Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci nie znające nic innego poza CS GO i cukierkowo wyglądającym Fortnite nawet na nią nie spojrzą a nawet jeśli to zesrają się po pierwszym spotkaniu z pijawką.

@frog67 w 2008 roku jedyne co prowadziło mnie za rączkę w Cieniu Czarnobyla był poradnik kupiony sms'em z gryonline potem u celeba na forum nauczyłem się jak ją modyfikować pod siebie i nawet w takim egzoszkielecie dało się biegać. W cieniu były degradowalne bronie i pancerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zużywały się z czasem i nie było opcji ich naprawy bez stosownego moda dodanego przez gracza (Repair Mod).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w czystym niebie pojawili się mechanicy dlatego nie pamiętałem czy były degradowane w cieniu bo ich nie naprawiałem bo nie było czym a tego moda nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

O to w 2030 może 4k 60 ultra rt hdr pójdzie na Rtx 7080Ti?

8K nie 4K jak już w 2030. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 8K. To ledwo 10 lat. Zobaczcie, jak to było z rozdzielczościami 10 lat temu i jaki progres od tego czasu poczyniono. 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 1080p i 30fps na konsoli nie 4k i 120fps jeżeli będzie taki poziom grafiki jak na trailerze. Myślę że nowe Halo rozwiało marzenia o 4k. A z tym ray tracingiem na konsoli to w ogóle nie rozumiem sensu przecież to na pc ubija od 40% do 70%(full RT)  klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ODIN85 @pro_zealot Widzicie co tam jest napisane? Nijak ma sie to do gry. Jest to ogolna informacja ze gry z tym znaczkiem beda dzialac DO(slowo klucz) 120FPS, wydadza zapewne cos co tyle osiagnie albo bedzie wybor 1080p@120 i 4K@60.


Jezeli gra mialaby dzialac w chocby 60 FPS to mysle ze glosno by o tym trabili...

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeżeli pisze tam "do" to nie ma nawet dyskusji i tematu bo po prostu to nic nie znaczy, równie dobrze by i mogli by sobie napisać do 144fps czy do 200, przecież to żaden gwarant. 

Pewno się skończy na tym że w 1080p będzie może 120fps przy pewnych ustawieniach (dajmy na to performance mode) a w 1440p 60fps, bo przy takim poziomie grafiki jaki był na trailerze ( a w taki poziom chcą celować) to nie liczę nawet na 4K/60 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, ODIN85 napisał:

To nie jak z netem mobilnym do.

Jak pisze 120 to tyle będzie w menu:rotfl:

Pisze DO ... więc jak tego nie potrafisz zrozumieć to twój problem.

Nie sprecyzowali wcale w jakim trybie te 120 i w jakiej  rozdzielczości, więc informacja tak istotna jak śnieg w tym roku którego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest żenada, że nie zapowiadają na nowych konsolach minimum 4K i 60FPS (a nawet i więcej). Konsole powinny ciągnąć do przodu, a zapowiada się rok może wyprzedzania standardów, po czym w powiedzmy 2022 roku wszyscy będą mieli Geforsy 3050 / 3060 jakieś SUPER / Radki 6600XTXXX i się okaże, że nic tak niesamowitego nie ma w tych nowych konsolach...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie to jest żenada, że nie zapowiadają na nowych konsolach minimum 4K i 60FPS (a nawet i więcej). Konsole powinny ciągnąć do przodu, a zapowiada się rok może wyprzedzania standardów, po czym w powiedzmy 2022 roku wszyscy będą mieli Geforsy 3050 / 3060 jakieś SUPER / Radki 6600XTXXX i się okaże, że nic tak niesamowitego nie ma w tych nowych konsolach...

 

A co Ty bys chcial zeby konsola za 2500zl ciagnela do przodu przez 5lat :rotfl:  Konsole zadnych standardow nie robia i nie wyprzedzaja. Na ich start beda juz  w tyle za PC w kwesti wydajnosci a przy kolejnej generacji gpu beda juz przestarzale i do kupienia ponizej 2000zl. To ma byc tania platforma bezobslugowa do rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze DO ... więc jak tego nie potrafisz zrozumieć to twój problem.

Nie sprecyzowali wcale w jakim trybie te 120 i w jakiej  rozdzielczości, więc informacja tak istotna jak śnieg w tym roku którego nie było.

Najlepsze jest to, ze ten tekst nie odnosi sie to S.T.A.l.K.E.R. 2 tylk ogolnie gier z tym logo. Wiec taki stalker moze smialo smigac w powiedzmy 1080FPS@90 a do tego 4K@60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwe. Bardziej niż na Cyberpunka. W końcu może coś lepszego niż seria Metro (z nowych gier),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2020 o 22:13, GS01 napisał:

Czekam niecierpliwe. Bardziej niż na Cyberpunka. W końcu może coś lepszego niż seria Metro (z nowych gier),

Seria Metro nie urywała, Exodus był świetny jeśli idzie o poziom Volga, ale Morze Kaspijskie o ile na początku zapowiadało się spoko o tyle później mnie zwyczajnie męczyło i brakowało mu klimatu. Efekt taki, że przeszedłem i zapomniałem, a w Stalker Anomaly nadal pykam w wolnych chilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Dwa pierwsze Metra ten sam poziom co Stalker.

Metro to korytarzówka coś jak CoD, gdzie to porównujesz do sandboxa jakim Stalker, tylko klimat pos-apo się zgadza, reszta nie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania trochę innego, według mnie obie serie uzupełniają się wzajemnie co jest zresztą nawet logiczne bo pamiętajmy, że 4A Games to odłam GSC Gameworld i te pomysły, które nie przeszły przy produkcji Stalkerów zostały wykorzystane w Metrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, caleb59 napisał:

Ja jestem zdania trochę innego, według mnie obie serie uzupełniają się wzajemnie co jest zresztą nawet logiczne bo pamiętajmy, że 4A Games to odłam GSC Gameworld i te pomysły, które nie przeszły przy produkcji Stalkerów zostały wykorzystane w Metrze.

Ja osobiście nie lubię gier Metro, za dużo tam jest wyreżyserowane jak w CoD, co innego książki, które są super, a gry meh tak 6/10, grałem w 2033 i Last Light, Stalkery są lepsze, Zew Prypeci 9/10, Czyste Niebo 7/10, Cień Czarnobyla 8/10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 1 ma lepszą fabułę, dialogi itd. Samo strzelanie, feeling też jest mniej drewniany. 

Stalker to całkiem inny model rozgrywki. 

Ja bym nie porównywał tych tytułów poza tematyką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widzę jak w CP2077 nawalone CA na maxa aż zdjęcie niewyraźne, powiedzmy że to taka anomalia nowa :E  

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znowu planują zrobić recykling lokacji, tyle że tym razem na Unreal Engine.

Tak BTW to te screeny wyglądają bardziej na artworki niż na realne ujęcia z gameplay'u. W sumie to nadal guzik wiemy a GSC za długo siedzi cicho, w dzisiejszych czasach dostaną za takie podejście po dupie bo gracze lubią poczuć hype i wiedzieć/widzieć zdecydowanie więcej przed premierą no chyba, że jak to GSC nadal nic ciekawego nie mają do pokazania bo robota idzie im słabo co u nich od zawsze było normą. :E

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...