pozabijal takze mikolajki udane i dzieciaki szczesliwe :thumbup:

 

https___www_instagram_com_marcin_690__by_marcinakamariano-d9jgs1c.jpg

 

https___www_instagram_com_marcin_690__by_marcinakamariano-d9jgrqz.jpg

 

https___www_instagram_com_marcin_690__by_marcinakamariano-d9jgro3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wydał 5k na kufry np. od Touratech'a to zrozumiałe, że chce się z nimi pokazać. :D

 

O ile się interesuję motocyklami to nie znam tej firmy :E

 

Dwa najczęściej widywane przeze mnie motocykle które najbardziej przyciągają moją uwagę to SMC 690 i MvAgusta Dragster. GSy mogą im possać.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMC byl, widzialem tez pierwszy raz sk1rr o dziwo, MV chyba nie ma na kali, ale i tak wygrało to cudenko, stalismy jak przy ołtarzyku :lol2:

Mial jeszcze zgrabna szybke

 

http://www.totalmotorcycle.com/motorcycles/2014models/2014-Ducati-Streetfighter-848d.jpg

Edytowane przez DonCorleone666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na Husqvarny 701 SM bo ubarwienie mają zajebiste. I na kolejne modele Husky zapowiedziane na ostatnich targach.

 

Fota nie działa.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies czesci do gs-a 500? Potrzebuje dekiel alternatora 100% sprawny najlepiej nie porysowany do gsa 500e z 2000 roku (nie wiem czy nowsze beda pasowaly) w kolorze srebrnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, bo jak szukałem moto to nie raz widziałem GS'a z dziurą w alternatorze. Swoją droga gmole w takich motocyklach się przydają. Mój leżał już dwa razy z mojego powodu, co najmniej raz porządnie wyłożył się ktoś z poprzednich właścicieli, a na silniku nie mam chyba żadnych większych rys. :E Gorzej lusterka, zadupek, bak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie a nowy dekiel to pewnie z 1k bedzie kosztowal, bylem sie dopytac u mechaniora to powiedzial ze moglby mi to zespawac ale nie daje gwarancji ze olej nie bedzie ciekl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro trochę tego jest. Może coś będzie pasować.

 

Na allegro trochę tego jest. Może coś będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie musze sie dowiedziec czy z nowszych rocznikow bedzie pasowac i sie mam nadzieje kupi wtedy. A swoja droga silnik strasznie wrazliwy jest na jakiekolwiek upadki, zaliczykem "szlifa" przy predkosci 30-40 km/h (w nic nie uderzylem) i juz jakas malutka szczelinka sie zrobila :/ Na przyszlosc tak jak mowisz musze zainwestowac w gmole/crash pady.

Edytowane przez loolser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie a nowy dekiel to pewnie z 1k bedzie kosztowal, bylem sie dopytac u mechaniora to powiedzial ze moglby mi to zespawac ale nie daje gwarancji ze olej nie bedzie ciekl :/

Niektóre części w tym dekle są droższe na allegro niż w oficjalnym serwisie. Dekiel alternatora jest akurat za 120 euro. Mniejsze dekle nawet do włoskich motocykli kosztują od 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki z sezonu 2k15 - m.in Rumunia, Słowacja, Bieszczady.

;)

 

1TkvZhY.jpg

 

 

 

hjjVx63.jpg

 

ERNhN4d.jpg

 

fXA5yAA.jpg

 

8s6ayb2.jpg

 

YCzPeug.jpg

 

KFJJrQb.jpg

 

ZNLLryV.jpg

 

3lV6AuL.jpg

 

G1rLFP2.jpg

 

mihx9t8.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre części w tym dekle są droższe na allegro niż w oficjalnym serwisie. Dekiel alternatora jest akurat za 120 euro. Mniejsze dekle nawet do włoskich motocykli kosztują od 350zł

 

Kupilem za 150 lekko przytarty zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, bo jak szukałem moto to nie raz widziałem GS'a z dziurą w alternatorze. Swoją droga gmole w takich motocyklach się przydają. Mój leżał już dwa razy z mojego powodu, co najmniej raz porządnie wyłożył się ktoś z poprzednich właścicieli, a na silniku nie mam chyba żadnych większych rys. :E Gorzej lusterka, zadupek, bak...

Uważałbym z gmolami. Sam już nigdy nie założę żadnych gmoli do motocykla, miałem przez nie wypadek. Połamane żebra, obojczyk.

Słyszałem też o pewnej osobie co miała spore problemy z nogą przy szlifie, gmole się jakoś wygięły i zaklinowały nogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przez nie wypadek? U mnie póki co co najmniej dwa razy spełniły swoje zadanie więc zastrzeżeń nie mam.

 

939381_1007647852610876_72389438_o.jpg?oh=91f8a5719fa6e14adb079f891573fa89&oe=5678E77F

 

Tak myślałem, że uda się jeszcze w tym roku pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę było chyba nawet z +12*C :E Przeszło mi przez myśl żeby się przejechać, ale perspektywa umorusania wcześniej wypucowanego do zimowania motocykla, skutecznie mnie zniechęciła :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Mi się jednak odechciało mając na uwadze ponowne pucowanie do odstawienia na wieszaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy dokładnie motocykla przed zimą nie pucowałem, bo ER-5 to nie jest z motocykl z kategorii tych które mają błyszczeć. Aczkolwiek trochę pasuje go po jeździe ogarnąć.

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moto warto wsiąść przy każdej możliwej okazji.

Tego sie trzymam, wczoraj smigalem i pewnie w czw tez wyjade ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pojde w.slady Dyla i ogarne moto na zime zeby bardzo nie zdziadzial bo jeszcze.przy sprzedazy chce sensowne pieniadze za niego dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja dziś w pogodzie :]

 

12322508_1129284240435709_5062188186684655374_o.jpg

 

W marcu przy takich warunkach jak dziś pewnie będę myślał już o pierwszych przymiarkach do motocykla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam korzystam, pare motorkow tez na mieście widzialem :D dzis sie troche obsralem bo spieszyłem sie zeby zdążyć do sklepu no i był szybki starcik spod świateł, a za chwile słyszę pały na sygnale, obracam sie i sa za mna... miałem skręcać w lewo wiec wjechalem juz jakbym miał to robic i zjechać gdzies, a oni pojechali prosto, widac mieli wezwanie :D caly czas śmigam na a2 i tak z tym prawkiem jezdze wiec lipa jak mnie zatrzymają, no i dostac mandacik w wigilie to kiepski prezent ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...