Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Djuk to inna para kaloszy, nikt nie wiedział czym ta gra kiedykolwiek miała być.

Stalker 2 co najwyżej "podzieliłby los" metro2033- dla mnie to lepsza alternatywa niż nie wydanie gry wcale.

Tylko pytanie co to w ogóle miała być za gra, bo wiele na ten temat się nie zdążyliśmy dowiedzieć. A wieści co do tego jak była robiona były... dziwne, co już coś sugerowało.

 

W pierwszym poście gif ładnie podsumowuje temat:

http://www.gamespot.com/forums/topic/28965910/gsc-is-closed-stalker-2-cancelled?page=0

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już wole żeby gra nigdy nie wyszła niż jakby miała podzielić los Duka Nukema.

Ktoś Cię do ewentualnego kupna zmusza? Ja tam wolę żeby coś z tego wyszło, najwyżej sobie daruję, jeśli gra okaże się nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już wole żeby gra nigdy nie wyszła niż jakby miała podzielić los Duka Nukema.

 

Przecież z Duke'iem było zupełnie inaczej, więc nie wiem skąd to porównanie.

 

Straszna szkoda, że tak to się skończyło. No ale może jednak ktoś tego Stalkera zrobi, może np ludzie tworzący Metro 2033?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oni się nie lubią za bardzo- metro2033 było robione przez ludzi którzy odeszli z zespołu stalkera, i "starzy" z gsc rzucali się że ci co odeszli "ukradli im technologię" i robią na tym grę itp. Mi tam nie chce się wierzyć żeby taki wydawca jak THQ ryzykował taką zagrywkę- zresztą 4A wiele razy dobitnie pisali że technologię napisali od nowa, a wiadomo że będzie ona podobna do tego co robili wcześniej, to w końcu ci sami ludzie (od xray) więc i wynik wizualny, czy interfejs, komendy- podobny co w xray, ale skoro całość napisali od nowa to problemów gsc nie może mieć. Ale uraz panowie z gsc mają.

 

Z drugiej mańki... chyba to jedyne studio (4A) które by podołało, a THQ raczej kasę ma. Sentymenty na niewiele się teraz zdadzą.

 

Pytanie na jakim stadium była gra i co z tym można zrobić- tego nie wiemy, za to z wywiadów można wywnioskować że np. gotowy jest już silnik, przynajmniej na pc. A to trochę niewiele dla zewnętrznej firmy, chyba że znalazłaby się taka która wykupiłaby całe studio, ludzi znających się na tej technologii, IP itp. No nie wiem- w obecnych czasach taki zakup?

 

EDIT

Poza tym w sumie oficjalnie GSC nic nie mówi- nie jest raczej na żadnej giełdzie, więc może sobie pozwolić żeby nie wiedzieć o tym co właśnie napisał jakiś ukraiński portal, bo na niego się w sumie wszyscy powołują, a twitterowany gość nie pracuje dla gsc, "jedynie się z nimi zna".

Matka głupich umiera ostatnia.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ściema. Jakiś typek niezwiązany z GSC wypuszcza takie kłamstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, tylko RockPaperShotgun wysyłali do gsc maila żeby się wypowiedzieli, i dostali odpowiedź:

“Sorry, no comments at this point.”

Czyli coś jest na rzeczy.

Poza tym nie zaczęło się od niego a od ukraińskiego sajtu niusowego.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze mówią, że na razie potwierdzono zamknięcie zespołu, nie wiadomo co z grą. Także rzeczywiście jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek czeka na grę kilka lat a tu takie wieści.

Pewnie kiedyś tam wyjdzie spod wodzy innego studia jakiś port z konsoli co tylko z nazwy będzie stalkerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockpapershotgun.com/2011/12/09/wuh-oh-gsc-stalker-2-dead/

LATEST UPDATE: 1c Ukraine’s Sergey Galenkin has blogged about the closure of GSC. He states: “GSC is closed, a fact confirmed by all. The team is almost completely dissolved, the state has only a few people.” Galenkin blames the cost of developing a PC only shooter for a European audience, and a failed console publishing deal, for the collapse of the developer.

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przejmie go EA i zrobi koleją grę dla 10 letnich dzieci i będziesz miał wielką zieloną strzałkę nad głową. To ja już wole żeby gra nigdy nie wyszła niż jakby miała podzielić los Duka Nukema.

Tak się składa, że dla mnie to jedna z lepszych gier tego roku, a to, że wszyscy oceniają tą grę z perspektywy czasu, jaką musieliśmy na nią czekać to nie moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
It seems yet another respected game developer is closing its operations as Ukranews reports that GSC Game World have closed down their operations and cancelled development on S.T.A.L.K.E.R. 2.

 

ffffuuuu.jpg

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że to jednak marketingowe bzdury i wszystko jest roztrząsane na potrzebę reklamy. Te concept arty są tak piękne ... Uwielbiam stalkery, a wygląda na to że może nam już nie przyjść zagrać w grę z takim klimatem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była by to wielka strata :( Ja jako fan Stalkera nad tym ubolewam. Kocham klimat Zony. Właśnie mam zamiar przejść ponownie wszystkie 3 części, który dotąd wyszły. Na pełnoprawną dwójkę czekam z niecierpliwością, więc mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze i gra się ukaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak wciągnąłem w klimacik zony, że coraz bardziej chcę pojechać na kilka dni do prypeci :D

Edytowane przez patmil18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakieś światełko w tunelu, panowie i panie :)

bo:

"Stalker Game World Community – Official Page na łamach serwisu vkontakte.ru napisało, że chodzi o przeniesienie biura GSC w inne miejsce. GSC nie zostanie zamknięte i tym bardziej gra nie zostanie anulowana. Jedyna rzecz, która zostanie zamknięta, to obecne biuro GSC. Wciąż są to jednak nieoficjalne informacje."

 

za informacjami ze strony stalker.pl

 

czyli dużo szumu, a pewnie wszystko w porządku.

bo nawet dziwne by to było, skoro 12 listopada 2011 odbyła się impreza na której był przedstawiciel GSC i stwierdził, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

 

miejmy nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jak by Stalker 2 umarł, wszystkie poprzednie przeszedłem z uśmiechem na ustach, Zona jest po prostu piękna w swojej szpetocie. Za to nie jestem fanem tuneli Metro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo szumu się teraz wokół GSC robi tutaj trochę o tym piszą cóż trzeba czekać do poniedziałku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje nic innego, jak czekać do tego chędożonego poniedziałku

:kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to raczej wygląda na formę marketingu. Teraz GSC GW i sprawa S.T.A.L.K.E.R. 2 jest na ustach większości.. Tak samo internet aż kipi od domysłów. Nie od dziś wiadomo że marketingowcy przechodzą sami siebie w temacie promocji gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nadal nic wielkiego nam nie powiedzieli trzeba czekać na rozwój wydarzeń oby się to jakoś poukładało w całość i problemy odeszły w zapomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczwgo jednym z glownych powodow zamkniecia studia oraz projektu Stalker 2 maja byc klopoty osobiste ich dyrektora.Wyglada mi to conajmniej dziwnie i nie wiem jak moze rzutowac na prace nad ta gra.

Co innego, ze jezeli te tweety zostana potwierdzone to bedzie to dla mnie conajmniej rozczarowanie roku.Z drugiej jednak strony boje sie ze skonsolowienie takiego wspanialego tytulu jakim jest Stalker, moze spowodowac jego upadek.Do graczy PCtowych ugrzeczniona wersja po prostu nie przemowi a dla graczy konsolowych i tak bedzie zbyt zlozony i szorstki.Najlepiej byloby gdyby studio przygotowywalo dwa tytulu: Metro i Stalker.Ten pierwszy celowalby w konsole zeby zarobic kase na PC Exluzywna wersje tego drugiego.Oczywiscie nie ma na to szans ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FF moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gra na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie.
    • @Kelam panoszą się bo mogą , mają wszystkie karty w ręku i jeszcze jakby wydarzyło się coś nieoczekiwanego to zawsze mogę się ewakuować do Rzeczpospolitej przyjaciół Polin
    • Żelazny elektorat wyginie śmiercią naturalną za 30 lat. Z drugiej strony np. taki żelazny elektorat lewicy 7% jest chyba gorszy, bo mamy do porównania ludzi po praniu mózgu vs ludzi chorych psychicznie. Więc się boje co będzie za te 30 lat. Jednak mam nadzieje, że świat się obudzi. Dla mnie wyznacznikiem zawsze jest USA - co się wydarzy w Europie / w Polsce kilka lat później. Tam mamy jasny podział na stany komunistyczne z mega podatkami, przestępczością i najgorszym możliwym rodzajem lewactwa. Jednocześnie mamy tam drugą stronę medalu, gdzie są stany, które budzą się z tego obłędu i zaprowadzają porządek (np. protest pseudo ekologów blokujących ulicę = 10 min i zgarnięcie siłą do aresztu, likwidacja przywilejów lgbt itd, ograniczenie emigracji). W Europie też będzie mieć państwa-getta gdzie będzie rządzić lewactwo, państwa islamskie i państwa, które będą próbowały wrócić do normalności (o ile to będzie jeszcze możliwe) A dla mnie to powrót do PRL - monopolu jedynej słusznej władzy i kompletnej stagnacji aby niedopuścić świeżej krwi
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...