Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do was.. mam kierownice MOMO i w tej grze gdy na niej gram wszystko działa normalnie, lecz co jakiś czas kierownica sama z siebie skręca w lewo lub w prawo na maksa i sie zacina w tej pozycji, przez co nie moge skręcać w drugą stronę, a przynajmniej nie mogę aż do czasu gdy przekręce kierownicę na maksa w drugą stronę. Dodam, że siły FF nie zależnie jak je ustawie (czy to w grze czy samym profilerze) zawsze są takie same. Ogolnie te siły FF da się przeżyć, ale da sie coś zrobić z tą zacinającą się kierownicą? Bo nie moge przez to w tę gre grać

 

moj komp to AMD 3,0 phenom II, radeon 4850 1GB, 2GB ramu ddr3, Win 7 x64, Logitech Momo Racing.

 

Za wszelką pomoc dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zauwazylem ze pojawily mi sie scinki w grze f1 2010. Wczesniej nie gralem w ta gre dobre 2 miesiace, a w miedzyczasie kupilem sobie tylko karte dzwiekowa asus xonar dx. Przed zakupem tej karty wszystko chodzilo plynnie na maksymalnych detalach. Teraz gra ma przycinki i do tego w dzwieku slychac trzaski ktorych wczesniej nie bylo. Moj sprzet to intel core 2 duo E8400, gainward GTX 460 768MB, Geil 2x2GB ultra cl4, Seasonic SII 620W.

 

Czy wiecie co powinienem zminic, aby te scinki zlikwidowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie były te ustawienia czułości :P martwa strefa itp ??

 

 

 

Cała masa ustawień, zmieniałem je wszystkie, wyłączałem i włączałem FF setki razy, tak więc te ustawienia nie mają raczej znaczenia

 

Lukasiasty: wież mi, że nie powinno Ci się zacinać, może to wina systemu, który już jest zapchany różnymi programami, które się włączają przy starcie lub np zapełnionym dyskiem C lub/i partycje, na której masz zainstalowaną grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zauwazylem ze pojawily mi sie scinki w grze f1 2010. Wczesniej nie gralem w ta gre dobre 2 miesiace, a w miedzyczasie kupilem sobie tylko karte dzwiekowa asus xonar dx. Przed zakupem tej karty wszystko chodzilo plynnie na maksymalnych detalach. Teraz gra ma przycinki i do tego w dzwieku slychac trzaski ktorych wczesniej nie bylo. Moj sprzet to intel core 2 duo E8400, gainward GTX 460 768MB, Geil 2x2GB ultra cl4, Seasonic SII 620W.

 

Czy wiecie co powinienem zminic, aby te scinki zlikwidowac?

 

 

Sterowniki zapewne.

 

Co do odgłosów to miałem to samo. Zmiana muzycznej na lepszą dodała mi kilka dodatkowych dźwięków których nie miałem na zintegrowanej ;)

 

Musisz pamiętać że słaba karta muzyczna obciąża dodatkowo procesor.

 

Moja akurat jeszcze go odciąża co zauważyłem w pewnym momencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie może ktoś słyszał o modzie Realistic cam mod (głowa skręca w strone w którą skręcamy) wie ktoś co zrobić by działało to na kierownicy Logitech Formula Force EX??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki zapewne.

 

Musisz pamiętać że słaba karta muzyczna obciąża dodatkowo procesor.

 

Moja akurat jeszcze go odciąża co zauważyłem w pewnym momencie :)

 

To było za czasów pentimów IV i athlonów. Nawet na jakimś portalu (egiełda?) był test i różnice wahały się w granicach około 1 klatki czyli np 75 vs 74 klatki/sek.

Nie wiem jakim cudem możesz zauważać różnicę i to na 8 wątkowym i7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem, ze podczas gry w F1 ze na torze w Monaco gra podcina sie na każdym okrążeniu w zakrętach 14 i 15 i przy wyjściu na prostą start/meta. Strasznie mnie to denerwuje bo prawie za każdym razem w tych zakrętach zaliczam uderzenie w boczną barierę. Inne tory chodzą pięknie. Czy ktoś wie o co chodzi?

Mój komp:

-Intel Core 2 Duo 4400 2.0G.Hz

-Ati Radeon 5700 HD

-2GB RAM

-Windows XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było za czasów pentimów IV i athlonów. Nawet na jakimś portalu (egiełda?) był test i różnice wahały się w granicach około 1 klatki czyli np 75 vs 74 klatki/sek.

Nie wiem jakim cudem możesz zauważać różnicę i to na 8 wątkowym i7 :)

 

 

Nie do końca prawda ;) Różnicę zauważyłem nawet u siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda.

Nie wiem czasami nikt tutaj, na jakiej podstawie teraz odświeżali rankingi?

Nosz qur... spałem z 19 na 138 :mad2:.

 

Swoją drogą, sprzedałem kierownicę i co bardzo bardzo dziwne, ale w trybie szykiej jazdy, z kontrolą trakcji na medium robię bardzo zbliżone czasy na kierce ;).

 

Gracie jeszcze w tą grę? Bo teraz wbiłem i trochę bieda, gra kilku Polaków, gdzie prawie każdy to "niedzielny gracz" w dość (nawet bardzo) dorosłym wieku, bo po 40 lub więcej lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można coś pograć w piątek pod wieczór jak to było kiedyś parę miesięcy wstecz kiedy grało trochę ludzi z pclab a teraz to szkoda gadać :) chyba wszyscy czekają na f1 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w tą grę? Bo teraz wbiłem i trochę bieda, gra kilku Polaków, gdzie prawie każdy to "niedzielny gracz" w dość (nawet bardzo) dorosłym wieku, bo po 40 lub więcej lat ;)

 

Gram karierę I rok. Jestem w Valencii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś problemy z zalogowaniem się do gfwl, wcześniej gdy miałem jeszcze obywatelstwo angielskie było w porządku, ale po zmianie na polskie jest nieprawidłowy region, a przecież gfwl już obsługuje polskie, wie może ktoś o co może chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie czy ustawienia ultra są dostępne na win XP sp3 32 bity oraz grafice 8800 gt ???

 

sorki że odświeżam temat ale tak z ciekawości zapytalem bo teraz zrobiłem nową instalkę i ku mojemu zdziwieniu dało się puścić na ultra a wcześniej nie szło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, potrzeba dx11. Tzn. być może kilka opcji się da ustawić na ultra, ale raczej nie wszystkie. Dokładnie nie pamiętam już, bo nie grałem dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko poza kibicami i drzewami jak się nie mylę jest na ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to włączenie post process na ultra włączało dx11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam problem z odinstalowaniem gry, gdy próbuje ją odinstalować to pasek idzie do przodu, a po chwili wraca się i wyskakuje błąd

 

"There is problem this Windows Installer package.A program required for this install to complete could not be run.Contact your support personnel or package vendor."

 

mógłby mi ktoś pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zauwazylem ze pojawily mi sie scinki w grze f1 2010. Wczesniej nie gralem w ta gre dobre 2 miesiace, a w miedzyczasie kupilem sobie tylko karte dzwiekowa asus xonar dx. Przed zakupem tej karty wszystko chodzilo plynnie na maksymalnych detalach. Teraz gra ma przycinki i do tego w dzwieku slychac trzaski ktorych wczesniej nie bylo. Moj sprzet to intel core 2 duo E8400, gainward GTX 460 768MB, Geil 2x2GB ultra cl4, Seasonic SII 620W.

 

Czy wiecie co powinienem zminic, aby te scinki zlikwidowac?

Udało Ci sie rozwiązać ten problem? Ja także doświadczam różnych problemów technicznych(artefakty, znikanie tekstur), tyle że w DiRT 2.

 

ForceWare 275.33, GTX480 SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotkę dzisiaj pojeździć w towarzystwie Polaków to zapraszamy - Dzisiaj o 21 - F1 2010 - Symulacja ilość % jeszcze się uzgodni - Tor Kanada - GfWL - Kazio1616 lub eGabeleXxX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...