Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie rozumialem bolu doopy o przekladanie premiery, skoro przekladaja to znaczy ze nie gotowe.

Zlozowac posladki i czekac, a nie presje wywierac na dewach zeby byle jak na szybko konczyli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2022 o 20:25, Kris194 napisał:

Widzę, że CP2077 niektórych nic nie nauczył. Gdyby twórcom zależało na jakości tak bardzo jak mówią to z miejsca by to przełożyli na 2023 bo doskonale wiedzą, że między świętami nie będzie miał kto tego łatać.

Tu bardziej chodzi żeby nie zniechęcić ludzi, grudzień 2022 to dalej 2022 więc ta przesuwa nie wygląda aż tak źle na pierwszy rzut oka nawet jakby mieli na styczeń przełożyć. Wtedy większość (jeśli nie wszystkie serwisy) zrobiło by clickbaita że STALKER przesunięty na przyszły rok, a to już zabrzmiało by kiepsko dla PR.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym czy termin grudniowy będzie realny przekonamy się w drugiej połowie roku, kiedy naturalną rzeczą powinien być jakiś namacalny dowód na to jak ten tytuł wygląda. Nie mówię tutaj o wspaniale reżyserowanym trailerze, na którym tak na prawdę nic nie widać, czy 5 screenshotach, nad którymi pewnie z dwa dni pracowano. Pomimo, że jestem z tą serią związany od w zasadzie pierwszego zrzutu ekranu, kiedy to był w sumie jeszcze nie stalker, a oblivion lost, to rekomenduje zluzowanie pośladów i spokojne śledzenie projektu. Za dużo gier, które miały być kapitalnymi itp. itd. zmarnowano w ostatnich latach, by nie zakładać, że stalkera ew. partactwo nie dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Ja jestem za tym, żeby wydawać więcej gier w early access, zamiast czekać w nieskończoność na premierę.

Dlaczego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lamparcicho napisał:

Dlaczego? 

Bo można sobie przed premierą przetestować grę i nawet jeśli premiera będzie przesuwana to jakiś kontent będzie do takiej wersji stale dodawany. Tak kupiłem, min. Hadesa, Among Trees czy BG3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

Tu bardziej chodzi żeby nie zniechęcić ludzi, grudzień 2022 to dalej 2022 więc ta przesuwa nie wygląda aż tak źle na pierwszy rzut oka nawet jakby mieli na styczeń przełożyć. Wtedy większość (jeśli nie wszystkie serwisy) zrobiło by clickbaita że STALKER przesunięty na przyszły rok, a to już zabrzmiało by kiepsko dla PR.

Dokładnie też jestem tego zdania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak wujek Putin wejdzie na Ukraine, to obsuwa znacznie przekroczy grudzień. Nie bez powodu w Metro: Exodus wszystko było podpisane oprócz... pomnika Lenina :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeniosą premierę na późniejszy termin to naprawdę będzie lipa... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ODIN85-428 napisał:

Lepiej niech dopracują gierkę niż zrobią to co inni producenci. Jak dla mnie nawet w 2023 może wyjść.

W sumie Masz rację ? już tyle lat siedzą i dłubią, a jak mają wypuścić na szybko to będzie jak z BF2042, czy CP77 ech... Tyle czekamy to + - rok nie zrobi różnicy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie po cholerę ja teraz zareklamowali jak jest nieskończona ? Nie kojarzy wam się to z czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych ludzi, po cholerę robią hype wokół gry tylko po to aby w jego kulminacyjnym momencie wyskoczyć "z przepraszamy ale musimy odłożyć premierę na chusteczka wie kiedy" i wszystkich rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kadajo napisał:

Tylko pytanie po cholerę ja teraz zareklamowali jak jest nieskończona ? Nie kojarzy wam się to z czymś ?

A gdzie go reklamowali? Ja poza tym jednym filmikiem z przed kilku miesiecy wiecej reklamowania nie widzialem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kadajo napisał:

Tylko pytanie po cholerę ja teraz zareklamowali jak jest nieskończona ? Nie kojarzy wam się to z czymś ?

Kampani reklamowej nie było, coś tam pokazali by zainteresowac ludzi i kase zgarnąc za preordery. Teraz mogą w spokoju pracować nad grą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisze. A teraz przepraszają. ? Jeszcze ich pogłaszczcie po głowie :E
I tak tej gry w tym roku nie zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej się nastawiam, że to będzie crapiszcze :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to obstawiam, że to będzie kolejny typowy Ubi-openworld i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85-431 napisał:

Nie no aż tak źle to nie będzie. Liczę na poziom chociaż Metra z dużą mapą.

Nie jestem fanem Metra, nie rozumiem fenomenu tej gry. Niby ograłem, fajnie było, ładnie było i tyle. Przejść zapomnieć.

Niech i będzie kolejny Far Cry byle tylko klimat Zony powrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

No właśnie o tym pisze. A teraz przepraszają. ? Jeszcze ich pogłaszczcie po głowie :E
I tak tej gry w tym roku nie zobaczycie.

Nie ma co glaskac po glowach ale tez nie ma co smecic.

Raptem wypuscili jeden filmik zeby pokazac co i jak wyglada, czy mialo to sluzyc preorderom? Moze i tak w jakims stopniu, ale rowniez mialo sluzyc zeby zademonstrowac fanom jak obecnie gra sie prezentuje. Preordera nie trzeba skladac. Zreszta jak kogos to boli ze przelozyli a ma preordera to tym bardziej moze z niego zrezygnowac i po problemie.

Srodowisko graczy niestety jest jak rozkapryszony nastolatek, i tak zle i tak niedobrze. Pokazuja filmik z gry, zle bo to pulapka i oszukac chca, nie pokazuja tez zle bo uklywaja i kupa bedzie. Wydaja z babolami placz, przekladaja zeby dopracowac tez placz.

Wystarczy pohamowac swoja roszczeniowosc, zrozumiec jedno ze gra jest to twor artystyczny (a przynajmniej tego bysmy/bym chcial) i to od tworcy zalezy kiedy uzna ze jego dzielo jest gotowe, i to zaakceptowac.

A jak sie nie podoba to jest bardzo skomplikowane i najwyrazniej trudne dla wielu rozwiazanie - NIE KUPOPWAC.

PS. To nie do ciebie bezposrednio @kadajo, ot taka dygresja nt. tego co srodowisko pokazuje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Może się czepiam ale dla mnie to było dziwne że pokazali, zapowiedzieli premierę a za chwile przeprosili i premierę przełożyli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kadajo napisał:

Spoko.

Może się czepiam ale dla mnie to było dziwne że pokazali, zapowiedzieli premierę a za chwile przeprosili i premierę przełożyli.

Pożyjemy zobaczymy, gra jest "za darmo" w gejpassie więc jak wyjdzie crap to się i tak nic nie straci :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85-431 napisał:

O klimat to jestem spokojny. Bardziej o technikali się martwię.

A ja odwrotnie. Bo jak braknie klimatu to pozamiatane a technikalia zawsze mozna poprawic "paczem":p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kadajo napisał:

Spoko.

Może się czepiam ale dla mnie to było dziwne że pokazali, zapowiedzieli premierę a za chwile przeprosili i premierę przełożyli.

 

42 minuty temu, ODIN85-431 napisał:

Nie oni pierwsi i nie ostatni tak zrobili. Ważne że szum był.

Trzeba tez pamietac ze marketing i produkcja to sa osobne zespoly u wiekszych dewow, wiec czesto obydwie grupy pracuja nad swoim i cos tam musza zrobic. Zreszta marketing w czasie trwajacej produkcji jest norma i w sumie ciezko sie im dziwic ze chca wzbudzic zainteresowanie czyms nad czym pracuja.

Kto wie, moze tez czesc ich dealu z MS wymaga aby produkt byl dostarczony na "pewnym poziomie". Jak by nie bylo nikt sie nie ze..a jak zaczeka, a dzieki temu szansa na niedopracowana gre sie zmniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ODIN85-431 napisał:

Klimat też można zmienić wydając fabularne dodatki?

Ta, zrobią słabą podstawkę to już polęce po dodatek :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85-431 napisał:

Mi się np nie podobał W3 a kupiłem oba dodatki i Serca uważam za genialne?

Ty i tak wszystko kupujesz więc to taki trochę wyjątek od reguły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...