Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

 

UWAGA W NAJBLIZSZĄ SOBOTE O GODZINIE 23:00 ODBEDZIĄ SIE MISTRZOSTWA FORUM PCLAB W F1 2010 ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!!!!!

 

chcesz brać udział wskakuj do moich przyjaciół i wyslij wiadomosc ze bedziesz udział w MŚ oraz podaj 3 trasy jakie chciałbys widziec w MŚ.

 

minimalna liczba graczy to 7!!!!!! więc zachęcajcie znajomych z forum tak aby było nas 12

 

gramy 3 trasy 20% wyscig + kwalifikacje

 

nagrodą jest satysfakcja ze jesteś najlepszy na forum pclab

 

ZAPRASZAM!!!! na f1 jestem jako marekwitoszek[/size]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam chęć wzięcia udziału.

 

Trasy:

1. Monte Carlo

2. Yas Marina

3. Marina Bay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

UWAGA W NAJBLIZSZĄ SOBOTE O GODZINIE 23:00 ODBEDZIĄ SIE MISTRZOSTWA FORUM PCLAB W F1 2010 ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!!!!!

 

chcesz brać udział wskakuj do moich przyjaciół i wyslij wiadomosc ze bedziesz udział w MŚ oraz podaj 3 trasy jakie chciałbys widziec w MŚ.

 

minimalna liczba graczy to 7!!!!!! więc zachęcajcie znajomych z forum tak aby było nas 12

 

gramy 3 trasy 20% wyscig + kwalifikacje

 

nagrodą jest satysfakcja ze jesteś najlepszy na forum pclab

 

ZAPRASZAM!!!! na f1 jestem jako marekwitoszek

 

dawniej,jak jakiś gnojek tak krzyczał to dostawał ban ana na tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś z was mógłby mi pomóc.

Grę kupiłem pod koniec października, usługa Windows LIVE w Polsce weszła 10 Listopada ale do dziś nie mogę używać trybu multiplayer.

Ściągnęło mi automatycznie aktualizację ale po ponownym włączeniu gry wyskakuje ten sam stary komunikat "Usługa Windows LIVE nie jest dostępna w twoim regionie"

 

Jakieś porady co mogę z tym zrobić?

musisz wejsc na swoje konto windows live (xbox live) i zaakceptowac nowy regulamin i co tam jeszcze potwierdzic maila czy cos. I bedzie dzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie do wziecia udziału

 

Trasy:

bez znaczenie dla mnie, nie lubie monte carlo, bo tam nie da sie wyprzedzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci ktorzy jeszcze nie są moimi przyjacielami a chca grać prosze o wysyłanie prosby o dodanie do przyjaciół bedzie mi łątwiej :)) powtarzam moj nick marekwitoszek

 

na chwile obecna jest juz 4 uczestników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś z was mógłby mi pomóc.

Grę kupiłem pod koniec października, usługa Windows LIVE w Polsce weszła 10 Listopada ale do dziś nie mogę używać trybu multiplayer.

Ściągnęło mi automatycznie aktualizację ale po ponownym włączeniu gry wyskakuje ten sam stary komunikat "Usługa Windows LIVE nie jest dostępna w twoim regionie"

 

Jakieś porady co mogę z tym zrobić?

 

Wejdz na xbox live jak juz jestes zalogowany i na zielonej linijce jest "Mój Xbox" i jak sie rozciagnie linia to wez "Konta" potem Opcje konta pisze na szaro i jest "Zarzadzaj regionem konta" i powinna ci sie ukazac strona "Migracja konta w usludze Xbox LIVE" i tam zmien jeszcze raz na "Polske" nie wiem czemu ale to chyba musi sie zakutualizowac. I bedzie wszystko hulalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

 

UWAGA W NAJBLIZSZĄ SOBOTE O GODZINIE 23:00 ODBEDZIĄ SIE MISTRZOSTWA FORUM PCLAB W F1 2010 ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!!!!!

 

chcesz brać udział wskakuj do moich przyjaciół i wyslij wiadomosc ze bedziesz udział w MŚ oraz podaj 3 trasy jakie chciałbys widziec w MŚ.

 

minimalna liczba graczy to 7!!!!!! więc zachęcajcie znajomych z forum tak aby było nas 12

 

gramy 3 trasy 20% wyscig + kwalifikacje

 

nagrodą jest satysfakcja ze jesteś najlepszy na forum pclab

 

ZAPRASZAM!!!! na f1 jestem jako marekwitoszek[/size]

 

po co i tak wiadomo że eGabeleXxX wygra scratchhead.gif;)

Mamy jakieś nikłe szanse jak się umówimy że nie będzie wrzucał powyżej 3 biegu thumbup.gif..... chociaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co i tak wiadomo że eGabeleXxX wygra scratchhead.gif;)

Mamy jakieś nikłe szanse jak się umówimy że nie będzie wrzucał powyżej 3 biegu thumbup.gif..... chociaż...

 

 

a moze akurat bedzie miec słaby dzień :))

 

poza tym jest drugie miejsce, trzecie :)) a najwazniejsza jest dobra zabawa,gra fair play i fajny klimat :)), nie musisz by szybki jak nie potrafisz jedziesz na tyle na ile mozesz, a jak jest niebieska flaga to przepuszczasz i jestes gosciem.

 

ja gram dzisiaj ok 13:30 i po 17:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ? :(

 

ej a znacie kogos kto ma tanio sprzedac kierownice bo za 400 nie kupie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ? :(

 

ej a znacie kogos kto ma tanio sprzedac kierownice bo za 400 nie kupie :kwasny:

 

ja allegro logitech ex kupisz za 150zl używaną, ja mam taką i spokojnie na początek wystarczy jest dobry FF i duzo daje podczas jazdy i sporo przycisków takze sie nie zastanawiaj bo jezdzi sie prze ba je cznie

 

aaa zebys czasem nie kupił kiery z ferrari, bo w f1 nawet nie wykrywa jako kierownice, nie da sie ustawic kierownicy wogole sie nie da jezdzić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz o tej podoba mi sie ogolnie mialem dwie console xboxa

 

http://allegro.pl/kierownica-mad-catz-xbox360-mc2-microcon-nowosc-i1318532698.html

 

fajna taka ?

 

i w niej sa manetki a w tym ex nie ma :P

 

ta jest chyba nowsza wersja

 

http://www.playseat.com/xbox-360-wireless-racing-wheel

 

1000 zł buhahaha ;d

 

 

tu masz ex

http://allegro.pl/kierownica-formula-force-ex-logitech-i1310823014.html

http://allegro.pl/kierownica-logitech-formula-force-ex-i1324049016.html

http://allegro.pl/kierownica-formula-force-ex-logitech-i1322714277.html

 

i ex ma manetki tylko troche małe a, jedyne dobre kierownice sa z logitech wszedzie o tym piszą i taka jest prawda, nie nabieraj sie na wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję, żeby zrobić ligę (nie jednorazową) F1 2010 ;)

 

Przykładowo w każdą środę (generalnie w ciągu tygodnia, żeby studenci, tacy jak ja :P, którzy na weekend wracają do domów też mogli sobie zagrać ;) ) robić wyścig na kolejnym torze. Zrobilibyśmy punktację, na podstawie której powstałaby klasyfikacja sezonu :] Co wy na to?

 

Może eGabeleXxX ominie parę wyścigów i będzie szansa na wygranie z nim w ostatecznym rozrachunku :P A jak nie to będziemy mieli zaciętą walkę o drugą lokatę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

hm no można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma manetki ? :P

 

i ogolnie jak ci sie prowadzi

 

za ta cene nie kupisz nic lepszego, lepiej uzywna a masz pewno ze ci sie bedzie wygodnie prowadzić, jest precyzyjna i jak mowie dobry ff, kupuj i nie gadaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem tu nowy. Chętnie pogram z Wami w F1. Jestem raczej kiepski, no ale jakoś daje rade:) Z tą ligą to dobry pomysł, szczególnie ten żeby grac w ciągu tygodnia;) Z tego co słysze to sami wymiatacze ale moge robić za Lotusa albo Virgin;) o taka moja luźna uwaga, żeby np na podstawie kilku wyścigów przyporządkować graczowi team: najlepsi w red bull, mclarenie i ferrari, środek renault, mercedes, a koniec stawki virgin lotus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :) specjalnie sie zarejstrowałem aby wsiąść udział w waszych mistrzostwach :D a takze na lige które tez moge zagrac

 

głosuje na :

 

Astralie

Węgry

Hiszpanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marek a jak w nim zmieniasz biegi ?

 

ja jade na automacie, a ogolnie zmienia sie tak jak na kazej kierownicy z manetkami czyli klikasz w manetke za kierownica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam wlasnie i tam sa przyciski zamiast lopatek :kwasny:

 

ale .... chyba kupie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...