Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Zniszczenia bardzo fajne. A co do multi to już widzę tych crasherów jadących pod prąd :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia bardzo fajne. A co do multi to już widzę tych crasherów jadących pod prąd :).

Była już o tym mowa, że za jazdę pod prąd zostajesz zdyskwalifikowany po określonym czasie. :thumbup:

Mam nadzieję, że codemaster będzie wydawał jakieś patche. A jak nie to przynajmniej pozwoli na jakieś mody. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa, że za jazdę pod prąd zostajesz zdyskwalifikowany po określonym czasie. :thumbup:

 

Widocznie nie doczytałem. Także problem z głowy, dzieci neo nie mają na multi czego szukać i bardzo dobrze.

 

Chociaż znajdą się pewnie i tacy którzy na starcie będą blokować. W sumie czym ja się przejmuję, prywatna sesja i jazda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będę mógł grać na Playu (jak w LFS'ie) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa, że za jazdę pod prąd zostajesz zdyskwalifikowany po określonym czasie. :thumbup:

Mam nadzieję, że codemaster będzie wydawał jakieś patche. A jak nie to przynajmniej pozwoli na jakieś mody. Jak myślicie?

prawda jest taka ze jak ktos bedzie chcial cheatowac to zadne patche czy dyskfalifikacje nie zdadza egzaminu,widzisz co sie dzieje w race grid ,tam nawet path z numerkiem 1.4 nie pomógł,dalej mamy typków pędzących 500km/h BMW :E:D.Albo inna sytuacji tak cheater potrafi zakonczyc cala sesje przed ukonczeniem wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak ktos bedzie chcial cheatowac to zadne patche czy dyskfalifikacje nie zdadza egzaminu,widzisz co sie dzieje w race grid ,tam nawet path z numerkiem 1.4 nie pomógł,dalej mamy typków pędzących 500km/h BMW :E:D.Albo inna sytuacji tak cheater potrafi zakonczyc cala sesje przed ukonczeniem wyscigu.

gdzie Ty masz patch'a 1.4? :E

co do cheaterów, faktycznie, obecnie na prawie każdej sesji siedzi taki i psuje zabawę.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, koles gra na wysokim poziomie ale linie prowadząca za raczkę po torze i myśłąca za "kierowcę" zostawił. Nie kumam tego. JA rozumiem trening, ae żeby w wyścigu, który w dużej mierze opiera się na dobieraniu optymalnego toru jazdy, momentu hamowania i przyspieszania. Zasze mnie to smieszyło jak widziałem jakieś gameplaye z Shifta itp...

 

Biorąc pod uwagę to że AI jak i inni mogą upierać się na trzymaniu tej linii, lepiej już w ogóle z takimi ludźmi nie jeździć. To samo tyczy się miłośników AT i wszelkich traction control. Multitasking to nieodłączna część wszystkich wyścigów. Jak nie masz linii wchodzenia i wychodzenia z zakrętu w podświadomości to w wyścigach nie masz czego szukać.

Też nie rozumiem ludzi którzy z WTCC najchętniej zrobiliby Mario Kart, ale póki swoimi pieniędzmi wspierają sam koncept, mają prawo bytu i udziału.

 

Z drugiej strony sam jestem przeciwko skrajnościom. Nie byłbym skłonny grać na ustawieniach, które odtwarzałyby np. to jak Lewis Hamilton ostatnio odpadł z wyścigu (lekkie pacnięcie w półoś). Człowiek, który np. przejechał co dopiero 20 okr. i jest piąty, nagle kończy w pułapce żwirowej i godzina czasu jazdy zmarnowana.

 

Tak na marginesie, przydałoby się zrobić jakiś pseudo klan miłośników czystej, technicznej ścigałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Ludzie nie rozumieją, że jeżeli byłby to pełen realizm to graczy tej pozycji byłaby garstka. Cała losowość wyścigu zależy od AI i jeżeli byłby pełen hardcore to tak, jak mówisz - 20 okr, błąd nie z Twojej winy i tyle czasu zmarnowane. Ponawiamy wyścig i podobna sytuacja. Robimy to x razy, aż ogarnia człowieka frustracja.

 

Gra powinna być przyjemna i odzwierciedlać realia, ale powinna mieć dozę świata wirtualnego. Inaczej gry byłby frustrujące i nieprzystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieli flashback'i, więc poziom trudności IMO może być duży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

trochę szkoda że za rok zamiast DLC z aktualnymi temami i bolidami + parę ciekawostek (samochód bezpieczeństwa) będę musiał po raz drugi kupić nową grę :/ Ale cóż poradzić....

 

Aha - jak to będzie , czy wszyscy w sesji multi są zmuszenie do jeżdżenia bez asyst? Czy każdy będzie mógł sobie to indywidualnie ustawiać do wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieli flashback'i, więc poziom trudności IMO może być duży ;)

 

Na ekspert nie ma flashów o ile się nie mylę.

 

p.s "Demo" już w sieci - przynajmniej na xboxa z tego co się orientuję, więc może u nas w sklepach też będzie przed premierą - może jutro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha - jak to będzie , czy wszyscy w sesji multi są zmuszenie do jeżdżenia bez asyst? Czy każdy będzie mógł sobie to indywidualnie ustawiać do wyścigu?

 

Pewnie takie coś będzie zależało od ustawień w lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to się zobaczy na żywo i wtedy będziemy oceniać co im to wyszło ;)

Premierka światowa dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić po premierze z tydzień ale tak się na to nakręciłem że idę w dniu premiery do sklepu :E

 

Tylko boje się o moją kierownicę, jeżeli ten bieg nie zawsze będzie wchodził to się powiesze :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehee, to kup nową kiere :P

 

Nie stać mnie :X

 

Albo jeździj na automacie :)

 

Chyba żartujesz :E

 

Nie no zobaczę - zagram z dwa wyścigi jeżeli będzie to takie uciążliwe (choć to chyba tylko przy skręcaniu nie chciał zawsze wejść - w lfsie driftując miałem gorzej bo na pewno więcej machałem tymi motylkami niż to będę robił na zakrętach w F1 :D ) to rozkręce kierke i zobaczę, może brud jakiś albo coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no żartuje :P Ale ja na padzie chyba podaruje sobie manualną skrzynke.

 

 

No właśnie, w szafie mam jakąś stara kiere firmy Ti z 5 lat już może mieć.

 

Nada sie, czy lepiej już zostać przy padzie? :szczerbaty:

 

yjanykz3gyty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w niej złego? Podłączyłem i śmiga elegancko na win7 :) Bedzie nie dokładna, czy jak?

 

 

p.s nawet na ps3 śmiga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza najgorsza kiera niż najlepszy pad :), będzie wieksza przyjemność, mimo, że nie ma FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś testowałem tą albo podobną tego typu i straszne dziadostwo. Działała zero jedynkowo i w ogole to tylko wyglądało jak kierownica. No chyba, ze tobie sie będzie jezdziło dobrze :)

 

Lepsza najgorsza kiera niż najlepszy pad :), będzie wieksza przyjemność, mimo, że nie ma FF.

Uwierz, ze nie w kazdym przypadku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ginn kup kierownice :D EXa możesz trafić już za 100zł. FF jest to i większa przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...