Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

animedb

Highschool of the Dead

Rekomendowane odpowiedzi

No więc koniec, mam nadzieję, że tylko pierwszego sezonu ^^ Finał kiepski, czegoś brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc koniec, mam nadzieję, że tylko pierwszego sezonu ^^ Finał kiepski, czegoś brakowało.

Kiepski bo autorzy anime postanowili mocno trzymać się mangi (część pominą, część skrócą ale najważniejsze eventy zostają). A manga ciągle jest wydawana. Tylko jakoś tak niechętnie... prawie dwa lata była w zawieszeniu. Póki co materiału na drugi sezon nie ma i pewnie długo nie będzie. Ale jakąś OAV'kę mogliby już teraz trzasnąć.

 

Update: a coś na pewno sklecą, w końcu w endingu dali policjantkę z mall arc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13

Wymęczyłam do końca i, oessu: <marudzenie mode on> puenty żadnej, nic się nie rozwiązało, oppai przeplatane w ckliwymi momentami ryło mózg, a zupa była za słona. </> Naprawdę żałuję, że obejrzałam. Strata czasu. Jedyne co mnie przy oglądaniu trzymało to seiyu Komuro i postać Saeko - lubię

psychopatycznych morderców

. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to koniec był aha(Firefox mnie wycofał z opcji "ceha") myślałem że 13 będzie. Skończyło się i whatever, jak się niewiele oczekiwało to wielkiego bólu nie ma się teraz. Kiedyś może dokończą (wg gg na wiosnę ma być odcinek do mangi) bo surwiwal horror się dobrze sprzedaje, z drugiej strony niby jakie chcieliście zakończenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać 13 odcinków, fajne Anime, ma swój klimat, mi tam Ecchi nie przeszkadzało :P .

Wiadomo coś o drugim sezonie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jakiś czas temu High School of the Dead w wersji Blu-Ray.

 

Niezłe to anime. Niektórzy coś tam pisali, że słabe, ale muszę powiedzieć, że podobało mi się choć z drugiej strony liczyłem na wyjaśnienia fabularne, ale ich nie było.

 

Strona wizualna była bardzo ładna szczególnie jeśli chodzi o tła (dokładne, szczegółowe) lecz można powiedzieć, że ogólnie kreska była wysokiej jakości. A styl kreski to już zależy od gustu, ale można się do niej przyzwyczaić czyli po jakimś czasie również zaczyna się podobać.

 

Co do muzyki to nie była zła szczególnie jeśli chodzi o opening i różne piosenki w endingu.

 

Anime opowiada jakby o końcu świata choć będzie chyba II sezon gdyż akcja została przerwana.

 

A ogólnie anime bez wątpienia jest straszne i często bardzo brutalne i krwawe (zapewne +17). Owszem można się przyzwyczaić do tego, ale niektóre sceny nawet później robiły wrażenie. Całe szczęście, że nie zrobili zbyt wzruszającego anime lecz trzeba przyznać, że ogólnie było smutne.

 

Zapewne w celu zmiany nastroju do anime dodano sporo fanserwisu. Wiadomo, że nie każdy to lubi i mogło by go nie być (a anime by nie straciło na tym), ale skoro był to fajnie.

 

Anime oceniam 8.5/10 gdyż nie było praktycznie żadnych wyjaśnień fabularnych.

 

Dwa fajne obrazki. Jeden przedstawiający fajną scenkę z udziałem bohaterów, a drugi tło.

 

http://img293.imagevenue.com/img.php?image=445599703_high_122_542lo.jpg

 

http://img34.imagevenue.com/img.php?image=445670890_mpc_hc2011_03_0619_31_14_42_122_596lo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam Ecchi nie przeszkadzało :P .

Wytłumacz mi jak może komuś Ecchi przeszkadzać, przecież to jest piękne!!!!11jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jak może komuś Ecchi przeszkadzać, przecież to jest piękne!!!!11jeden

Niektóre anime ecchi są piękne, a niektóre nie. Zależy to od:

 

- jakości wizualnej (zazwyczaj czym większy budżet tym ładniejsze anime)

- stylu kreski (niechlujna kreska o dziwnych kształtach skutecznie psuje wygląd dziewczyn i nie tylko)

- proporcje (ogromne cycki, wielkie oczy, wielkie głowy zazwyczaj działają negatywnie na urodę dziewczyn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech nie wiem jak to napisać ale mnie nie raz obrzydza ten dźwięk jak dziewczyny ruszają swoimi piersiami :E nie wiem czy w tym anime też takie coś występuje bo jeszcze nie oglądałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...