Skocz do zawartości
DoMiNPL

Motocyklowe Pogawędki

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć hardcorowe pierwsze moto będziesz miał, 1,1litra 8:E

Za stary jestem na ''wariacje'' i inne niebezpieczne akcję :D choć sam fakt , że ten motor ma więcej koni niż moje auto mnie przerażał. Ale odkąd zobaczyłem że motorem można jeździć wolno (:E) to pojemność nie robi na mnie takiego wrażenia jak wtedy kiedy bałem się na niego wsiąść :E Tylko garaż. Psia mać..od roku albo i lepiej co miesiąc wywieszam kartki - wynajmę/kupię - 0 odzewu.

Edytowane przez B@ZYLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedać mi chce to nie ma wyboru , muszę się nauczyć najpierw jeździć :E

jaka cena ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sephi miał dziś szlifa.... (drugiego na tym sprzęcie)

 

w skrócie, pojawiło się shimmy (pewnie przez jakiś dziwny płyn, którego nie dało się dostrzec na tzw "kocich łbach") następnie pojawiły się tory tramwajowe i moto szlifuje lewą stronę, a kierownik zasłania zbiornik kolanem... jakieś 3-5m szlifu, bo prędkość była porażająca (poniżej 50km/h nie wiem ile dokładnie)...

 

ze strat? hmm przednia owiewka przerysowana, nóżka od zmiany biegów urwana, set wygięty i zadupek przerysowany. ahhh i kierunek się urwał.

straty cielesne? siniak :E na nodze, spodnie i kurka przytarte trochę, ale kask ani ryski :cool:

 

 

całe szczęście, że mam tyle ochraniaczy, to szkód wielkich nie ma. A moto pewnie jutro już zrobię :)

 

i najciekawsze, jeszcze jedna osoba chwilkę po mnie miała szlifa w tym samym miejscu....

Edytowane przez Sephi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak by nie patrzeć to bardzo ostry motor :D Z tego co wszędzie piszą / mówią. Na pewno się nie znudzi ;p

 

Ostatnio na tvn turbo pokazywali taki garaż co możesz na chodniku rozstawić pod blokiem np chroni przed wilgocią itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sephi miał dziś szlifa.... (drugiego na tym sprzęcie)

 

w skrócie, pojawiło się shimmy (pewnie przez jakiś dziwny płyn, którego nie dało się dostrzec na tzw "kocich łbach") następnie pojawiły się tory tramwajowe i moto szlifuje lewą stronę, a kierownik zasłania zbiornik kolanem... jakieś 3-5m szlifu, bo prędkość była porażająca (poniżej 50km/h nie wiem ile dokładnie)...

 

ze strat? hmm przednia owiewka przerysowana, nóżka od zmiany biegów urwana, set wygięty i zadupek przerysowany. ahhh i kierunek się urwał.

straty cielesne? siniak :E na nodze, spodnie i kurka przytarte trochę, ale kask ani ryski :cool:

 

 

całe szczęście, że mam tyle ochraniaczy, to szkód wielkich nie ma. A moto pewnie jutro już zrobię :)

 

i najciekawsze, jeszcze jedna osoba chwilkę po mnie miała szlifa w tym samym miejscu....

O ile się nie myle to mieszkamy koło siebie (chrobrego), zauważyłeś, że ostatnio prawie codziennie ktoś na moto ma wypadek na wojciechowskiego ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lazuch

No i już po pierwszych dwóch godzinach, nie było tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, bo i po co. Szukam gogli najlepiej z lustrzaną szybką ewentualnie z przyciemnioną do max 150zł , ale lepiej żeby były tańsze. Zupełnie się nie znam, więc liczę na waszą pomoc. Mój kask to V-max viper rozmiar L (60).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry temacik :D

 

Ja nie dawno miałem zajebistą, czerwoną motorynkę :D Zaliczam się ? :E

 

Na zimę raczej kupuje 125ccm.

Edytowane przez Dawid210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i panowie CBR 900RR SC33 stoi w garażu :D

polatałem sobie dziś ostro, niepokojące jest to, że do przyśpieszenia zaczynam się przyzwyczajać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest :> Ile dałeś? Jak rocznik? Ogólnie opowiadaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ? Jaki rok :>?

 

Mój skuter to obecnie tak wygląda :D Wał do wymiany ;(

p0108102101.jpg

p0208102303.jpg

p020810230402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest :> Ile dałeś? Jak rocznik? Ogólnie opowiadaj :D

Cena na PW jakby ktoś chciał :) 99 r, 32 tys przebiegu, ogólnie silnik żyleta, pali zimny/ciepły na pół obrotu wałem bez gazu :D na jedynce z gazu idzie na koło :P

 

Zdjęcia ? Jaki rok :>?

 

 

Zdjęcia będą wieczorem :) narazie zdjęcie z aukcji

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/72/94/56/1172945603_5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokojące jest to, że do przyśpieszenia zaczynam się przyzwyczajać :D

 

Lepiej uważaj, bo teraz myślisz że masz dobrze opanowany motor, a wcale tak nie jest. Na początek jedź gdzieś np. na lotnisko i z niskich, wysokich obrotów staraj się coraz mocniej przyspieszać, wyczujesz motor, charakterystykę silnika/zawieszenia. Tak właśnie młode leszcze się zabijają... Powodzenia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej uważaj, bo teraz myślisz że masz dobrze opanowany motor, a wcale tak nie jest. Na początek jedź gdzieś np. na lotnisko i z niskich, wysokich obrotów staraj się coraz mocniej przyspieszać, wyczujesz motor, charakterystykę silnika/zawieszenia. Tak właśnie młode leszcze się zabijają... Powodzenia życzę

spoko, dzieki za rady :) zeby dobrze motor opanować to trzeba troche pojezdzic, wiesz but nie jest straszny bo R1 duzo jezdzilem :) wyczucie odległości przy dużych prędkościach mam raczej opanowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 jeźdzą dresy w krótkich spodenkach :E

 

To Twoje pierwsze moto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn?

7500

Co nawet jak zrobię prawo jazdy na ''A'' to dla mnie trochę za dużo.

Motor już miałbym gdzie trzymać :D Po prostu stałby u kuzyna w garażu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 jeźdzą dresy w krótkich spodenkach :E

 

To Twoje pierwsze moto?

 

 

 

Kto mi wytłumaczy,co drugą osobę obchodzi,jak ktoś jeździ na motorze ubrany? To czy stać go na kombinezon,to chyba jego sprawa,jak wywali się w dresowych spodniach,to on sobie krzywdę zrobi,tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi wytłumaczy,co drugą osobę obchodzi,jak ktoś jeździ na motorze ubrany? To czy stać go na kombinezon,to chyba jego sprawa,jak wywali się w dresowych spodniach,to on sobie krzywdę zrobi,tak?

Może po prostu to że jest to nieodpowiedzialne i głupie i że tak powiem ''nieprofesjonalne'' i tacy robią opinię dla wszystkich właścicieli dwóch kółek.

Jak kogoś stać na motor , na prawo jazdy na ''A'' , to kombinezon nie jest dużym wydatkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu to że jest to nieodpowiedzialne i głupie i że tak powiem ''nieprofesjonalne'' i tacy robią opinię dla wszystkich właścicieli dwóch kółek.

Jak kogoś stać na motor , na prawo jazdy na ''A'' , to kombinezon nie jest dużym wydatkiem :D

 

 

Jaką znowuż opinię? A może tak prościej byłoby żyć i pozwolić żyć innym,dopóki nie robią Ci krzywdy? "Nieprofesjonalne", błagam Cię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie obchodzi. Po prostu mówię że ludzie którzy jeżdżą najczęściej na R1 są nie odpowiedzialni i to nie tylko dla siebie, bo także dla innych. R1 to tak jak BMW, często gęsto przez dresiarzy katowana (w Polsce.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką znowuż opinię? A może tak prościej byłoby żyć i pozwolić żyć innym,dopóki nie robią Ci krzywdy? "Nieprofesjonalne", błagam Cię...

Nieprofesjonalne dlatego, że to właśnie najczęściej motocykliści w krótkich gatkach i bezrękawniku robią ''wieś'' na drogach.

Jazda chodnikiem, przepychanie się wśród aut, petowanie silnika na światłach tak że samochody stojące w korku muszą pozamykać okna , czy jazda na wariata w centrum miasta to głównie ich domena.

A tak to mi to nie przeszkadza, to nie ja nie będę miał skóry w razie zwykłego drobnego upadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 jeźdzą dresy w krótkich spodenkach :E

 

To Twoje pierwsze moto?

z mocniejszych to tak ;)

 

Kto mi wytłumaczy,co drugą osobę obchodzi,jak ktoś jeździ na motorze ubrany? To czy stać go na kombinezon,to chyba jego sprawa,jak wywali się w dresowych spodniach,to on sobie krzywdę zrobi,tak?

zgadzam sie, narzekać to każdy potrafi, ja narazie kombinezonu nie mam ale trzeba cos kupic

 

7500

Co nawet jak zrobię prawo jazdy na ''A'' to dla mnie trochę za dużo.

Motor już miałbym gdzie trzymać :D Po prostu stałby u kuzyna w garażu :D

:thumbup:

 

Może po prostu to że jest to nieodpowiedzialne i głupie i że tak powiem ''nieprofesjonalne'' i tacy robią opinię dla wszystkich właścicieli dwóch kółek.

Jak kogoś stać na motor , na prawo jazdy na ''A'' , to kombinezon nie jest dużym wydatkiem :D

zdziwiłbyś sie :)

 

Mnie obchodzi. Po prostu mówię że ludzie którzy jeżdżą najczęściej na R1 są nie odpowiedzialni i to nie tylko dla siebie, bo także dla innych. R1 to tak jak BMW, często gęsto przez dresiarzy katowana (w Polsce.).

nie wiem skąd to wytrzasnąłeś, moim zdaniem typowy dres nie pojezdzi długo na takim motorze bo po prostu sie rozwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
    • nówki DW wciąż trzymają cenę, a używek DW na rynku używek mało, a jak są to powystawowe 
    • Ciekawe wnioski . Nie należy akurat zmienić zdania, że Kaczyński to jedna z największych nieszczęść, jaką spotkało III RP. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-robert-krasowski-jaroslaw-kaczynski-to-najbardziej-patologic,nId,7467044
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...