Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

windows live lepiej zarejestrować na UK czy na USA?

Kiedyś się mówiło że w usa więcej contentu, teraz nie wiem, rzadko używam konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie jaram nawet taką zręcznościówką, długo czekałem na gre o F1 a nie mam dobrej kierownicy żeby czerpać przyjemność z jazdy w rFactory. A to że gram raz na miesiąc w coś po 2-3 godzinki to nie przeszkadza mi to. Ale i tak najbardziej czekam na WRC bo kocham ten sport ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka wziasc wersje pl-a czy ang.chodzi o komentowanie z czego co wiem to chyba bardziej angielski :P ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w windows live ludzie z uk i np. z usa graja razem? czy lepiej lognac sie na uk?

To i tak chyba zależy od pingu wiec nie przejmowałbym się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie Games for Windows LIVE będzie w Polsce, więc nie ma się czym przejmować. Microsoft podobno pracuje nad opcją, która pozwoli zmienić kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra została przetestowana przez dziennikarzy kilku magazynów. Opinie spływające z różnych stron świata są bardzo pozytywne. Recenzent Official PlayStation Magazine (9/10) napisał, że to jedne z najbardziej intensywnych wyścigów w historii. Kolejne teksty na temat produkcji opublikowano na łamach The National (5/5), brytyjskiego OXM (8/10) i GamesMaster (9/10).

Cholera, nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mimo wszystko czekam na EuroGamera :E

I IGN.

 

XBox Magazyn jakos ostatnio podpadł wloskiej mafii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie mogą się doczekać, dziś była premiera Ferrari Virtual Academy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać :D Gram w F1 od czterech lat, ale ta gierka zapowiada się najlepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry był koleś gryonlinetv jak testował gre, powiedział że jest bardzo łatwa a nie umiał przejechać zakrętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry był koleś gryonlinetv jak testował gre, powiedział że jest bardzo łatwa a nie umiał przejechać zakrętu

Z tego co pamiętam to trzymał w łapie mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to trzymał w łapie mikrofon.

to mógł nie trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie powinien go ktos uswiadomic, ze jak jedzie powoli to jazda bolidem jest dosc latwa nawet w realu. Schody sie zaczynaja w momencie gdy zaczyna sie jechac szybko lub na limicie. Po jego umiejetnosciach i wiedzy na temat F1 widac, ze oceniac gry nie powinien choc zreszta kazdy wie ze sima codemasters z tego nie zrobilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark Webber w Turcji. ;)

Mea Culpa, no wlasnie :cool3:

 

Dobra, dzięki za uświadomienie, ale naprawdę nie miałem o tym pojęcia. :thumbup:

Pytaj smialo, chetnie pomoge, o ile nie pomyle...

 

To wyobraz sobie co jest na kierze z prawdziwym FF, nie wibracjami :

 

Hehe klasyk :]

prawie tak znany jak to http://szykana.wordp...once=1f527c7b39

 

Autosport przysponsorowal podsumowanie http://lutbar.com/?p=576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie powinien go ktos uswiadomic, ze jak jedzie powoli to jazda bolidem jest dosc latwa nawet w realu. Schody sie zaczynaja w momencie gdy zaczyna sie jechac szybko lub na limicie. Po jego umiejetnosciach i wiedzy na temat F1 widac, ze oceniac gry nie powinien choc zreszta kazdy wie ze sima codemasters z tego nie zrobilo.

 

on nawet nie umiał skręcić, nie chodzi mi, że jechał złą linią i tracił tylko że on nawet nie umiał jechać po drodze w zakręcie chociaż jechał 5km/h. Co do f1 to czekam na jakieś demo bo gry codemasters to zwykłe arkadówki i najgorsze jest w nich to ,że kierownica reaguje w grze bardzo dziwnie, tak że lepiej się jeździ na klawaiturze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on nawet nie umiał skręcić, nie chodzi mi, że jechał złą linią i tracił tylko że on nawet nie umiał jechać po drodze w zakręcie chociaż jechał 5km/h. Co do f1 to czekam na jakieś demo bo gry codemasters to zwykłe arkadówki i najgorsze jest w nich to ,że kierownica reaguje w grze bardzo dziwnie, tak że lepiej się jeździ na klawaiturze

czemu w dirt 2 swietnie sie gra na kierce , grid mi nie podszedł w ogóle.

tu tez licze na fajną zabawe z kierownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...