Skocz do zawartości
adasikow

BioShock Infinite

Rekomendowane odpowiedzi

BioShock Infinite is a first-person shooter currently in development at Irrational Games, the studio behind the original BioShock (which sold over 4 million units worldwide). Set in 1912, BioShock Infinite introduces an entirely new narrative and gameplay experience that lifts players out of the familiar confines of Rapture and rockets them to Columbia, an immense city in the sky.

Former Pinkerton agent Booker DeWitt has been sent to rescue Elizabeth, a young woman imprisoned in Columbia since childhood. Booker develops a relationship with Elizabeth, augmenting his abilities with hers so the pair may escape from a city that is literally falling from the sky. DeWitt must learn to fight foes in high-speed Sky-Line battles, engage in combat both indoors and amongst the clouds, and harness the power of dozens of new weapons and abilities.

 

Strona gry: http://www.bioshockinfinite.com/

Premiera: 26 marca 2013

Gra zostanie wydana na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=J_gEzOZKyE4

 

Pierwszy gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=-rPWjZyNrw0

 

Gra będzie korzystała z Unreal Engine 3, co nie jest chyba niespodzianką ;)

Do uruchomienia będzie potrzebna karta z obsługą DirectX 10 oraz system Windows Vista lub nowszy.

 

Minimalne wymagania:

 

OS: Windows Vista Service Pack 2 32-bit

Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz

Memory: 2 GB

Hard Drive: 20 GB free

Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Graphics

Video Card Memory: 512 MB

Sound Card: DirectX Compatible

 

Wymagania zalecane:

 

OS: Windows 7 Service Pack 1 64-bit

Processor: Quad Core Processor

Memory: 4 GB

Hard Drive: 30 GB free

Video Card: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560

Video Card Memory: 1024 MB

Sound Card: DirectX Compatible

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie korzystała z Unreal Engine 3, co nie jest chyba niespodzianką ;)

To nie, wszystko inne jak dla mnie jest cholerną niespodzianką. Baaaardzo mi się podoba. A trejler zamiata. Cieszy że robią to ludzie od B1 nie 2, bo dwójeczka choć dobra to jednak nie robiła nic konkretnego poza jazdą na popularności jedynki. Dobrze że teraz robią coś względnie nowego.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _ako_

Jeżeli wszystko będzie opakowane w fabułe na miarę pierwszej części, a polane sosem klimatu, to będzie hicior. Całkowita odmiana od ciemności Rapture. Pozostaje czekać na więcej info, ciekawe kto to taki zastąpi Tatuśków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ken Levine (od pierwszego bajoszoka) stwierdził w wywiadzie

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-12-irrationals-ken-levine-interview

że nie uczestniczył w tworzeniu dwójki bo "powiedział co chciał nt. rapture powiedzieć- w jedynce".

 

To chyba taki delikatny sposób powiedzenia "bioshock2 to był odgrzewany kotlet". To dobrze wróży dla Infinite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego trailer'u nie powstydziłby się dobry film.

Kurcze, nabrałem ochoty na tą grę. :D

 

Aż mi szczęka opadła :o

 

Najlepiej to ująłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer niezły,tylko premiera w 2012 :E.

 

2012 i nadal UE3? No comee oneee :E

Edytowane przez szmitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedne czesci tez byly na ue3. Nie wiem skad to zaskoczenia na gry-online pisza ze poprzednie czesci korzystaly z ue2.5.

Ciekawe szczegolnie w przypadku Bioshocka 2, ktorego trapily dokladnie te same dolegliwosci z filammi BIK co wszystkie inne gry na UE3 -;-..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedne czesci tez byly na ue3. Nie wiem skad to zaskoczenia na gry-online pisza ze poprzednie czesci korzystaly z ue2.5.

Ciekawe szczegolnie w przypadku Bioshocka 2, ktorego trapily dokladnie te same dolegliwosci z filammi BIK co wszystkie inne gry na UE3 -;-..

Wikipedia także twierdzi, że Bioshock 1 i 2 są na UE 2,5.

http://www.gamebanshee.com/reviews/96980-bioshock-2.html

BioShock 2 uses the same engine as BioShock, a modified version of Unreal Engine 2.5 and is showing its age when it comes to the pure technical end of matters.

 

Dla mnie ten BioShock jest jednym ogromnym zaskoczeniem. Boję się jednak, że gra będzie miała gorszy klimat niż BioShock 1.

 

Przy okazji - ciekawe, jaki związek będzie pomiędzy BioShock Infinite a Bioshock 1/2, bo póki co nie widać żadnych podobieństw.

Edytowane przez adasikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedne czesci tez byly na ue3.

 

Irrational Games' Director of Product Development, Tim Gerritson

Well let me clarify that first. We are actually using Epic's Unreal Engine 3 as a basis. BioShock One and Two were based upon an older version of the Unreal Engine, the old 2.X engine if you want to get really nerdy. With this one, we've used Unreal 3 as a basis but we've gutted it essentially. We've got our own lighting system, we've built our own floating city system. One of the things we wanted was this realistic city to float; it actually had to be above the world it had to be precarious and give this real sense of vertigo and we wanted to tailor an engine that allowed us to do that without performance hits.

So we created this amazing piece of technology that allows us to literally move these islands of city in the sky around one another without a performance hit.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągła eksploatacja marki na dobre im nie zrobi w sumie kto czeka na nowego BioShocka w 2012 ? Po 2 częściach powinna przyjść pora na jakiś nowy tytuł wyjątkiem jak dla mnie może być tylko Kotor, a tak kolejne części które są jak odgrzewanym bardzo niestrawny kotlet, np. ja nadal zachodzę w głowę jak BioShock 2 dostał tak wysokie noty jak jest dosłownie mówiąc kalką części pierwszej

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/starting-from-bioshock-infinite/702825

 

I jeszczcze zwiastun w wyższej rozdzielczosci: http://www.gametrailers.com/video/debut-trailer-bioshock-infinite/702795

 

Filmik rewelacyjny, choć widać, że maczali w nim palce twórcy Bioshocka. Pomysł umieszczenia akcji w tak... niecodziennym miejscu kapitalny. Pod tym względem duży powiew swiezosci. Ogólnie wszystko OK, cieszę się, że będzie nowy-inny Bioshock (nie spodziewałem się, że zapowiedzą nowego Bioshocka swoją drogą), ale szkoda, że w kwestii gameplayu niewiele sie zmieniło. Wolałbym jakieś większe zmiany niż dodanie głosu bohaterowi...

 

Niemniej i tak czekam. Choć aż dziw, że premiera dopiero w 2012 (mniemam, że raczej początek), skoro prace nad produkcją zaczeły sie po pierwszym BioShocku.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągła eksploatacja marki na dobre im nie zrobi w sumie kto czeka na nowego BioShocka w 2012 ? Po 2 częściach powinna przyjść pora na jakiś nowy tytuł(...) ja nadal zachodzę w głowę jak BioShock 2 dostał tak wysokie noty jak jest dosłownie mówiąc kalką części pierwszej

Ja mam wrażenie że właśnie Infinite będzie tym czym miał być Bioshock2, prawdziwy postęp względem jedynki. To jest od twórców jedynki a nie dwójki, i zauważ że ludzie ci od Bio2 się nieco odżegnują, nie oni robili dwójkę...

Dla mnie TO będzie Bioshock 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego Bioshocka, grałem w jedynkę tylko, mogli by wskrzesić System Shocka, kto pamięta dwójkę wie o co chodzi to była gra dopiero.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w dwójkę nie grałem a tu już trójeczka. Fajna zmiana, jednak UE3 nie wyjdzie tej grze na dobre w 2012stym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetna gra, lecz dla mnie osobiście jest jedno "ale", mianowicie tytuł. Bioshock jednak kojarzy mi się z podwodnym upadłym miastem, i po wyjściu Infinite na pewno też tak będzie. Gdyby był inny tytuł np. "Skyshock" ;)

Wiem, że chodzi o marketing, wyrobioną markę i przyciągnięcie nowych klientów, lecz jednak jakiś niesmak pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w dwójkę nie grałem a tu już trójeczka. Fajna zmiana, jednak UE3 nie wyjdzie tej grze na dobre w 2012stym

Jeszcze baardzo dlugo nie bedzie niczego lepszego niz UE3. No chyba, ze przed 2012 wyjdzie UE4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze baardzo dlugo nie bedzie niczego lepszego niz UE3. No chyba, ze przed 2012 wyjdzie UE4 :E

A to fakt, ten silniczek jest niczego sobie, ale do 2012 się zestarzeje. Osobiście wolałbym grę na Cry Engine 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, trailer naprawdę niesamowicie mnie zaskoczył, nie spodziewałem się, że znajdzie się coś, co ma szansę pobić klimatem podwodną utopię znaną ze wcześniejszych części. :) No i sam fakt, że pracują nad grą ludzie odpowiedzialni za pierwszą odsłonę jest niezwykle budujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...