Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eGabeleXxX

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno "ale" - nie widzialem w pokazowych materialach by liosc okrazen w grze przypominala ilosc okrazen z normalnego wyscigu, a jesli tak to na "wyscigu" majacym 5 okrazen przy wysokim AI w ogole moze byc ciezko...

Przecież zapowiedzieli tryb, gdzie będzie można ustawić ilość okrążeń (wliczając w to też opcje pełnego wyścigu)   :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoodedman - bez FF to jest to zwykłe kółko, już chyba lepiej grać na padzie - zero jakiegokolwiek oporu, więc nie wiem, gdzie tu fun. 270 zł za nówkę - ciekawe gdzie ?

 

p.s no i wliczyłeś koszt urządzenia, które łączy bezprzewodowo pada z PC tj jakieś 70zł o ile się nie mylę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zapowiedzieli tryb, gdzie będzie można ustawić ilość okrążeń (wliczając w to też opcje pełnego wyścigu)   :hmm:

Nie kazdy wszystko sledzi ;) Jesli zapowiedzi nie przypominaja tych z Mafii 2 to nalezy sie tylko cieszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
bez FF to jest to zwykłe kółko

a z FF to jest zwykłe kółko tylko z FF smile.gif

zreeeszą przecież kiera Microsoftu ma FF więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie pograć od czasu z FF tylko tyle że plątanina kabli mnie rozpierd!@# i pewnie mi sie nawet nie będzie chciało podłączać

 

już chyba lepiej grać na padzie

F1 na padzie a na kierownicy?... Hm wybieram kierownicę...

 

zero jakiegokolwiek oporu, więc nie wiem, gdzie tu fun

a jednak wole kręcić kierownicą niż gałką analoga która ma pól centymetra skoku szczerbaty.gif Każdy lubi co innego. Mi więcej frajdy sprawia kręcenie kierownicą w samochodówkach - ale rozumiem że wolisz pada - OK ja się nie spieram smile.gif  - enjoy and have fun szczerbaty.gif

 

270 zł za nówkę - ciekawe gdzie

allegro, nie wiem może się mylę ale rano szukałem i znalazłem kilka ofert za takie pieniądze. Może to podróby były scratchhead.gif

 

p.s no i wliczyłeś koszt urządzenia, które łączy bezprzewodowo pada z PC tj jakieś 70zł o ile się nie mylę szczerbaty.gif

mam pada Microsoftu. Ponoć nadajnik USB jest kompatybilny z padami wirelesowymi z x-boxa360 i z kierownicami - próbuję to ustalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wam, ale mi Force Feedback znacznie ułatwia prowadzenie samochodu. Szczególnie wychodzenie z poślizgów i dobieranie kontr na zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

nie wiem jak Wam, ale mi Force Feedback znacznie ułatwia prowadzenie samochodu. Szczególnie wychodzenie z poślizgów i dobieranie kontr na zakrętach.

 

to chyba ci ten FF nie działa poprawnie bo on ma utrudniać prowadzenie samochodu, "wyrywając" kierownnice podczas łapania pobocza czy przejeżdżaniu przez garby. Chodzi o wprowadzenie namiastki realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiastka realizmu jest taka ze jak przednia os traci przyczepnosc to latwiej sie kreci kierownica

jak lecisz po tarce to trzesie ci kierownica

przy lapaniu pobocza to w ogole nie wiem czemu mialo by wyrywac kierownice jak w zyciu tak nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiastka realizmu jest taka ze jak przednia os traci przyczepnosc to latwiej sie kreci kierownica

jak lecisz po tarce to trzesie ci kierownica

przy lapaniu pobocza to w ogole nie wiem czemu mialo by wyrywac kierownice jak w zyciu tak nie ma ...

 

Dla tego że jest większy opór dla opon, podłoże jest nie równe i nie stabilne, w końcu to nie asfalt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz to ze zaliczylem kawalek pobocza to przewaznie slyszalem niz czulem na kierownicy

nie ma co popadac w skarjnosci w wrc asfaltowe OS'y scinaja na poboczach i jakos kierownica im nie ucieka ;]

z drugiej strony trudno zeby silniczek w kierownicy polamal komus rece od uderzenia czolowo w sciane w F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba ci ten FF nie działa poprawnie bo on ma utrudniać prowadzenie samochodu, "wyrywając" kierownnice podczas łapania pobocza czy przejeżdżaniu przez garby. Chodzi o wprowadzenie namiastki realizmu.

 

FF nie ma zadania utrudniać prowadzenia tylko nadać realizmu. Przecież kierowanie sportowym samochodem nie jest czymś strasznie trudnym. Trzeba nabrać wprawę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy już było to wstawiam linka do filmiku:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy już było to wstawiam linka do filmiku:

 

Nie wytrzymam do 24 września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

namiastka realizmu jest taka ze jak przednia os traci przyczepnosc to latwiej sie kreci kierownica

jak lecisz po tarce to trzesie ci kierownica

przy lapaniu pobocza to w ogole nie wiem czemu mialo by wyrywac kierownice jak w zyciu tak nie ma ...

 

LOL widać że pobocza nigdy nie złapałeś, ewentualnie zjechales sobie przy malej predkosci na rowny szuter pobocza i juz pzezywasz "złapanie pobocza"

Ja jak zjechałem kiedyś lekko na pobocze na łuku drogi "spadajac" z asfaltu to mi szarpnęło kierownicą konkretnie, bardziej spękałem od tego szarpnięcia kierownicą niż od tego że samochodem lekko zarzuciło

 

FF nie ma zadania utrudniać prowadzenia tylko nadać realizmu.

FF ma utrudniac prowadzenie dodając realizmu zwiększając wrażenia z jazdy.

 

nie ma co popadac w skarjnosci w wrc asfaltowe OS'y scinaja na poboczach i jakos kierownica im nie ucieka ;]

a co jezdziles autem WRC 120km/h poboczami ze wiesz ze kierowcy nie walcza z kierownica?

 

dżizas ale z was przypadki, teoretycy się znaleźli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra... weź sobie kup tą "Kolano Vibration Feedback" i nie pisz już nic... Jak dla Ciebie FFB utrudnia prowadzenie, to widać długą miałeś z nim styczność  :lol2::lol2: dzięki niemu można naprawdę dobrze wyłapać moment i siłę skrętu do zrobienia dobrej kontry, czy dowiedzieć się, kiedy warto ruszyć mocniej kierownicą, kiedy lżej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
dzięki niemu można naprawdę dobrze wyłapać moment i siłę skrętu do zrobienia dobrej kontry, czy dowiedzieć się, kiedy warto ruszyć mocniej kierownicą, kiedy lżej...  

i rozumiem że te utrudnienia mają być ułatwieniem.... Przecież grając bez FF nie masz tego problemu...

normalnie ubaw po pachy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze... jak lekko Cię uniesie na nierówności, kierownica chodzi lżej i to znak, żeby nie nastawiać się do skrętu bo przy wylądowaniu może ściągnąć... nie wiem ja kto wytłumaczyć... naprawdę...

lepiej naprawdę weź do ręki kierę z FFB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoodedman Stary z ciebie to jest niezły przypadek. Najlepsi na globie grają z włączonym FF bo ten system jest po to aby lepiej auto wyczuć, podwyższyć poziom trudności gier i co najważniejsze aby poczuć trochę realizmu. Kup sobie G25/G27 które ma 2 silniczki FF i poczujesz pełny realizm. Grałeś w symulatory?? Mówię tu o Race07, LFS czy rFactor. Włącz cwaniaku FF na 100% w grze i profilerze i zobacz co to na prawdę znaczy realizm w grach. Ja nie mogę z takich ludzi co piszą co to nie oni a gówno wiedzą. Znam się na tym (trochę kierownic w karierze się miało) i wiem jakie jest porównanie z realem (jeździłem BMW E36 i Hondą Civic po wiejskich drogach więc jako takie pojęcie mam).

 

Wracając do tematu F1 2010 - Czekam na tą grę z utęsknieniem :) Jeszcze tylko 18 dni i będzie już w moim sklepie :D Zdam relacje co i jak :P Pozdrawiam wszystkich kumatych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Najlepsi na globie grają z włączonym FF

najlepsi na globie w LFS kręcą czasy na klawie albo gamepadach... tam jest najszybsza reakcja...

Włącz cwaniaku FF na 100% w grze i profilerze i zobacz co to na prawdę znaczy realizm w grach.

czytaj wcześniejsze moje wypowiedzi i nie pisz banialuków nigdzie nie napisałem ze FF nie dodaje realizmu

co piszą co to nie oni a gówno wiedzą

grałem na klawiaturze, na gamepadzie, na kierownicy z Vibracjami, z ForceFedback a autem jeżdżę ~15lat i mam porównanie nie pękaj kolego :-)

(jeździłem BMW E36 i Hondą Civic po wiejskich drogach więc jako takie pojęcie mam).

szacun :E ja "siwikiem" po wiejskich drogach nie jeździłem, jedynie Audi A3 1.8T po szutrze więc naprawdę szacunek kolego, masz skila....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoodedman Stary większego od twojego bo gdybyś wiedział to pisząc "wieś" miałem na myśli ziemne drogi których było dużo. Rozpędzając twoje dalsze wahania:

 

najlepsi na globie w LFS kręcą czasy na klawie albo gamepadach... tam jest najszybsza reakcja...

 

Epic Fail nie no stary pojęcie o e-gamingu widzę większe niż mistrzowie. Poczytaj trochę wywiadów itp. poznaj jakiegoś dobrego gracza poznasz prawdę :D LoL

 

czytaj wcześniejsze moje wypowiedzi i nie pisz banialuków nigdzie nie napisałem ze FF nie dodaje realizmu

 

Myśl i czytaj bo widać pamięć słaba...

 

grałem na klawiaturze, na gamepadzie, na kierownicy z Vibracjami, z ForceFedback a autem jeżdżę ~15lat i mam porównanie nie pękaj kolego :-)

 

Respect :) Masz się czym chwalić :P Ja od 6 lat jeżdżę na gokarcie :D +10 Respectu na osiedlu. Ale że masz większe doświadczenie w jeździe autem nie twierdze że nie ale kierownicy z FF to na bank nie miałeś. Co najwyżej z VF lub miałeś z FF ale nie potrafiłeś go ustawić

 

szacun :E ja "siwikiem" po wiejskich drogach nie jeździłem, jedynie Audi A3 1.8T po szutrze więc naprawdę szacunek kolego, masz skila....

 

Dobra daruj sobie dałem to tylko dla przykładu i porównania że mam jakiś punkt oparcia.

 

co piszą co to nie oni a gówno wiedzą

 

Napisałem to bo widać że krótko jesteś w e-gamingowym świecie. Kierownic, padów czy joysticków miałem chyba więcej niż włosów na głowie więc moja wiedza na temat tego jest duża a z tego co widzę to twoja sięga zera

 

PS: Proponuje nie odpisujcie już temu ziomkowi to się odczepi. Ja bynajmniej tak zrobię. Peace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy już było to wstawiam linka do filmiku:

No nieźle nawet Polski dubbing nie wiedziałem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Myśl i czytaj bo widać pamięć słaba...

no właśnie jak byś poczytał o co mi chodzi to byś się nie kłócił...

 

ierownicy z FF to na bank nie miałeś

w tym momencie dyskusja robi się bezsensowna. Pracuję w salonie komputerowym i mam dostęp do wielu zabawek, naprawdę miałem na warsztacie wiele kontrolerów. Ty twierdzisz że kłamię więc tutaj dyskusję z tobą zakończę.

 

Napisałem to bo widać że krótko jesteś w e-gamingowym świecie.

gram casualowo w takie gry - i mi FF do zabawy nie jest potrzebny. Nie zgadzam się z twierdzeniem że lepszy pad w ręce niż kierownica bez FF - to wszystko. Mi większy fun sprawia kierownica a że szukałem czegoś wirelesowego bez kableków (FF = dodatkowy kabelek zasilający) to mogę się z FF przeprosić.

Szkoda tylko że mało kto czyta ze zrozumieniem to co się pisze.... I zaraz zaczęto wypisywać banialuki o nadprzyrodzonych właściwościach FF - żenua... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do tematu F1 2010 - Czekam na tą grę z utęsknieniem :) Jeszcze tylko 18 dni i będzie już w moim sklepie :D Zdam relacje co i jak :P Pozdrawiam wszystkich kumatych

Jaka cena będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsi na globie w LFS kręcą czasy na klawie albo gamepadach... tam jest najszybsza reakcja...

 

To kup najdroższą laserową myszkę w mieście i ich wszystkich zmieciesz czasami :lol2: , nie chciałem się wcześniej wypowiadać i włączać do dyskusji , ale gadasz głupoty z tym FF :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

to jest twoje zdanie. Nikt Ci nie broni go mieć. Ja mam inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...