Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat dzisiaj zacząłem tak nagle myśleć o Stalkerze. A tu proszę, coś zaczyna się dziać. Dużo ten obrazek nie pokazuje, ale jest klimatyczny ;) Pograłbym sobie w Stalkera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tego nie zepsuli...

Oby tego nie zepsuli...

Oby tego nie zepsuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal engine widzę na tym screenie. Lokacja to Mroczny Las zapewne wzorowana na Czerwonym Lesie. Czekam. Mam nadzieję że dadzą otwarty świat i dużo elementów surwiwal. Czekam z niecierpliwością na więcej wiadomości że świata Stalker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby był lepszy od ostatniego średniaczka Exodusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyłączyłem Stalker Anomaly, wchodzę w dział o grach i taki piękny news. Miejmy nadzieję, że nie spieprzą tej gry, a jak spieprzą to cóż, pozostanie grać w Call of Pripyat, Stalker Anomaly itp duże mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus średniaczek? dla mnie każde metro to majstersztyk, może dlatego że lubię klimat postapo w grach no i uwielbiam też filmy z tego gatunku. Stalker to cudo ciekawe czy jeżeli dwójka jednak powstanie to znów posłuchamy genialnego lektora Mirka Utta, grając w lost alpha to jednak już nie to samo co z tym lektorem :/

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus był spoko jeśli chodzi o pierwszą lokację. Na następnych zacząłem się już nudzić. Myślę że gdyby Exodus postawił na jedną, większą lokację w stylu tej pierwszej + jakieś mniejsze podziemia to wyszedłby lepiej niż z pustynią i tajgą. Ale mogę się mylić.

 

Mam nadzieję że nowy Stalker będzie czerpał z klimatu Cienia Czarnobyla. To właśnie tam najbardziej było czuć klimat grozy, połączenia postapokaliptycznego świata z elementami horroru. Do dziś pamiętam pierwsze spotkanie z kontrolerem i wyprawy do opuszczonych laboratoriów. Następne Stalkery były jakby trochę luźniejsze...

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus :lol2: ,wyszedł tylko po to zeby zrobic reklame dla Ray tracingu,gra żart, zadne z tej gry Metro,i bron boze wiecej takiego Metra.

 

natomiast tutaj moze cos z tego bedzie,taki klimacik grozy i post apo,no no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus nie do końca był metrem ale Wołga i Taiga mi się bardzo podobały, za to morze kaspijskie ssało.

 

Jakby nowy stalker wyglądał jak Exodus i trzymał klimat ala Wołga, Taiga i Cień to by było gites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus był spoko jeśli chodzi o pierwszą lokację. Na następnych zacząłem się już nudzić. Myślę że gdyby Exodus postawił na jedną, większą lokację w stylu tej pierwszej + jakieś mniejsze podziemia to wyszedłby lepiej niż z pustynią i tajgą. Ale mogę się mylić.

 

Mam nadzieję że nowy Stalker będzie czerpał z klimatu Cienia Czarnobyla. To właśnie tam najbardziej było czuć klimat grozy, połączenia postapokaliptycznego świata z elementami horroru. Do dziś pamiętam pierwsze spotkanie z kontrolerem i wyprawy do opuszczonych laboratoriów. Następne Stalkery były jakby trochę luźniejsze...

A mnie się sam zamysł eksploracji tego świata podobał. Przy kolejnej grze o łażeniu po metrze bym zasnął.

Wydaje mi się, że przy jednej lokacji też nie byłoby lepiej.

 

Pytanie czy będą chcieli się przebić do mainstream'u czy celują w nisze fanów Stalkera.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się sam zamysł eksploracji tego świata podobał. Przy kolejnej grze o łażeniu po metrze bym zasnął.

Wydaje mi się, że przy jednej lokacji też nie byłoby lepiej.

Zwiedzania samych tuneli też bym nie chciał. Ale mogłoby być więcej mniejszych podziemi jak np. te na początku, albo miejsce gdzie ratowaliśmy Annę. Jeśli mnie pamięć nie myli to Wołga była właśnie w porządku jeśli chodzi o eksplorację i bogata w tego typu podziemia / budynki. Na pustyni było już o wiele gorzej.

 

Pytanie czy będą chcieli się przebić do mainstream'u czy celują w nisze fanów Stalkera.

Jeśli do mainstreamu to nie będę miał czego szukać w tej grze. I nie piszę tego z perspektywy fana Stalkera, bo jakimś wielkim fanem nie jestem, po prostu lubiłem Cień Czarnobyla. Ale wiem co oznacza robienie gry "dla wszystkich" i podziękuję. ;) Na szczęście będę potrafił to ocenić przed zakupem. Oby wyszło im to jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ktoś tam zawiódł z pisaniem i projektowaniem. Lokacje były interesujące wyglądowo... Po czym zaczynało się zwiedzać i trochę zawiewało nudą. I przy tym wiem, ze post-apo więc nie będzie tętnić życiem ale Fallouty 3D co by ogólnie o nich nie mówić robią to lepiej.

 

Ja bym się po prostu nie nastawiał na rozwiązania rodem ze Stalkera. Ale kto wie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem gry Metro przez jej tunelowość i skrypty, a fanem Stalkera tak, bo mogłem tam iść gdzie chciałem, zrobić zadanie jak chciałem oraz zwiedzać, w Stalkerze 2 też tego oczekuje, dla mnie najlepszą grą serii była Zew Prypeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimacik świetny! :gitarzysta:  MS tym zaskoczył na konfie. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker wygląda bardzo dobrze, klimat aż się wylewa z ekranu :)

21 minut temu, ODIN85 napisał:

Wygląda jak tania podróba Charnobylite.

To żeś poleciał, jak wychodził Stalker to tego Charnobylite nawet w planach nie było :lol2:

Edytowane przez Kris194
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ODIN85 napisał:

Wygląda jak tania podróba Charnobylite.

Czego Ty się dzisiaj nawąchałeś że takie głupoty gadasz. :E

 

Stalker Cień Czarnobyla wyszedł w 2007 roku wtedy o czymś takim Charnobylite nikt nie słyszał. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan napisał:

Czego Ty się dzisiaj nawąchałeś że takie głupoty gadasz. :E

 

Stalker Cień Czarnobyla wyszedł w 2007 roku wtedy o czymś takim Charnobylite nikt nie słyszał. :lol2:

To z podniety, rozum mu odebrało. (albo po prostu .. ironia on...)

Gdyby taki MS zaserwował tego STALKER 2 na premierę konsoli już w listopadzie to by było coś, ale podejrzewam że najwcześniej to za dwa lata gdzieś zobaczymy w sklepach.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, frog67 napisał:

To z podniety, rozum mu odebrało. (albo po prostu .. ironia on...)

Gdyby taki MS zaserwował tego STALKER 2 na premierę konsoli już w listopadzie to by było coś, ale podejrzewam że najwcześniej to za dwa lata gdzieś zobaczymy w sklepach.

Dokładnie ja myślę końcówka 2021 lub początek 2022.

 

Hahaha już widzę jak mężne bohaterki z TLOU2 stawiają czoła kontrolerowi albo watasze pijawek, jak Striełok lub Major Diegtiariow w Stalkerze. :lol2: 

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma 10 lat,  chyba najdłużej oczekiwany tytuł zaraz po Duke Nukem Forever w historii gier. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się Mirosław Utta szykuje, bo bez niego stalker traci 30% klimatu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, JKMD napisał:

Niech się Mirosław Utta szykuje, bo bez niego stalker traci 30% klimatu

Dla mnie jeśli nie Utta ( bo może wiek już nie będzie pozwalał, a szybko chyba nie wyjdzie) no to Tomasz Orlicz też by się nadawał

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Stjepan napisał:

Czego Ty się dzisiaj nawąchałeś że takie głupoty gadasz. :E

 

Zaraził się covidem.

Dawno takich bredni nie czytałem.

16 godzin temu, Jaycob napisał:

Temat ma 10 lat,  chyba najdłużej oczekiwany tytuł zaraz po Duke Nukem Forever w historii gier. :E 

Mam nadzieje, że nie skończy się tak jak z Duke...

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...