Skocz do zawartości
dudi59

GTA / Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie.......................a ja myślałem ze w ferie to sobie juz zagram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) Data premiery napewno sie nie przesunie. R* jako jeden z nielicznych wydawców kurczowo trzyma się dat premiery

2) Nie cieszcie się, oprócz podbicia rozdzielczości nic nie dostaniecie. No jeszcze sterowanie myszką i klawierą. O jakimś podwyższaniu pamieci silnika gry to zapomnijcie. W GTA3 było tak ze samochody po chwili znikały, w VC tak samo i w SA też tak bedzie.

3) Cieszcie się, gdyż do gry starczy sprzęt taki jak do VC, wiec kupować nowego nie trzeba. Ale polecam zakup przynajmniej odtwarzacza DVD.

moze faktycznie ale wole grac na kompie zdecydowanie do GTA wole klawiature+myszke do tego bede mogl wgrywac mody,patche nowe pojazdy i zapewne pojawi sie na mulitiplayer a na ps2 raczej niema takiej mozliwosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie ale wole grac na kompie zdecydowanie do GTA wole klawiature+myszke do tego bede mogl wgrywac mody,patche nowe pojazdy i zapewne pojawi sie na mulitiplayer a na ps2 raczej niema takiej mozliwosci  :)

 

Na klawiaturze nawet nie mozna mocy gazu regulować, no ale dobra, pewnie przy padzie dłużej nie posiedziałeś jesli w ogole. A co do reszty to widać ze jesteś zielony w sprawach moddingu PS2. MP już jest w GTA:SA w kilku misjach. I wątpie aby bardziej się rozwinoł w wersji PC, chcoiaż bardzo bym chciał aby można by było jeździć na dwuch niezależnych ekranach dwoma postaciami. Ale to się zobaczy. Co do modów. Hmm, wszystko co wymieniłeś sie da, chociaż trzeba mieć hdd. A patche? Po co :lol2: . Ma PS2 nie miałem errora "twoja konsola ma zły sterownik soczewki lasera. Ściągnij patch do wersji soczewki XP1213.131 aby móc grać" ;) Zresztą 8 miesiecy robi swoje i wątpie aby na takie bzdury jak przerobienie interfejsu trzeba tyle czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na klawiaturze nawet nie mozna mocy gazu regulować, no ale dobra, pewnie przy padzie dłużej nie posiedziałeś jesli w ogole. A co do reszty to widać ze jesteś zielony w sprawach moddingu PS2. MP już jest w GTA:SA w kilku misjach. I wątpie aby bardziej się rozwinoł w wersji PC, chcoiaż bardzo bym chciał aby można by było jeździć na dwuch niezależnych ekranach dwoma postaciami. Ale to się zobaczy. Co do modów. Hmm, wszystko co wymieniłeś sie da, chociaż trzeba mieć hdd. A patche? Po co  :lol2: . Ma PS2 nie miałem errora "twoja konsola ma zły sterownik soczewki lasera. Ściągnij patch do wersji soczewki XP1213.131 aby móc grać" ;) Zresztą 8 miesiecy robi swoje i wątpie aby na takie bzdury jak przerobienie interfejsu trzeba tyle czasu.

 

heh rozczaruje Cie bo mialem PlayStation i maja ulubiona gierca byl Crash Team Racing, Cool Boarders3 natomiast nienawidzilem strzelanek na PS na padzie poprostu sie w nie gra do dupy a prawie cale GTA:sa polega wlasnie na strzelaniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh rozczaruje Cie bo mialem PlayStation i maja ulubiona gierca byl Crash Team Racing, Cool Boarders3 natomiast nienawidzilem strzelanek na PS na padzie poprostu sie w nie gra do dupy a prawie cale GTA:sa polega wlasnie na strzelaniu...

do ps2 można mieć myszke :P klawe też :P

jak będe chiał to sobie do autek ustawie i będe na MOMO Racing jeździł :E

 

najważniejsze, że będą nowe misje ;) bo na moim kompie mam nadzieje że pójdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że będą nowe misje  bo na moim kompie mam nadzieje że pójdzie 

Mati.pl - na sto procent Ci pojdzie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh rozczaruje Cie bo mialem PlayStation i maja ulubiona gierca byl Crash Team Racing, Cool Boarders3 natomiast nienawidzilem strzelanek na PS na padzie poprostu sie w nie gra do dupy a prawie cale GTA:sa polega wlasnie na strzelaniu...

 

Dual Shock 1 nie miał analogowych przycisków jak DS2. Nie chodzi mi o gałki analogowe ale wszystkie przyciski. Co to daje? No np

 

a) jak mocno naciniesz X tak mocno CJ wcisnie gaz w samochodzie.

b) jak mocno wychylisz gałkę w lewo w prawo, tak mocno wychylą się kołą

c) jak mocno wychylisz gałkę do przodu - tak szybko CJ bedzie chodzić. Są 4 rodzaje chodzu a nie 2 tak jak na PC z wcisnietym SHIFTem czy czymś tam

d) jak mocno nacisniesz kucanie, tak mocno postać w naszej grze kucnie. Czyli np mozna mocą nacisku na klawisz regulować czy nasza postać ma bardziej kucnąć, czy lekko wykukiwać zza przeszkody.

 

Właśnie we wszystkich grach na PC gdzie sie jezdzi denerwuje mnie to, że aby wyczuć płynny skręt lub dostosować predkość jazdy to bez kierownicy trzeba pulsacyjnie nacuskać klawiature. Dlatego w wyścigówki mi sie gra lepiej na konsoli. Nie mając kierownicy PAD i tak daje wiekszą precyzję sterowania niż klawiatura. A co do celowania - fakt, myszką sie precyzyjniej celuje, ale musze przyznać ze celowanie gałkami a gdy nie ma czasu AutoTargeting na PS2 jest bardzi dobrym i wygodnym rozwiązaniem.

 

Podsumowująć. Dla mnie najlepsze GTA: SA było by, z rozdzielczością na PC, datą premiery na PS2, celowaniem z PC i analogowymi klawiszami w klawiaturze do sterowania samochodem, albo w ogole jakiś ciekawy kontroler ze wszystkimi analogowymi buttonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu to przeradza się w dyskusje na temat tego czy lepszy jest PC czy PS2 ... spokojnie my PC-towcy w końcu doczekamy się GTA: SA ... tak samo warto było czekać na HL2 ... Co do Ciebie Solid Snake to nie rzucaj się tak już o tego Twojego PS2 i ciesz się że grałeś już w SA ... :)

Pozdro.

P.S. Rok temu na początku wakacji VC a teraz SA :) Nie mogę się doczekać ... a będę czekał cierpliwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no spoko ja mam MOMO i mi się lepiej gra na kierce :) w wyścigi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja bede miec San Andreas na przełomie stycznia :>

 

:cool: NA PC-ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja bede miec San Andreas na przełomie stycznia :>

 

:cool:  NA PC-ta

 

Takiemu to dobrze...Jezeli to orginal jak nie to ... Ja czekam na premiere w Polsce.

Edytowane przez Bartezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takiemu to dobrze...Jezeli to orginal jak nie to ... Ja czekam na premiere w Polsce.

Że będzie miał okrojoną i co ważne po prostu ukradzioną wersję :exclam::question: Nie wiem ja chyba wolałbym poczekać do czerwca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lipa!!! Szkoda ze tak pozno!! Alwe mam nadzieje ze jeszcze cos sie zmieni!! :D

 

Mylisz sie, można już grać w GTA SA kupujesz wersje na PS2 i grasz na kompie :cool:

 

 

Tylko jest mały problem musisz mieć specjalny program aby móc grać z płyty ktora jest przeznaczona na PS2, a mówie ci jest zajebiście trudny do obsłuzenia, ja siedziałem nad nim około 1 miecha. Ale warto było, gra zajebista.

POLECAM

PS. powodzenia w poszukiwaniach programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GTA SA na PSTwo i mówię wam warto czekać choćby jeszcze rok!!!

 

SPOILERY!!!

 

Tam nie ma rzeczy nie możliwych. Pełen tiuning wozów (prawie tak duży jak w NFS U1).

Możesz tańczyć w dyskotece (gościu tańczy Electro Boogie - czyli robota :) )

W klubach jest masa automatów z grami np.latasz pszczółką po listkach i zbierasz kwiatki ,ale musisz uważać na kolce :D .

Przeszedłem dopiero 10% a tyle rzeczy zobaczyłem że hohohohoho

Mapa jest gigantyczna choć mam odblowaną tylko jedną wyspę z trzech.

Goście gdy stukniesz ich wóz wychodzą z niego i idą ci naj*** nawalić ,jak im gwizdniesz brykę to pokazują Fuck You :)

Texty są niesamowicie śmieszne ,można mieć niezłą bekę z nich :lol2:

Można grać w kosza i zakręcić piłkę na palcu bądż przeturlać przez ramienia :Up_to_s:

Czuć że miasto żyje ludziki śmiesznie gadają ,chodzą w parach trzymając się za ręce ,rozebrał mnie widok 5 ziomali stojących w kółku ,palących faje i gadających. Real Life normalnie :)

Misato jest fantastycznie zaprojektowane ,ogólnie cały świat gry jest niesamowity.

Misję wyjątkowe i bajeranckie ,po prostu najlepsze.

 

W tej grze jest tyle żeczy że niesposób ich tu wipisać bo nie da się tego zapamiętać i nie chce mi się pisać tylko grać :P

A jeszcze nawet nie latałem ani nie robiłem większości rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie, można już grać w GTA SA kupujesz wersje na PS2 i grasz na kompie :cool:

Tylko jest mały problem musisz mieć specjalny program aby móc grać z płyty ktora jest przeznaczona na PS2, a mówie ci jest zajebiście trudny do obsłuzenia, ja siedziałem nad nim około 1 miecha. Ale warto było, gra zajebista.

POLECAM

PS. powodzenia w poszukiwaniach programu.

 

nastepny 'emulator' ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdż sobie do jakiegoś sklepu z grami pograć .

na playstation 2 żecz jasna :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze jednak ze kupilem ten 1 gb ramu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelard
Pójdż sobie do jakiegoś sklepu z grami pograć .

na playstation 2 żecz jasna :Up_to_s:

 

a pan pójdzie do sklepu słownik przeglądnąć rzecz jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...