Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

F1 2010 zostało zrecenzowane przez Official PlayStation Magazine z Wielkiej Brytanii. Dali grze mocne dziewięć, co świetnie rokuje na przyszłość.

 

Dziennikarze zwracają uwagę na to, czego po takiej grze, jak F1 2010 oczekuję, na realizm. Według nich każdy sukces cieszy, a porażka strasznie boli. Wyprzedzicie to świetnie, ale dacie się wyprzedzić i już tak różowo nie jest. W nowej grze Codemasters jeżeli zajmiecie miejsce w pierwszej dyszce to jesteście dobrzy. Pole position i pierwsze miejsce na koniec zarezerwowane jest tylko dla prawdziwych kozaków. Zresztą finał recenzji nie pozostawia złudzeń, że czeka nas kawał świetnej zabawy:

 

F1 2010 to najbardziej intensywne i przerażające wyścigi, jakie kiedykolwiek stworzono.

 

Także zaczyna być coraz bardziej ciekawie jeśli chodzi o poziom trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko spoko, tylko jedno pytanie. Czy będzie możliwość włączenia w karierze pełnej liczby okrążeń jak w normalnym F1 ? Bo 3 okrążenia przy takich prędkościach są śmieszne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 zostało zrecenzowane przez Official PlayStation Magazine z Wielkiej Brytanii. Dali grze mocne dziewięć, co świetnie rokuje na przyszłość.

 

Dziennikarze zwracają uwagę na to, czego po takiej grze, jak F1 2010 oczekuję, na realizm. Według nich każdy sukces cieszy, a porażka strasznie boli. Wyprzedzicie to świetnie, ale dacie się wyprzedzić i już tak różowo nie jest. W nowej grze Codemasters jeżeli zajmiecie miejsce w pierwszej dyszce to jesteście dobrzy. Pole position i pierwsze miejsce na koniec zarezerwowane jest tylko dla prawdziwych kozaków. Zresztą finał recenzji nie pozostawia złudzeń, że czeka nas kawał świetnej zabawy:

 

F1 2010 to najbardziej intensywne i przerażające wyścigi, jakie kiedykolwiek stworzono.

 

Także zaczyna być coraz bardziej ciekawie jeśli chodzi o poziom trudności :)

No i to mi się podoba, zupełnie jak w życiu, trzeba będzie ślęczeć godzinami, żeby do czegoś dojść i nie mówię tu o 1 miejscu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie fast czy cena ulegnie zmianie bo znalazlem za 80 zł :E ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

sory za offtop ale z myślą o F1 szukam fajnej bezprzewodowej kierownicy do PC. Ponoć bezprzewodowa kierownica od x-boxa360 działa na nadajniku USB od pada x-boxowego dla Windows.

Czy ktoś ma ta wiedzę tajemną czy takie połączenie będzie działać? Na google nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie ryzykować... na allegro niby są bezprzewodowe, ale to niestety bieda jest...

chcesz coś porządnego to jedynie kabel - z lepszych - Logitech Formula Force EX, MOMO, Driving Force Pro, Driving Force GT no i wyżej - G25 i G27.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram eGabeleXxXa ;) Samemu posiadam Logitech MOMO Racing i sprawuje się świetnie... Polecam również Driving Force GT, G25 i Formula EX, znam ludzi, którzy na nich jeżdżą i są zadowoleni ;) Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam G25 i polecam :) , wcześniej miałem nie produkowaną już Driving Force Pro i była ok więc następce jej czyli DFGT możesz brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 zostało zrecenzowane przez Official PlayStation Magazine z Wielkiej Brytanii. Dali grze mocne dziewięć, co świetnie rokuje na przyszłość.

 

Dziennikarze zwracają uwagę na to, czego po takiej grze, jak F1 2010 oczekuję, na realizm. Według nich każdy sukces cieszy, a porażka strasznie boli. Wyprzedzicie to świetnie, ale dacie się wyprzedzić i już tak różowo nie jest. W nowej grze Codemasters jeżeli zajmiecie miejsce w pierwszej dyszce to jesteście dobrzy. Pole position i pierwsze miejsce na koniec zarezerwowane jest tylko dla prawdziwych kozaków. Zresztą finał recenzji nie pozostawia złudzeń, że czeka nas kawał świetnej zabawy:

 

F1 2010 to najbardziej intensywne i przerażające wyścigi, jakie kiedykolwiek stworzono.

 

Także zaczyna być coraz bardziej ciekawie jeśli chodzi o poziom trudności :)

 

 

No i to mi się podoba, zupełnie jak w życiu, trzeba będzie ślęczeć godzinami, żeby do czegoś dojść i nie mówię tu o 1 miejscu. :P

 

 

Jedno "ale" - nie widzialem w pokazowych materialach by liosc okrazen w grze przypominala ilosc okrazen z normalnego wyscigu, a jesli tak to na "wyscigu" majacym 5 okrazen przy wysokim AI w ogole moze byc ciezko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę grał na Manta Compresor supreme :E(jeśli pójdzie na win7) potem może kupię logitech momo

 

nie mogę się doczekać

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby Codemasters pomyślało i dało opcję coś na wzór Bad Company 2 - "Motto klanu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

jest jedno ale.... Ja kierownicę trzymam na kolanach, nie lubię siedzieć przy biurku... Notebooka mam na ławie i tak gram.

Nie wiem czy jesteście tego świadomi ale ta kierownica od Microsoftu jest naprawdę przednia :-) i super wyprofilowana pod nogi. No i do tego brak kableków - malina :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale.... Ja kierownicę trzymam na kolanach, nie lubię siedzieć przy biurku... Notebooka mam na ławie i tak gram.

Nie wiem czy jesteście tego świadomi ale ta kierownica od Microsoftu jest naprawdę przednia :-) i super wyprofilowana pod nogi. No i do tego brak kableków - malina :-)

 

Tu cię rozczaruję. Kabelki są - jeden od kierownicy do pedałów, a drugi do zasilacza, bo inaczej nie działa FF. Jedyny brak kabelka to ten od kierownicy do PC/Xbox 360, bo leci bezprzewodowo, więc ta "bezkabelkowość" kierownicy nie jest prawdziwa. Druga rzecz - na kolanach nie da się jeździć. Też myślałem, że dam radę, ale parę wyścigów to zweryfikowało. Nie da się zrobić kontry, kierownica cały czas leci z nóg. Grać się da, ale co najwyżej jeden wyścig. Co do samej kierownicy M$ - ja dałem 250zł za używkę, ale w stanie jak nowa - manetki chodzą lekko i ładnie reagują na zmianę biegów, FF daję rade, kąt skrętu jest wystarczający, kierownica pewnie leży w dłoniach. Jeśli możesz ją kupić stosunkowo tanio czyt. nie za 400zł jak nówka w sklepie to polecam (choć nie wiem czy zadziała z tym odbiornikiem M$, bo go nie posiadam). Natomiast jeśli miałbyś brać nówkę to już bym się poważnie zastanawiał - cena zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

czego, ja widziałem na Allegro nówki za ~270zł. Poza tym FF mi nie jest potrzebne więc odpada mi okablowanie. To że pedały są połączone z kierownicą mi nie przeszkadza. I na kolanach grałem na gorzej wyprofilowanej kierownicy i mi to nie przeszkadzało :-) - Jak się gra bez FF to ujdzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego, ja widziałem na Allegro nówki za ~270zł. Poza tym FF mi nie jest potrzebne więc odpada mi okablowanie. To że pedały są połączone z kierownicą mi nie przeszkadza. I na kolanach grałem na gorzej wyprofilowanej kierownicy i mi to nie przeszkadzało :-) - Jak się gra bez FF to ujdzie :-)

Jesli nie chcesz miec FF to nie kupuj kiery bo to zwykly bezsens - graj sobie na padzie z analogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

no nie no bez przesady. Mam pada, mam też kierownice logitecha ze zwykłą wibrą (wyłączam) i różnica jest kolosalna. Fun z gry o wiele wiekszy na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie no bez przesady. Mam pada, mam też kierownice logitecha ze zwykłą wibrą (wyłączam) i różnica jest kolosalna. Fun z gry o wiele wiekszy na kierownicy.

To wyobraz sobie co jest na kierze z prawdziwym FF, nie wibracjami :

 

ten sam tor co wyzej, ale z rFactora na modzie F1-79.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Firekage nie muszę sobie wyobrażać bo pożyczyłem  sobie ze sklepu na parę dni logitecha z FF i nagrałem się na nim dosyć sporo. Dodatkowo jeżdżę już samochodem 15 lat (bo pewnie zaraz zaczniesz filozofować na ten temat lol2.gif  w stylu pojeździj autem to zobaczysz)  I wiem co robię szukając tego czego szukam smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania zalecane ( z pierwszej strony to tak na serio? ) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania zalecane ( z pierwszej strony to tak na serio? ) :E

To zalecane dla dx 11 chyba, dla dx10 i 9 beda pewnie mniejsze.

To w koncu gra na silniku grida :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firecage nie muszę sobie wyobrażać bo pożyczyłem  sobie ze sklepu na parę dni logitecha z FF i nagrałem się na nim dosyć sporo. Dodatkowo jeżdżę już samochodem 15 lat (bo pewnie zaraz zaczniesz filozofować na ten temat lol2.gif  w stylu pojeździj autem to zobaczysz)  I wiem co robię szukając tego czego szukam smile.gif

Nie lacze przyjemnosci z grania z odczuciami jazdy w realu bo to dwie zupelnie inne rzeczy - smieszy mnie to rowniez.

 

Jednak grania bez jakichkolwiek przeciazen, sil powoduje, ze po prostu machasz "drazkiem" w lewo, w prawo - cos jakbym gral na myszce (w LFS np. da sie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LFS to w ogóle super symulator. Grałem długi czas. ;) No ja mam hd5770, ogólnie pociągnął bym na tych podanych zalecanych ale ilość RAM'u mnie przeraża :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...