Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Metro 2033 moim zdaniem na konsolach nie było wcale takie złe, ba, było jednym, z ładniejszych tytułów, w którym klimat był bardzo Stalkero-podobny. Wiadomo, że graficznie na konsolach jest słabiej niż na PC, ale tytuł na prawdę robi wrażenie nawet na X360. Co do Stalkera, to zgodzę się, że 90 % graczy wolało by zagrać w część 2 na PC, ale nie oszukujmy się, że wymagania tej gry będą strasznie wysokie. Wypuszczenie tytułu zarówno na konsolach jak i komputerach sprawi, że będzie on pod wieloma względami okrojony, a granie w Stalkera na niskich detalach nie ma po prostu racji bytu w takim tytule, gdzie świat, i co za tym idzie, grafika, która kreuje ten świat i klimat w nim występujący odgrywa, moim zdaniem, bardzo dużą rolę. Osobiście chętniej bym zagrał w Stalkera na PC, mocnym PC, ale obawiam się, że uzyskanie pięknej grafiki będzie sporo kosztować. Jeśli spojrzymy chociażby na Crysisa 2, to można się przekonać, że i na konsolach można zrobić ładny tytuł, chociaż Crysis 1 lepiej wygląda moim zdaniem zarówno na PC i jak i konsolach niż część druga. Liczę, że Stalker 2 ujrzy światło dzienne, na tej czy innej platformie - i tak zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 wygląda bardzo dobrze ale zostawia on po sobie imo powiew taniego plastiku w przeciwieństwie do pierwowzoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Metro 2033 moim zdaniem na konsolach nie było wcale takie złe, ba, było jednym, z ładniejszych tytułów, w którym klimat był bardzo Stalkero-podobny.

Tez uwazam ze M2033 to swietna gra na konsole, ale klimat do Stalkera akurat sie nie umywal.To byly takie popluczyny po ksiazce podane w lekkostrawnej formie dla wspolczesnego gracza.

Natomiast co do hipotetycznych wymagan S2 do kompletnie nie ma to nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o wymaganiach miałem co innego na myśli. Metro 2033 na konsolach miało świetną grafikę, moim zdaniem jedną z najładniejszych na konsolach, ale na PC ta gra wygląda jeszcze lepiej, i to się odbiło na jej wymaganiach. To samo może przytrafić się Stalkerowi 2, jeśli gra będzie dostępna na obu platformach, to na konsolach pogorszy się grafika i to wpłynie na cały odbiór gry. A żeby Stalker dobrze wyglądał, i żeby można czerpać z klimatu 100 % radości, trzeba posiadać mocny sprzęt.

 

Moim zdaniem Metro 2033 miało tylko stalkero-podobny klimat, i nie umywa się do niego, to fakt :) Z resztą będę teraz czytał książkę Dimitrija i na pewno odbiór będzie inny niż w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dobrego sandboxa ze wszystkimi plusami Zewu Prypeci i czyms wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie plusy podstawki ;)

czyli np dlugosc rozgrywki i mechanike gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie plusy podstawki ;)

czyli np dlugosc rozgrywki i mechanike gry.

Klimat podstawki przedewszystkim, btw w multi daje rade tez, mam z cda (non stim, no dvd version) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat podstawki przedewszystkim, btw w multi daje rade tez, mam z cda (non stim, no dvd version) :D

Wlasnie jak to bedzie z tym klimatem to jestem pelen obaw, do tego dochodza ograniczenia ze wzgledu na wersje konsolowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Ja tam nie oczekuję jakieś znaczącej poprawy graficznej. Najważniejsze, by Stalker miał ten sam klimat co poprzednicy, dobrą optymalizację i fabułę. Więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne :) Ciekawe, czy gra w końcu pojawi się na X360 czy jednak będę musiał ją zakupić na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem taką ochotę zagrać w następną część STALKER`a :( Chyba sobie pogram w ostatnią, bo już pewnie okazji nie będzie :pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołboj...

http://www.vg247.com/2012/04/26/rumour-s-t-a-l-k-e-r-license-sold-to-bethesda/

 

Byłoby ciekawie. W sumie taki scenariusz w obecnej sytuacji jest mocno prawdopodobny. Teraz Bethesda ma raczej pełne ręce roboty, ale kiedyś...

 

A póki co czekamy aż się zlecą antyfani. Nasłuchamy się jaką to folałt3 był porażką i w ogóle jak oni zepsują stalkera :E

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołboj...

http://www.vg247.com...ld-to-bethesda/

 

Byłoby ciekawie. W sumie taki scenariusz w obecnej sytuacji jest mocno prawdopodobny. Teraz Bethesda ma raczej pełne ręce roboty, ale kiedyś...

 

A póki co czekamy aż się zlecą antyfani. Nasłuchamy się jaką to folałt3 był porażką i w ogóle jak oni zepsują stalkera :E

Jak by było tak jak z FNV to ja jestem za, że Bethseda jest tylko wydawcą i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły młyn. Mimo wszystko jeśli rzeczywiście Bethesda wykupiła licencję, to kasy twórcom nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- autorzy z byłego GSC założyli nowe studio, Vostok Games, STALKER 2 poszedł do kosza

- nowa gra Vostok Games nazywać się będzie Survarium i ma być... darmową sieciową strzelanką w postapokaliptycznych realiach

- założyciel GSC twierdzi, że prawa do marki STALKER kupiła... Bethesda

- Bethesda nie komentuje tych spekulacji

 

Wielka szkoda. Nie pozostaje mi nic innego, jak po prostu przejść wszystkie części jeszcze raz i licząc na to, że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł, reaktywować prawdziwego Stalkera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły młyn. Mimo wszystko jeśli rzeczywiście Bethesda wykupiła licencję, to kasy twórcom nie zabraknie.

 

Kasy pewnie nie, pytanie tylko skąd nowi twórcy wezmą wschodnioeuropejską, postsowiecką wenę- żeby taką grę zrobić jak należy. Amerykańców mimo wszystko w tej roli nie widzę- betch. mogłaby się ugadać z tym Vostok Games, tylko oni na razie robią te swoje survarium... O ile to wszystko prawda ofkoz.

 

reaktywować prawdziwego Stalkera :(

Na kickstarterze na przykład :E

Edytowane przez Adi-C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie mają Fallouta, centralna i wschodnia Europa ma Stalkera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda wykupiła licencję...

oh-god-why.jpg

 

Idę świeczkę zapalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No ciekawe na co im ten Stalker, przecież już jego upośledzoną wersję zrobili w świecie fallouta.

Edytowane przez nietopyrz
Nie cytujemy video i obrazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...