Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie i tak największą paranoją jest season pass dostępny jedynie w edycji za 350zł. Deluxe kompletnie nie opłaca się kupować w takim układzie i najrozsądniejszy wybór to edycja standardowa, nawet Ubisoft nie robi sobie takich jajec bo w ich edycjach gold zawsze jest season pass i nie kosztują one 350zł!

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Dla mnie i tak największą paranoją jest season pass dostępny jedynie w edycji za 350zł. Deluxe kompletnie nie opłaca się kupować w takim układzie i najrozsądniejszy wybór to edycja standardowa, nawet Ubisoft nie robi sobie takich jajec bo w ich edycjach gold zawsze jest season pass i nie kosztują one 350zł!

Fakt też mi się nie podoba taka zagrywka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Dla mnie i tak największą paranoją jest season pass dostępny jedynie w edycji za 350zł. Deluxe kompletnie nie opłaca się kupować w takim układzie i najrozsądniejszy wybór to edycja standardowa, nawet Ubisoft nie robi sobie takich jajec bo w ich edycjach gold zawsze jest season pass i nie kosztują one 350zł!

Edycja Gold, np. AC Valhalla to było jednak 400 zł na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Ubisoftu masz zawsze możliwość przerobienia 100 monetek, które zdobywasz za osiągnięcia w Ubisoft Connect podczas grania w różne gry na zniżkę -20% na co tylko chcesz i pewnie o to chodzi.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Lepiej żeby nie. :E

Tak słaba była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.09.2021 o 12:21, ODIN85 napisał:

Jak jest w passie za 4zł to nawet nie ma co patrzeć na inne edycje.

XBOX GAME PASS jest teraz znowu w promocji za 4 zł 3 miesiące grania przed premierą Forza Horizon 5 i Halo Infinite więc pewnie S.T.A.L.K.E.R 2 też będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Stalkera w wersji pudełkowej, dlatego poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, azgan napisał:

XBOX GAME PASS jest teraz znowu w promocji za 4 zł 3 miesiące grania przed premierą Forza Horizon 5 i Halo Infinite więc pewnie S.T.A.L.K.E.R 2 też będzie 

Tylko dla nowych

 

@EDIT i wybranych powracających.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, joloxx9 napisał:

Tylko dla nowych

CYTAT:

"Łowcy, jeśli nie subskrybujecie aktualnie Game Passa, macie świetną okazje na zakup Xbox Game Pass PC na 3 miesiące za 4 złote! Tym razem promocja dotyczy subskrypcji na PC i obejmuje nowych oraz (wybranych) powracających użytkowników".

https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-miesiace-xbox-game-pass-pc-za-4-zlote-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

CYTAT:

"Łowcy, jeśli nie subskrybujecie aktualnie Game Passa, macie świetną okazje na zakup Xbox Game Pass PC na 3 miesiące za 4 złote! Tym razem promocja dotyczy subskrypcji na PC i obejmuje nowych oraz (wybranych) powracających użytkowników".

https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-miesiace-xbox-game-pass-pc-za-4-zlote-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/

Przeczytaj jeszcze raz, skoro dla wybranych to dla wybranych, nie wszyscy się na to załapią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Przeczytaj jeszcze raz, skoro dla wybranych to dla wybranych, nie wszyscy się na to załapią. 

Ale nie TYLKO dla nowych a to różnica. Sporo osób od nas z forum już pisało i potwierdziło że się załapali. Poza tym zawsze można zrobić nowe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni to się w końcu określili czy Stalker w końcu wychodzi na PS5 a jeśli tak to ile po wersji na X`a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, azgan napisał:

Ale nie TYLKO dla nowych a to różnica. Sporo osób od nas z forum już pisało i potwierdziło że się załapali. Poza tym zawsze można zrobić nowe konto.

Oczywiście że jest to różnica, jednak odnoisłem się do posta w którym napisałeś jakby to było dla wszystkich, trzeba było za pierwszym razem poprawnie napisać to bym Cie nie poprawiał. Też poprawiłem swój post bo nie byłem pewny.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Oczywiście że jest to różnica, jednak odnoisłem się do posta w którym napisałeś jakby to było dla wszystkich, trzeba było za pierwszym razem poprawnie napisać to bym Cie nie poprawiał.

A ja się odniosłem do Twojego posta że TYLKO dla nowych i nic więcej bo jak się okazało nie tylko dla nowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Tak, określili się 

S.T.A.L.K.E.R. 2 tylko dla PC i nowych Xboxów https://www.benchmark.pl/aktualnosci/s-t-a-l-k-e-r-2-tylko-dla-pc-i-nowych-xboxow.html

No to miejmy nadzieję, że nie przegną z wymaganiami sprzętowymi i będzie dostępne też na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że obaj źle napisaliśmy. Swój post poprawiłem. 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Dlatego mówię że obaj źle napisaliśmy. Swój post poprawiłem. 

Nie zauważyłem że edytowałeś. Tak teraz możemy się zgodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak kupie pudło na PC za 250 zł bo kocham to uniwersum. :D No i 13 lat czekania będzie w 2022 od Zewu Prypeci z 2009 roku. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na przesuniecie premiery bo to raczej pewnik :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bardak napisał:

No to miejmy nadzieję, że nie przegną z wymaganiami sprzętowymi i będzie dostępne też na Steamie.

Przecież jest na Steamie! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2021 o 09:40, Stjepan666 napisał:

Ja i tak kupie pudło na PC za 250 zł bo kocham to uniwersum. :D No i 13 lat czekania będzie w 2022 od Zewu Prypeci z 2009 roku. :E

Oby tylko nie było obsuwy na 2023 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jeszcze trochę czasu do premiery ale też obawiam się, że przełożą ;)

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...