Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladnie to wyglada ale takie foty to juz Metro serwowalo w 2019 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stalkerze nie chodzi chyba o grafikę, nie jest to benchmark niczym crysis/metro swojego czasu. Wolałbym żeby grafika była "tylko" bardzo dobra, a reszta stała na wzorowym poziomie.

Na dzień dzisiejszy możliwości silników graficznych  i sprzętu są tak wielkie że na prawdę nie trzeba cudów by mieć super grafikę, gorzej już jest z warstwą artystyczna choć po screenshotach(renderach?) i tym urywku który wczesniej pokazali wydaję się że raczej nie mamy się o co obawiać. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Dla mnie to wygląda na odpicowane rendery no ale czas pokaże.

Twój komputer ci pokaże ile w tym renderu, a ile prawdy, jeżeli tak dobrze wygląda, przy tak dużych mapach to bój się, kto wie może większy ubijacz niż Cyber się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być źle, w sumie to Unreal Engine, co prawda nowsza wersja 5 ale może nie będzie tak źle z dopasowaniem opcji graficznych, póki nie będziemy mieli jako takich wymagań sprzętowych to nie ma jak się do tego odnieść.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, joloxx9 napisał:

Co mi z oczekiwań jak ostatnimi czasy wszystko co wychodzi to crap lub prawie crap a najwyzej co to ociera sie o sredniaki. Wyjdzie perełka? Kupię w dzień premiery,wyjdzie sredniak zagram po x czasu. A jak zepsują to wzrusze ramionami. Przez ostatnie 3 lata przejechałem się wystarczająco wiele razy by tera do hype train wsiadać. 

Nic dodać, nic ująć.
 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Nie powinno być źle, w sumie to Unreal Engine, co prawda nowsza wersja 5 ale może nie będzie tak źle z dopasowaniem opcji graficznych, póki nie będziemy mieli jako takich wymagań sprzętowych to nie ma jak się do tego odnieść.

Przecież wymagania już są i to dawno, ale coś czuje że może być jak z AC Unity - wymagania na papierze swoje, a rzeczywistość to zupełnie co innego  :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, frog67 napisał:

Twój komputer ci pokaże ile w tym renderu, a ile prawdy, jeżeli tak dobrze wygląda, przy tak dużych mapach to bój się, kto wie może większy ubijacz niż Cyber się szykuje.

Gra jest robiona na UE5 i jest na nowe konsole glownie reklamowana wiec o wymagania bym sie az tak nie martwil. W koncugry na UE5 to cos na co chyba kazdy czeka i bedzie to przeskok jakosciowy jaki oczekujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach sztos, ale od tego jeszcze daleka droga do sukcesu. Przede wszystkim nie przypomina Metra tylko właśnie Stalkera. Duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko ok, ładnie to wygląda nie powiem, o ile to prawdziwe, a nie jakieś photoshopy, na pewno u mnie to będzie jedna wielka kupa, żeby to w ogóle odpaliło i była znośna optymalizacja dla starych kompów. Pewnie trzeba będzie FSR/NIS grać w 720p-1080p low albo wersja pixelowata dla jeszcze słabszych :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, frog67 napisał:

Twój komputer ci pokaże ile w tym renderu, a ile prawdy, jeżeli tak dobrze wygląda, przy tak dużych mapach to bój się, kto wie może większy ubijacz niż Cyber się szykuje.

NIe sztuką jest zrobic coś tak źle zoptymalizowanego jak cyber.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak byk widać, że ro photoshop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Dla mnie to wygląda na odpicowane rendery no ale czas pokaże.

Identyczna jak nie lepsza jest grafika w Metro z RT. Wygląda jak Metro czyli bardzo dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że GSC się pochwaliło dla PC Gamer rozmiarem mapki i do zwiedzenia będziemy mieli 64km²

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczająco, RDR2 miało coś ponad 70km2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

To dużo czy mało? Ile ma np. ACV? 

Anglia w Valhalli ma  niby 92km² więc Zona będzie tak o 30% mniejsza od Anglii, ale wiadomo w Zonie wiele jeszcze mamy budynków, labolatoria też się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie gralem w Stalkera 1 ale ogladajac screeny to 2 nie moge sie doczekac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że jakiś czas po singlu ma być dodany MP ale na jakiej zasadzie to nie wiem, ma być PvP i deathmatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog67 napisał:

Anglia w Valhalli ma  niby 92km² więc Zona będzie tak o 30% mniejsza od Anglii, ale wiadomo w Zonie wiele jeszcze mamy budynków, labolatoria też się znajdą.

No to całkiem spoko rozmiar, oby tylko jakoś sensownie to zapełnili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85-282 napisał:

Taka wielka mapa to aż się prosi o BR?

Oby najpierw dali dodatki a multi potem.

To dało by się zrobić, jak w Singlu mają powrócić emisje to w takim trybie za element wykańczający mogła by robić taka emisja zmniejszająca bezpieczny obszar.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te multi to mogą sobie darować.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ditmd napisał:

Jak dla mnie to te multi to mogą sobie darować.

Ja też sobie tego teraz nie wyobrażam i takie to rozmienianie klimatu, no ale może zrobią to z głową, jak tak chcą (czy MS chce :E )

Te newsy to z tego numeru

https://www.pcgamer.com/uk/pc-gamer-uk-january-issue-its-stalker-2-time-baby/

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...