Skocz do zawartości
adasikow

BioShock Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Kevina to nie ten sam bioshock wiec wątpie.

 

 

Zgadzam się. Jeśli miałbym powstać Bioshock bez Kevina to niech lepiej nie powstanie.

To jest geniusz moim zdaniem. Żadna gra fabularnie nie równa się do Bioshock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym powstać Bioshock bez Kevina to niech lepiej nie powstanie.

Cholewcia, następny żyjący w alternatywnym wszechświecie :o

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie często to przekręcają. :E Kończę pierwszą część Burial at Sea - powrót na stare śmieci wywołał u mnie sentymentalny nastrój. Świetny klimat, przyjemny gameplay, a drugi epizod ponoć tylko lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak te DLC są wykonane na wysokim poziomie a nei jakięs popierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś zwiększyć czcionkę napisów dialogów? Bo to jest tak maciupeńkie że masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy da się jakoś zwiększyć czcionkę napisów dialogów? Bo to jest tak maciupeńkie że masakra...

Niestety nie da się, jedynie pomoże chyba zmiana rozdzielczości na mniejszą no ale pikselozy nie będziesz oglądał.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to jest dla mnie za małe nawet z metra na 27' monitorze, zmniejszyłem rozdziałkę to aż oczy bolą :D Nie chodzi o to, że z angielskim problem, tylko bardzo często dźwięki gry zagłuszają co mówią postacie i bardzo to męczące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety nie da się, jedynie pomoże chyba zmiana rozdzielczości na mniejszą no ale pikselozy nie będziesz oglądał.

 

Co to za bzdury? Oczywiście, że się da powiększyć rozmiar napisów.

 

 

----

Dokumenty\My Games\BioShock Infinite\XGame\Config\

 

Znajdź plik "XUI.ini" i edytuj wartość:

MaxResolutionUpScale=0.0 na 1.0

Zapisz i gotowe. :)

Edytowane przez enzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo no to sorry nie wiedzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super :) Zacząłem zamiast Infinite AC IV ale po skończeniu zacznę z powiększonymi napisami :D Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, w grze ani w menu nie rusza mi się myszka. Jakieś pomysły jak to naprawić? Lewy i prawy przycisk myszy działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie sterowania w tej grze: Pierwszy raz gram w bioshocka, czy po użyciu lewego analoga do przodu postać porusza się do tyłu? u was też tak jest. Dodam że rozglądanie prawym analogiem działa dobrze. Czy ktoś miał takie problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie sterowania w tej grze: Pierwszy raz gram w bioshocka, czy po użyciu lewego analoga do przodu postać porusza się do tyłu? u was też tak jest. Dodam że rozglądanie prawym analogiem działa dobrze. Czy ktoś miał takie problemy?

 

Tak, tak się gra w tą grę. Musisz się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i właśnie skończyłem Bioshock Infinite + oba DLC Buried On Sea 1&2.

Za podstawkę daję 8/10 - krótka, ale bardzo ekscytująca i emocjonalna przygoda ze świetnym i z lekka szokującym zakończeniem. BoS 1 sądzę że mogę dać spokojnie taką samą notę, ale BoS 2... no cóż, ogólnie dodatek jest mega ale to zakończenie... Ktoś chciał na siłę połączyć pewne wątki które niekoniecznie do siebie pasowały, sporo fabularnych udziwnień i nielogiczności wrzuconych na siłę w ostatnich 15 minutach dodatku by spiąć w jedną całość coś czego do końca spiąć się nie dało - a może i nawet nie powinno. Moim zdaniem pomysł nie do końca trafiony, ale szacunek za próbę. Sposób pokazania relacji Elizabeth - Booker to absolutny majstersztyk, wielkie brawa za to. Za całość mogę spokojnie dać 8/10. I jeszcze jedno  - nie polecam tej gry (a szczególnie dodatków) nikomu kto nie ograł jeszcze Bioshocka 1 a planuje - spojlery zniszczą Wam całą zabawę. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem 100 lat temu w te grę i wspominał ogólnie miło ale pamietam ze w Infinite był miejscami jakis backtraking ktory nie przypadł mi do gustu (i pamietam jak przez mgłe ze perki były chyba gorsze niz w cz.1),ogolnie z tegoco pamietam to w cz.1 (i chyba drugą) gralo mi sie lepiej ale ta częsc tez była spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Azakiel

Historia była świetna i grało się znakomicie, ale w dodatkach fabularnych twórca bardzo mocno sobie postanowił

 

stworzyć pomost pomiędzy Columbią z Infinite a Rapture z B1 który później przerodził się w połączenie obu historii a na samym końcu uczynił Infinite bezpośrednim prequelem oryginalnego Bioshocka 

To zadziałało ale sporym kosztem, bo trzeba było pójść na kilka dziwnych ustępstw fabularnych i zdecydowanie na bakier z logiką w kilku sprawach. Wiem też że sporo fanów było złych o to zakończenie które według nich bardzo odbierało magię historii z oryginalnego Bioshocka. Tak jak pisałem - to zadziałało ale nie do końca to pasowało, nie ukrywam też że już na 20 minut przed końcem można było przewidzieć finał tej historii co kłóci z się podstawką Infinite gdzie totalnego mindfucka dostawałeś na kilka minut przed końcem gry. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązania i pewne łączniki z pierwszą częścią, były już bezpośrednio w Infinite w podstawowej grze bez dodatków. Te z kolei konkretniej połączyły światy.

Taka sytuacja, że można przejść Infinite, potem 1, a na końcu 2 część i wszystko będzie chronologicznie. Nieco podobny zabieg jest np. w przypadku Borderlands. Tam można zacząć od 1, potem The Pre-Sequel, następnie 2 i 3 na końcu. Pomimo, że TP-S wyszedł po drugiej części.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym @Element Wojny skoro skończyłeś grać to możesz sobie to przeczytać: KLIK. Osoby, które nie grały, a zamierzają, to niech tego nie czytają, ponieważ zepsują sobie zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Pawelek6 napisał:

Tak poza tym @Element Wojny skoro skończyłeś grać to możesz sobie to przeczytać: KLIK. Osoby, które nie grały, a zamierzają, to niech tego nie czytają, ponieważ zepsują sobie zabawę.

Dzięki, ale doskonale zrozumiałem zakończenie z samej gry. Sama podstawka mi się bardzo podobała, ale Burial At Sea Ep 2 moim zdaniem był za bardzo przekombinowany bo twórca postawił sobie za cel połączenie dwóch różnych historii i wyszło tak sobie. Gdyby wyciąć ostatnie 30 minut z dodatku to nota byłaby wyższa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje, wg mnie było ok. Nawiązania do jedynki były już w podstawowym Infinite, do tego jest to Bioshock tak czy siak, więc siłą rzeczy można było przypuszczać, że jakieś połączenie nastąpi. Jednak każdy ocenia po swojemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2021 o 11:11, Element Wojny napisał:

@Azakiel

To zadziałało ale sporym kosztem, bo trzeba było pójść na kilka dziwnych ustępstw fabularnych i zdecydowanie na bakier z logiką w kilku sprawach.

Podobnie było w przypadku podstawki, ale i tak ma ona IMO jedną z najlepszych growych historii ostatnich lat. Smaczku dodaje całości fakt, że jest shooterem, które z reguły takiej fabuły nie oferują. Mi bez problemu udało się przymknąć oko na pewne nieścisłości, które zawsze mają miejsce w przypadku zabawy z czasem. Infinite osiągnęło w moich oczach poziom pierwszego Bioshocka, a nie spodziewałem się że będzie to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Jest to zbiór lekko odświeżonych wersji trzech odsłon wchodzących w skład kultowego cyklu strzelanek, wraz z wydanymi do nich dodatkami. Mowa tu o grach BioShock z 2007 roku, BioShock 2 z 2010 roku oraz BioShock Infinite z 2013 roku.
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...