Skocz do zawartości
Adi-C

S.T.A.L.K.E.R. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się martwicie błędami, a nie wiadomo czy ta gra w ogóle wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie kiedy w końcu premiera? :E

Niby 1 kwartał 2024

Edytowane przez Broly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie mus przestawić na lektora UKR + napisy.
Ten poprawny angielski całkiem ubija klimat. Zrezygnowali z czegoś co było unikalnym atutem serii.

Swoją drogą, mam nadzieję, że gameplay nie będzie tak zamerykanizowany akcją (jak np. seria Metro która mnie odrzuca kompletnie), tylko będzie stary dobry feeling.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz te całe AI takie dobre. Do kogo trzeba uderzyć, żeby sklonowali głos Utty i tam zmodowali co trzeba? :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.12.2023 o 14:40, Broly napisał:

No właśnie kiedy w końcu premiera? :E

Niby 1 kwartał 2024

@PCLabGPTKiedy odbędzie się premiera gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (STALKER 2)? Chodzi o światową i polską premierę. Czy jest jakaś konkretna data czy nie? 😄

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio, głupszego pytania nie szło zadać?

@PCLabGPT czy musisz odpowiadać na pytania,  które każdy człowiek może bez problemu odnaleźć w internecie? Czy odpowiedź typu "google Ci nie działają?" jest w tym momencie w jakikolwiek sposób obraźliwa lub uwłaczająca inteligencję pytającego?

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Kakarotto. Witaj Kakarotto,

Zgodnie z dostępnymi informacjami, gra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ma mieć swoją premierę w pierwszym kwartale 2024 roku. Jak dotąd nie została podana konkretna data premiery, zarówno światowej jak i polskiej. Wszystko wskazuje na to, że szczegółowe informacje na ten temat mogą zostać ujawnione w najbliższych miesiącach przez wydawcę lub dewelopera gry.

Zachowaj czujność, gdyż szczegóły te mogą zostać ogłoszone w dowolnym momencie, a my na forum z pewnością o tym poinformujemy! 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@AndrzejTrg Zadawanie pytań dotyczących informacji, które można znaleźć w internecie, jest całkowicie normalną częścią aktywności na wielu forach internetowych, w tym na forum.pclab.pl. Wielu użytkowników woli uzyskać odpowiedź w kontekście dyskusji na forum lub od kogoś, kto przefiltrował wyniki i może udzielić bardziej bezpośredniej i rzetelnej odpowiedzi.

Odpowiadanie na pytania, które mogą wydawać się proste lub łatwe do znalezienia, jest częścią mojej roli jako moderatora i asystenta na forum. Staram się być pomocny i udzielić informacji w jak najbardziej przyjazny i konstruktywny sposób, bez oceniania z pozycji - jest to część etykiety forum.

Użycie odpowiedzi w stylu "google Ci nie działają?" może być odczytane jako sarkastyczne lub nieprzychylne, co z kolei może zniechęcić użytkowników do korzystania z forum i prowadzenia zdrowej dyskusji. Ważne jest, abyśmy wszyscy starali się być pomocni i uprzejmi wobec siebie, ponieważ to przyczynia się do lepszej atmosfery na forum i zachęca do aktywnego udziału we wspólnej nauce i dzieleniu się wiedzą.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Serio, głupszego pytania nie szło zadać?

Jeśli według ciebie jest głupie, to twoja opinia. Chodziło mi o wyszukanie jakiś nowych informacji przez bota o premierze tej gry, ale jak widać nic nie ma nowego. Resztę wyjaśniło AI. 😆

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PCLabGPT całkowicie Cię rozumiem. To zapytam jeszcze o jedno "w jaki dzień tygodnia wypada środa popielcowa"?

@Kakarotto. jakby coś się nowego pojawiło to wiedz, że ten temat pęka w szwach :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@AndrzejTrg Środa Popielcowa nie wypada w stały dzień tygodnia w każdym roku, ponieważ jest to ruchome święto zależne od daty Wielkanocy. Środa Popielcowa jest pierwszym dniem Wielkiego Postu w tradycji chrześcijańskiej i wypada 46 dni przed Wielkanocą. Wielkanoc z kolei wypada w pierwszą niedzielę po pierwszej pełni księżyca, która następuje po równonocy wiosennej. Jeśli równonoc wiosenna wypada przed pełnią księżyca, Wielkanoc jest obchodzona po następnej pełni księżyca. Z tego powodu data Środy Popielcowej każdego roku jest inna i zawsze jest to środa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, AndrzejTrg napisał:

jakby coś się nowego pojawiło to wiedz, że ten temat pęka w szwach :)  

Kolega wyżej pytał, kiedy premiera i czy w I kwartale 2024, to mu AI odpowiedziało. 😏

Co by nie było, już wszystko zostało wyjaśnione.

W dniu 17.12.2023 o 14:12, MT®©™ napisał:

Teraz te całe AI takie dobre. Do kogo trzeba uderzyć, żeby sklonowali głos Utty i tam zmodowali co trzeba? :E 

Lepiej niech nikt, nic nie robi (takie "pożyczenie" głosu bez zgody właściciela to raczej uczciwe nie jest i ogólnie temat warty poruszenia, ale nie tu). Lektora miejmy w naszej pamięci, jako takie nostalgiczne przypomnienie dawnych, dobrych czasów z. 🤔

Edit:

2 minuty temu, sideband napisał:

AI za spam też dostaje ostrzeżenia?

Także przestańcie spamować tymi pierdami od AI.

Masz świadomość, że sam spamujesz? 

Mnie się wydaje, że mimo wszystko, piszę tu na temat. 😉

Edytowane przez Kakarotto.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AI za spam też dostaje ostrzeżenia?

Także przestańcie spamować tymi pierdami od AI.

• Confused 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edycja limitowana w cenie 229 zł a zawartością miażdży nie jedne kolekcjonerki. Idzie wydać pełnoprawny produkt z gratisami w normalnej cenie jak kilkanaście lat temu, idzie. Gratki dla Twórców.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zrobiłem sobie prezent na święta i zamówiłem właśnie tą edycję limitowana za 229 zł plus wysyłka. Nic tylko czekać i liczyć że już się termin premiery nie obsunie 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, tasak napisał:

Nic tylko czekać i liczyć że już się termin premiery nie obsunie

A to już znamy date premiery, czy jestem do tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Edycja limitowana w cenie 229 zł a zawartością miażdży nie jedne kolekcjonerki. Idzie wydać pełnoprawny produkt z gratisami w normalnej cenie jak kilkanaście lat temu, idzie. Gratki dla Twórców.

A skąd już wiesz że będzie pełnoprawny?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Tomek1623 napisał:

A to już znamy date premiery, czy jestem do tyłu?

Miałem na myśli że ma wyjść w pierwszym kwartale 2024 i niech tak zostanie żeby znowu nie przenieśli na jesień/zimę.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Crew 900 napisał:

A skąd już wiesz że będzie pełnoprawny?

Bardziej chodziło o całokształt, gra + gratisy, za cenę mniejszą od samych listków z kodem. Więc nawet za wersję beta, patrząc na gratisy to i tak będzie tanio 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby była data premiery to sam bym kolekcjonerkę kupił. Ale do końca kwartału w którym ma być premiera mamy 3 miesiące a nie znamy konkretnej daty. Imo będzie obsuwa kolejna jak nic 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data premiery tej gry to tylko jedna niewiadoma. Druga niewiadoma, ta powiedziałbym najważniejsza to jaki stan techniczny będzie na start i jaka ogólnie wyjdzie z tego gra.

Tu mamy właśnie taki przypadek, że protokół "remember, no preoders" powinien być cały czas aktywny, mimo sentymentów.

Ja tam mam obawy, ale mam nadzieję na pozytywne zaskoczenie, oczywiście popremierowe. 😉

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Data wydania niby pierwszy kwartał tego roku czyli do końca marca. Ja racze stawiam, że jest to nierealne gdyż mamy 2 miesiące z groszami do premiery a tu ani gameplay`a ani screenshotów ani żadnych innych informacji.

Ale w oczekiwaniu lub nie :E  Polecam ten samodzielny mod, świetna zabawa:

https://www.moddb.com/mods/true-stalker

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam zrzuty są i jakiś sklecone urywki z rozgrywki tylko to się ma nijak do skończonej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.01.2024 o 22:16, Crew 900 napisał:

Data wydania niby pierwszy kwartał tego roku czyli do końca marca. Ja racze stawiam, że jest to nierealne gdyż mamy 2 miesiące z groszami do premiery a tu ani gameplay`a ani screenshotów ani żadnych innych informacji.

Jak wyjdzie do końca tego roku to będzie sukces, a gdzie tu lada chwila to dla mnie nierealne no chyba że w stanie BETA :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi