Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartasek94

Netia na liniach TP

Rekomendowane odpowiedzi

@Michu.

Bez urazy ale sam to napisałeś...

Cena wzrosnie po zakonczeniu promocji, wiec trzeba o tym pamietac i na miesiac wczesniej podpisac nowa promocyjna umowe na kolejny okres lub wypowiedziec usluge.

Chyba, że miałeś na myśli koniec umowy to przepraszam ;p zwyczajnie nie zrozumiałem wpisu i bezsensownie pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem na infolinie i dowiedzialem sie, ze przyspieszajac z 1 mb na 6 mb musialbym placic 89zl brutto, poniewaz taka cena byla w momencie zawarcia umowy Szybki Internet III. Czas trwania umowy do konca pozostaje bez zmian.

49zl brutto za 6mb placilbym wtedy, gdybym podpisal nowa umowe na kolejne 24 miesiace. Jak dla mnie lipa niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem na infolinie i dowiedzialem sie, ze przyspieszajac z 1 mb na 6 mb musialbym placic 89zl brutto, poniewaz taka cena byla w momencie zawarcia umowy Szybki Internet III. Czas trwania umowy do konca pozostaje bez zmian.

49zl brutto za 6mb placilbym wtedy, gdybym podpisal nowa umowe na kolejne 24 miesiace. Jak dla mnie lipa niestety.

zawsze mozesz wrocic do tp placic 150 zl za 20 Mb i rowniez miec umowe od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z kolegą i mówił, że także próbował zamówić neta. Dostał BMT z powodu zawalenia łącza czy coś takiego. Fakt, faktem, że mieszka w innym miejscu niż ja. Jestem załamany bo skoro on dostał BMT to i pewnie ja dostanę. Coś można z tym zrobić? U mnie są z 2-3 centrale i DSLAM. Więc jakim cudem mogą być łącza zawalone? Na razie czekam na odp z TPsy ale pewnie będzie jak mowie. Więc można powiedzieć, że "całe" życie będę musiał użerać się z radiówką, która ledwo co działa. Chociaż gdybym mógł wziąć 1 mb ale tutaj nic nie zdziałam. OMG..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP SA pozytywnie zaopiniowała wniosek o podłączenie BSA

Mogę już być spokojny? Czy jeszcze czeka mnie rozczarowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś to na stornie Netii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam od miesiąca wysłano ponownie do TP bo dostałem wcześniej BMT na 6mb :lol2:.

Będę miał od środy już necika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć też dzwoniłem to babka mówi: "A tak internet 1mb od września" :lol2: Widzę mają tam fachowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra tylko, że mówię kurier był już w czerwcu i odebrał podpisaną umowę. Czekam DO zakończenia umowy a tu list z BMT. No to daje jeszcze raz. Czekam kolejny miesiąc i dzwonie do nich, ale z inną sprawą. Przy okazji spytałem jak z tym Internetem, a babka mi z tym tekstem wyskakuje. Kpiny. Później się poprawiła i mówiła o 6mb, że ma obowiązywać od 1 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale niech babka nie mówi, że miało być 1mb ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...