Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem zestaw naklejek chyba z zew prypeci i w robocie jak nakleiliśmy na maszynie "strefa promieniowania" to szef się pytał czy tu faktycznie promieniowanie występuje ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sytuacja :P na pewno było śmiesznie :)  :elefant:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak oglądałem ten trailer z 2002 "stalker is born" ze szczęką na podłodze, wszystko w tym było takie next gen, jak oglądam to teraz to :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ditmd napisał:

Pamiętam jak oglądałem ten trailer z 2002 "stalker is born" ze szczęką na podłodze, wszystko w tym było takie next gen, jak oglądam to teraz to :lol2:

U mnie tak samo i te szumne zapowiedzi w CDA. :E

204646469_4057063757682840_1125336141231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ditmd napisał:

Pamiętam jak oglądałem ten trailer z 2002 "stalker is born" ze szczęką na podłodze, wszystko w tym było takie next gen, jak oglądam to teraz to :lol2:

Dźwięki broni wyjęte ze starego CSa :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie to jest taki mod o nazwie oblivion lost remake i on odtwarza wszystko co miało być w starym cieniu

Na lost alphę nawet nie patrzcie bo to coś całkowicie innego 

Edytowane przez jestem-bogiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
PR Manager GSC Game World - Zachar Boczarow - zdradził parę informacji nt. S.T.A.L.K.E.R. 2 w wywiadzie dla DTF.RU, poniżej najważniejsze informacje:
-rozgrywka z trailera to był gameplay;
-pierwsza scena strzelaniny w trailerze pokazuje kryjówkę nowej frakcji, która zwie się "Warta";
-pełny dubbing potwierdzony w trzech wersjach językowych: angielski, rosyjski, ukraiński. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że animacje ruchu ust (eng. lipsync) zostały dostosowane do wersji rosyjskiej;
-świat w STALKERze będzie miał 64km²;
-nie będzie transportu, zostaje tylko wędrówka piesza oraz "oryginalny" system szybkiej podróży;
-cała mapa to mieszanka nowych i starych lokacji z trylogii;
-wybór frakcji bezpośrednio wpływa na fabułę oraz zakończenie.

206573683_4062560707133145_7443394041928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze lektora Mirosława Utty nie będzie. Pasował świetnie do pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie go na pewno przez model sprzedażowy i brak polskiego dystrybutora.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, no ale przeżyjmy, by misje były niezłe, by spotkać starych znajomych, Sidorowicza, Barmana itd. :)  By poszlajać się po starych miejscówkach i poznać nowe i usłyszeć dobrą muzykę jak w poprzednich częściach.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2021 o 11:12, caleb59 napisał:

Nie będzie go na pewno przez model sprzedażowy i brak polskiego dystrybutora.

No czyli już dwójka z miejsca przegrywa z poprzednikami niestety .... :E 50% klimatu robił ten lektor :/ 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to potwierdzone. Potwierdzono, że będą napisy, ale to nie wyklucza lektora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GSC nawet nie ma pojęcia kto to jest Utta.

Utta był "opłacony" na początku przez cdprojekt, a potem przez Cenegę i to po wizycie ekipy stalker.pl przy okazji zamkniętych testów Zewu Prypeci, która dodatkowo namawiała Cenegę do tego by go ponownie zatrudnić jako lektora, dzięki owocnej współpracy nie dosyć, że pojawił się Utta to na pudełku gry pojawiło się logo "stalker.pl" i pan Utta nagrał specjalnie dla nas pewną kwestię:

Stalker 2 nie ma polskiego dystrybutora przez dziwny plan sprzedażowy GSC i rezygnację z dystrybucji w inny sposób (zarabia tylko Steam, Epic i Microsoft Store + zakup przez stronę GSC, gdzie to oni zgarniają 100% bez pośredników, również za pudełka), przez co nie ma szans na Uttę.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Złota zasada - no preorders. Na exodusa też trochę psioczyłem, ale finalnie mega mi siadł. Aż sam jestem ciekawy, jaka odpowiedź będzie Metro, na Stalkera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cebula_Z_internetu napisał:

Ogólnie to era dobrych gier się skończyła. Prawdziwe stalkery to były 3 pierwsze części. Tamte czasy już niestety nie wrócą, obecne gry to jakieś pocięte na części spedalone gówna po 300zł i w przypadku tego nowego stalkera też tak będzie. Przejrzyjcie na oczy w końcu. Po co w ogóle robią angielski dubbing do tego? Dla niedorozwojów z ameryki? A może dla murzynków co czytać nie umieją? Powinien być tylko Rosyjski i Ukraiński. Gry nie są już sztuką, bo teraz są już tylko oklepane schematy, wszystkie gry wyglądają tak samo, korzystają z generatorów, z darmowych assetów. Brakuje fizyki, nawet nie ma normalnego odbicia w kałuży bez karty RTX.?

Przepraszam bardzo za mój bardzo negatywny ton, ale obecne gry to jest kompletne dno.

Przecież nikt nie każe Ci grać w gry,po co się męczyć :szczerbaty:  Ale rozumiem i wiem o co Ci chodzi ;-)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z polskim twórcą gier... Po kiego dawać video na ten temat... Kolejne spekulacje... Przypomnę jaki to CP miał być piękny,a wyszło jak wyszło. Darujcie sobie takie info z pupy ?

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mestre zawsze tak nagrywa, nic nie wiadomo a on nakręca hype... Często też powielając bzdury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2021 o 07:34, AndrzejTrg napisał:

Przypomnę jaki to CP miał być piękny,a wyszło jak wyszło. 

Co wyszło jak wyszło ? 

Akurat technicznie CP nie zawodzi i wyglądane ma ! taka Valhalla to przy CP2077 wygląda śmiesznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, frog67 napisał:

Co wyszło jak wyszło ? 

Akurat technicznie CP nie zawodzi i wyglądane ma ! taka Valhalla to przy CP2077 wygląda śmiesznie.

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje polskim wydawcą gry będzie Koch Media, pojawi się wersja pudełkowa i będą tylko polskie napisy tak więc oficjalnie można pomachać panu Mirosławowi Uttcie białą chusteczką jeśli ktoś miał jeszcze złudne nadzieje...

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, caleb59 napisał:

 będą tylko polskie napisy tak więc oficjalnie można pomachać panu Mirosławowi Uttcie białą chusteczką jeśli ktoś miał jeszcze złudne nadzieje...

A jak to się ma do tego tweeta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...