Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kamera może dać frajdy z gry :) Na tej ruchomej aż chce sie grać. Przez 3h ciorałem nieustannie kariere. Sprawdzałem wszystkie kamery i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz calakuje F1 :) Najpierw offline, później online ;) Zapowiada się sporo grania w zimie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę techniczne, dlaczego nie mogę zmieniać w opcjach bolidu "mapy obrotów" lub "rozmiar hamulców" ? Te dwie opcje są nieaktywne. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo masz pirata :frajer::hmm:

 

Nie mam, tyle że jestem zalogowany jako offline, może tutaj jest przyczyna ? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie czy teamy się jakoś rozwijają co sezon czy poziom ciągle jest taki sam ?? sory za pyt jeżeli już takie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę techniczne, dlaczego nie mogę zmieniać w opcjach bolidu "mapy obrotów" lub "rozmiar hamulców" ? Te dwie opcje są nieaktywne. :kwasny:

 

 

będziesz mógł to zmienić w miarę postępu prac nad rozwojem bolidu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł to zmienić w miarę postępu prac nad rozwojem bolidu

 

Aha, wielkie dzięki za info. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja to zauważyłem, czy nastąpił 100% przyrost noobów?

aż trudno mi sobie wyobrazić, co oni mogli przeżyć w dzieciństwie poza gaszeniem papierosów na nich... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba się umawiać na konkretną godzinę ludzie :D bo z tymi noobami jest ciężko ... a gabelex zamiast miażdżyc f1 to sobie z kazikiem w dirta2 gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

mnie drażni to że jeszcze w żadnej sesji mp nie znalazłem ograniczeń na asysty. Każdy jak tworzy sesje to pozwala na wszystko.

 

Jak by powstawały takie sesje gdzie wszystkie asysty off to gwarantuję ci eGabeleXxX że te nooby wy wypadały na pierwszym zakręcie a grali by tylko poważni gracze. Nie było by żadnego piratowania i błazenady na torze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech eGabeleXxX robi sesje :)

 

Panowie wpadam do was niebawem :) Tylko wstyd mi jeździć na padzie :D Jak patrze na wasze czasy to się załamuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie czas na torze w Brazyli?

1:08,0 znośny jest? Jak na ToroRoso?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie czas na torze w Brazyli?

1:08,0 znośny jest? Jak na ToroRoso?

 

eGabeleXxX z tego co pamiętam wykręcił 1.05

Ja wycisnąłem 1.06.600 Force India

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eGabeleXxX z tego co pamiętam wykręcił 1.05

Ja wycisnąłem 1.06.600 Force India

No to nie ma tragedii. Już zrobiłem 1:07.6 :D

Chyba najłatwiejszy tor w grze, zaraz obok Hoffenheim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma tragedii. Już zrobiłem 1:07.6 :D

Chyba najłatwiejszy tor w grze, zaraz obok Hoffenheim :)

Hockenheim :E 

 

nie ma to jak pograć z kimś swoim (naskrentPL). Dosłownie momencik, dwa pierwsze zakręty i dwie pierwsze pozycje nasze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak trzymać mistrzu.. :) gramy coś ludzie w piątek już ? kto chętny wieczorem....

w piątek po godzinie 17 jestem w pełni gotów do gry Sir !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...