Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BeatDriver

HTC WildFire vs. LG GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad nowym telefonem/smartfonem i jak na razie walka toczy się między HTC WildFire i LG GT540. Zanim ktoś wyskoczy na mnie, że podobne tematy były wałkowane milion razy, uprzedzam że przejrzałem chyba wszystko co wyskoczyło mi w googlach na ten temat i... dalej nie wiem co robić. Specyfikacje obu smartfonów znam, chodzi mi raczej o to, jak poszczególne fony sprawują się w akcji :) . Fona mam zamiar brać w Play MIXtura, więc różnica w cenie to 100 PLN na korzyść LG.

Moim zdaniem za WF przemawia najbardziej to, że później będzie można go po prostu sprzedać drożej niż LG. Do tego lepszy aparat, latarka i Multi Touch. Niby wszystko fajnie, ale z drugiej strony skutecznie odstrasza mnie ta niska rozdziałka (320x240). Obejrzałem kilka klipów na YouTube i myślę, że mógłbym to jeszcze przeżyć,ale czytałem na różnych forach, że przez to praktycznie 90% aplikacji/gier z marketu nie działa, a to już, jak dla mnie całkiem zmienia postać rzeczy... W końcu czym jest android bez marketu :P .

 

Z kolei LG'ka dzisiaj miałem okazje trochę "podotykać" i całkiem na + zaskoczył mnie ten niby przestarzały ekran i ogólnie reszta moim zdaniem też daje radę, jednak w tym przypadku bardzo brakowałoby mi latarki, którą uważam za najbardziej przydatna funkcję mojego wysłużonego K750i.

 

Ogólnie sytuacja wygląda jeszcze tak, że LG mogę mieć "od ręki", a HTC aktualnie nie ma już w PLAY'u i trzeba będzie na niego trochę poczekać, pewnie gdzieś koło 2 tyg.

 

I teraz pytanie; czy warto czekać, aż znowu pojawi się WF, czy lepiej wziąć LG? Ew. co jeszcze mógłbym mieć w MIXturze 30 do max 450 PLN? Myślałem też nad wszędzie polecaną Spicą, ale nie bardzo mi ona leży jednak, albo Nokią 5530, chociaż to już chyba bardziej przez zdesperowanie ;) .

 

Dodam jeszcze tylko, że chciałbym, aby dźwięk na słuchawkach (niekoniecznie dołączonych do zestawu) był w miarę dobrej jakości, ale to też nie jest jakimś dużym priorytetem.

 

Droga Społeczności PCLab, pomożecie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm można brać WF bo ma jednak lepszy całokształt, jak bym go brał sprzedał czym prędzej za około tysiaka i dołożył do Milestona albo do Samsunga Wave i cieszył się czymś jeszcze lepszym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi gdzie wyczytałeś że 90% aplikacji z marketu nie działa... jeśli o to chodzi to z marketu poinstalowałem najpotrzebniejsze a reszte którymi się chciałem bawić a nie było w markecie ściągnąłem z pewnego forum...i odziwo DZIAŁAJĄ ;] ale rzeczywiście jeśli dla Ciebie jest problemem to że nie możesz mieć ne telefonie 100% marketu to i owszem, WF odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franas

Jeśli multitouch nie jest dla Ciebie sprawą życia i śmierci (;) ) to weź LG. Znakomity telefon jak na taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro te najpotrzebniejsze aplikacje śmigają, to ok. Poczekam ten tydzień, albo 2 i jak nie pojawi się WF, to wezmę LG :) . No chyba, że znajdzie się jeszcze coś ciekawego. Dzięki za odp.

 

E: Mam już dość czekania na WF, więc wybrałem LG. Odbieram go w poniedziałek, mam nadzieję że nie będzie problemów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...