Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=hfGMT6nyu0U

Jak dla mnie trochę za mało realizmu. W realu, przy wyjściu z zakrętu na tak mokrym torze, prawie zawsze zarzuca dupą. Podobnie na filmie linkowanym powyżej(Silverstone): tnie zakręty hacząc o trawę, a bolid wyjątkowo stabilny. Mam nadzieję, że w opcjach gry da się to zmienić.

 

Zobacz ten filmik - na najwiekszym poziomie realizmu nawet nie zrobisz okrążenia w 10 min.

 

http://tvgry.pl/?ID=1222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tutaj jest takie zabezpieczenie jak a assassins creed 2....

Znalezione w otchłani sieci- SecuROM ver. 07.41.0004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w otchłani sieci- SecuROM ver. 07.41.0004

Czyli z ciasteczkiem nie będzie najmniejszego problemu i najprawdopodobniej ukaże się wraz z ukazaniem się gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ten filmik - na najwiekszym poziomie realizmu nawet nie zrobisz okrążenia w 10 min.

 

Chyba żartujesz. No, chyba że myślisz o klawiaturowcach i padowcach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z ciasteczkiem nie będzie najmniejszego problemu i najprawdopodobniej ukaże się wraz z ukazaniem się gry. ;)

Zapewne, ja i tak kupuje na Xa.

 

edit:

Pitstop bugs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika to jest lekko podrasowany grid + efekt deszczu.Myslalem ze choc zmienia ta ochydna kolorystyke,przez to wszystkie gry wyscigowe od codemaster wygladaja tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście ładowali mu tyle paliwa. :lol2:

Przeca nie ma tankowania od tego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 Użytkowników czyta ten temat, łołoło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne, ja i tak kupuje na Xa.

 

edit:

Pitstop bugs?

 

jezeli chodzi ci o czas pitstopu to nie jest bug. Na forum czytalem ze na poziomie EASY lollipopman prawie zawsze trzyma cie tak dlugo w box'ie. Moim zdaniem sa ku temu 2 powody:

1) skoro grasz na EASY, musisz byc totalnym casualem i grasz slabo, wiec nie wypusci cie z pitstopu do poku nie bedzie busto, zebys nie spowodowal kolizji

2) na EASY kazdemu jest latwo, bo wlasnie to jest latwy poziom, wiec jako utrudnienie, przesuwaja cie z poczatku na koniec stawki i musisz wyprzedzac wszystkich od nowa, co jest kontynuacja zabawy :)

 

 

 

P.S.

 

nearly there!!!! :finger:

21/09/2010 Your credit/ debit card has been authorised and your order is now being released for packing.

Funds will not be debited until your order is shipped.

21/09/2010 Your order is waiting for authorisation and release for fulfilment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie okłamujcie się, to nie będzie symulator. Za to na pewno coś tak dobrego, jak GRID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Podstawowe pytanie - czy to też będzie korzystało z Live'a jak DIRT2 i znowu trzeba jaja robić z rejestracją na konto w UK?

no właśnie jak to jest z tym GFW. Nie chce sobie spaprać sprawy niech ktoś podpowie. Live już jest oficjalnie dostępny wPL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi ci o czas pitstopu to nie jest bug. Na forum czytalem ze na poziomie EASY lollipopman prawie zawsze trzyma cie tak dlugo w box'ie. Moim zdaniem sa ku temu 2 powody:1) skoro grasz na EASY, musisz byc totalnym casualem i grasz slabo, wiec nie wypusci cie z pitstopu do poku nie bedzie busto, zebys nie spowodowal kolizji2) na EASY kazdemu jest latwo, bo wlasnie to jest latwy poziom, wiec jako utrudnienie, przesuwaja cie z poczatku na koniec stawki i musisz wyprzedzac wszystkich od nowa, co jest kontynuacja zabawy :)

Jeżeli tak jest to dla mnie totalna lipa.

A po za tym,to nie wiem czy mamy jakąś kontrole nad bolidem przy zjeździe do pitu po przekroczeniu linii ograniczającej prędkość. Na którymś filmiku było widać jak gość puścił kierownicę a kontrole nad bolidem przejmował komp czy tam Xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak to jest z tym GFW. Nie chce sobie spaprać sprawy niech ktoś podpowie. Live już jest oficjalnie dostępny wPL?

Jeśli teraz założysz na PL to nie zagrasz w multi, jeśli założysz na inny kraj to zagrasz. Możesz poczekać do października kiedy live wchodzi i dopiero zarejestrować konto. Jeśli teraz założysz na inny kraj, to po wejściu liva do PL dostaniesz możliwość przerzucenia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak to jest z tym GFW. Nie chce sobie spaprać sprawy niech ktoś podpowie. Live już jest oficjalnie dostępny wPL?

Watpie. Gdyby byl to nie zwracanoby xboxow po akcji z FK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może gościu za późno przełącza biegi i silnik wyje na najwyższch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauważ że oni pałą gumę :E wiec kręcą te silniki do wysokich obrotów , a zobacz na normalną jazdę , tutaj nie ma tego

http://www.youtube.com/watch?v=9_z2fWNMcmE

Tyle w temacie

Od razu mówię, nie, Kubica umie jeździć i nie zmienia biegów za późno xd

 

Przejrzałem więcej filmików i z tego co widać, zależy od ustawień bolidu/silnika. Z ciekawostek w rfactorze też poszli w stronę ryczących silników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Druga linijka niepotrzebna bo wszyscy o tym wiedzą

edit:

dla niecierpliwych ;)

 

F1 2010 © Codemasters *CLONEDVD*

 

edit2:

no i nie wiem jak zaspoilerować :hmm:

edit3:

już wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA jak wiadomo gra już jest, a jak to się ma do europy?, w Polsce wiadomo przesunęli na 29 września, a co z innymi krajami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...