Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by powstawały takie sesje gdzie wszystkie asysty off to gwarantuję ci eGabeleXxX że te nooby wy wypadały na pierwszym zakręcie a grali by tylko poważni gracze. Nie było by żadnego piratowania i błazenady na torze. 

 

Z takimi ustawieniami to może i ja bym się cosik pościgał. Tyle że kamera w kokpicie też powinna być zablokowana, bo to jak ludzie jeżdżą (kam nad głową) jest smieszne. Wśród zręcznościowców też są ludzie, którzy ustąpią w razie czego, ale rzadko. Ja tam choćbym miał dojechać na ostatnim (tym bardziej że byłby niski level = Virgin) zawsze dobrze się bawię. A tak, mam online w nosie, bo więcej frustracji z głupkami niż radości z gry.

 

Co do pomocy - na niektórych filmikach widać jak atakujecie tarki - bez asyst jest z tym dużo trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są savegame z tej gry ? Nie potrafię znaleźć. Próbował ktoś wrzucać stany gry do innego dysku ? Podobno jest z tym problem, chciałem grę zainstalować na inny dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do pomocy - na niektórych filmikach widać jak atakujecie tarki - bez asyst jest z tym dużo trudniej.

czekaj  :hmm: chcesz powiedzieć, że osoby które potrafią brać tartki, jeżdżą na włączonych asystach? :hmm:  

 

Gdzie są savegame z tej gry ? Nie potrafię znaleźć. Próbował ktoś wrzucać stany gry do innego dysku ? Podobno jest z tym problem, chciałem grę zainstalować na inny dysk.

Moje Dokumenty --> My Games --> FormulaOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich użytkowników!!!

 

Ja mam problem takowej natury. Otóż mam kierownicę Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel 3-in-1 i dostałem grę F1 2010 codemasters. Gra pięknie chodzi, aczkolwiek nie widzi mojej kierownicy:( wszystkie stery są zainstalowane, a kiera skalibrowana a mimo tego nie ma efektu. Czy ktoś mógłby mi pomoć bym był w stanie pograć sobie na mojej kierownicy w tą grę? Proszę bardzo o pomoc, bo innej kiery nie będę kupował. Jest jakiś sposób?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wie ktoś z was co może być powodem wyskakiwania takiego błędu podczas instalacji F1. Błąd ten wyskakuje gdzieś w połowie instalacji.

 

instalacjablad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup oryginał to nie będziesz miał takich problemów :E , albo przez winrara otwórz obraz i zainstaluj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny.. to może o 21:00 ?

 

Tez jestem chętny.Może być o 21.00 i moze od razu za 2 wyscigi?

Bo sie juz nie da grac na multi z tymi "graczami", bo ciagle tylko spychają i rozwalają bolidy. Tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo gdyby kazdy kto zauwazy usera ktory leci se w kulki na torze zeby pisal tutaj jego nick wtedy bedzie łątwiej go wywalić z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat z wyborem kierownicy... Co byscie poradzili z wlasnego doswiadczenia ? Zastanawiam sie nad czams w okolicach 150-200 pln... Moze byc uzywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momo Racing Wheel, Driving Force Pro jak znajdziesz to używkę (do 200zł to na bank) albo Formula Force EX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Zainstalowałem F1,i gdy załączam Time Trial widać widok z bolidu,i gra się zawiesza. Co może być tego powodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dylemat. Nie wiem co wybrać - Redbulla czy Ferrari ? Ma ktoś porównanie, którym bolidem się lepiej jeździ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dylemat. Nie wiem co wybrać - Redbulla czy Ferrari ? Ma ktoś porównanie, którym bolidem się lepiej jeździ ?

Imo redbull jest troche nadsterowny, mimo to i tak bym go brał. Jakos nie mam przekonania do ferrari. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem takowej natury. Otóż mam kierownicę Thrustmaster Ferrari GT Experience Racing Wheel 3-in-1 i dostałem grę F1 2010 codemasters. Gra pięknie chodzi, aczkolwiek nie widzi mojej kierownicy

 

Mam taką kierownicę i po patchu gra ją rozpoznaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komus jeszcze gra zaczela crashowac po zainstalowaniu patcha ?

 

 

Ja tam nie mogę po paczu aktualizować klienta GFWL. Pyta mnie o aktualizację, udaje że się instaluje i nic, żadnego okienka że skończyło. Tak samo za każdym razem jak się loguję. Ściągnąłem sobie aktualizację GFWL ze strony i uruchomiłem to mi gry związane z tym klientem w ogóle nie chciały się włączać.

Nie wiem co się dzieje. Na ten moment jestem poza siecią, bo nie mogę zaktualizować GFWL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tam gralem we wszystkie gran turismo do 3 czesci, teraz dorwalem sie do piatki, i to na dodatek w wersji 3d, i owszem, wyglada fajnie w trojwymiarze, ale nudna w ***j ta giera. zrobilem pare wyscigow i wrocilem do f1. gran turismo jakies takie jak symulacja jazdy lodowka. dziwne jak sie czlowiekowi poglady po latach zmieniaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to tam gralem we wszystkie gran turismo do 3 czesci, teraz dorwalem sie do piatki, i to na dodatek w wersji 3d, i owszem, wyglada fajnie w trojwymiarze, ale nudna w ***j ta giera. zrobilem pare wyscigow i wrocilem do f1. gran turismo jakies takie jak symulacja jazdy lodowka. dziwne jak sie czlowiekowi poglady po latach zmieniaja.

 

a to było na imprezie GranTurismo5RoadShow? sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś wiec kiedy i czy w ogóle pojawi się patch v1.02?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś wiec kiedy i czy w ogóle pojawi się patch v1.02?

narazie z tego co czytałem na zagranicznych forach nic na dzień dzisiejszy nie napisano że miałby się pojawić w najbliższych dniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...