Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bakume

Głośniki 2.0 do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Kieruj się ku "Superextraluxom" czyli np. HD681 bo mają rewelacyjna jakość dźwięku jak na 95zł do tego są wygodne i mają duże pady, zastanów się jeszcze nad 2 perełką czyli HD668B bo mają szerszą scenę i mniej dokuczliwe soprany :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxell Retro DJ wcale nie są złe. jak ktoś nie lubi ostrej góry i więcej basu, to nawet lepsze od Superluxów. Może technicznie jest trochę gorzej, ale w swojej cenie to i tak świetnie. Do tego dużo łatwiej je napędzić. Co do wygody to na podobnym poziomie do Superluxów - i w jednych i w drugich skórzane pady potrafią zapocić skórę pod nimi. Radziłbym się jednak zainteresować Philipsami SHP2700 - pod względem wygody jest sporo lepiej, bo mają materiałowe pady a brzmienie wcale nie gorsze niż Maxelle. Do tego ta (okazyjna) cena http://allegro.pl/nowe-sluchawki-philips-shp2700-stereo-mp3-hifi-i3212510722.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plopki SHP2700 wydaja sie byc naprawde dobra alternatywą tym bardziej ze razem z przesyłka zmieszczę sie w 70zł. Aro1991 poczytałem recenzje o HD681 wydaje sie ze do ostrego grania "gitary itp." bedą naprawdę ok. Kurcze mam cieżki orzech do zgryzienia :( bo jednak skoro plopki mowi ze graja na poziomie maxelli a nawet lepiej i jeszcze maja materialowe pady to chyba je kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips może i fajnie gra, ale za to ma strasznie tandetne pałąki. Miałem SHP2500 i pałąk pękł w miejscu, gdzie jest mocowanie regulacji pałąka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z trwaloscią jest duzo gorzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips może i fajnie gra, ale za to ma strasznie tandetne pałąki. Miałem SHP2500 i pałąk pękł w miejscu, gdzie jest mocowanie regulacji pałąka.

To chyba nie widziałeś tandetnego pałąka, że tak piszesz. Takie Microlaby K860 czy Cresyn C555h to dopiero porażka.

Kolega ma SHP2500 już ze dwa lata i nic złego się nie dzieje, ale fakt, są mocniejsze konstrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie szanowac sprzęt wiec chyba na 99,9% kupię SHP2700 jednak moze skusze sie na Superlux 681 podbno do gitar nadaja sie bardziej od 681b. Teraz wybor nalezy do mnie ehh ciezko bedzie sie zdecydowac na cos konkretnie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Polli

A co tak zjechałeś z ceny nagle 200zł potem 95 aż doszło do 55zł :lol2:

Tak shp2700 są spoko sam je za pewne zamówie dziś :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak kazdy grosz mi sie przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim wypowiadającym sie w temacie za pomoc :). Słuchawki wlasnie doszly mowa o "SHP2700" Bardzo wygodne, lekkie. Graja także bardzo fajnie jednak slysze troszku za duzo basu. Jednak nie jest to zaden problem poniewaz na ustawieniach karty zintegrowanej ustawie je pod siebie. Jeszcze raz dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

To mam pytanko czy w twoim modelu shp2700 jest krzywo obszyta sztuczna skura między padem a muszlą?? I czy miałeś takie nierówne pady miejscami grubsze, płytsze...? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aro1991 u mnie wszystko ok ale czemu sie o to pytasz ?? hmm a moze chodzi Ci o skore ktora zwęza sie w pewnych miejscach. Jest to chyba normalne w tym modelu wiec luzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prosty mod obcinający bas, nawet nie trzeba słuchawek rozkręcać. Po zdjęciu padów wokół przetwornika masz otwory zaklejone fizeliną - wystarczy częściowo ja usunąć. Im więcej usuniesz (większy otwór) tym więcej basu ubędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo wygląda dosyć dziwnie jak z ruskiego targu pady również nierówno zrobione :E

Ale już rozumiem do tego rekompensuje to super wygoda :thumbup: również się ciesze z tego zakupu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plopki dzieki za info. Aro1991 wygodne sa i to bardzo jak za ta cene to nie narzekam :) Moze zainwestuje w lepsza karte dżwiekowa ale raczej do 100zł nie kupie nawet niczego konkretnego z uzywek( ZS bym pewnie kupil ale co z tego jak nie ma oficjalnych sterownikow na viste a tym bardziej na 7 ) :(

 

 

plopki sa dwa otwory z tego co widze :) nawet jesli bym przesadzil to zawsze moge je z powrotem zakleic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snuffdbko

Taki mały offtopic: Aro1991 wiesz, w moich K550 też jest krzywy pad, a w tej cenie powinno być wszystko w porządku, oraz patrząc, że robi to firma, która jest jednym z najlepszych twórców audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snuffdbko jesli chodzi o obszycie skora to tak musi byc poniewaz muszla jest w takim ukladzie. Jesli sciagnie pady zobaczy i zrozumie ja sie tez nad tym zastanawialem po jego poscie ale teraz juz wiem o co biega :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość snuffdbko

Nie chodzi o obszycie skórą. Wiem o czym mówię. :E Widziałem kilka modeli K550 i to tylko w moim jest ten mankament, dodatkowo tylko w jednym padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarza sie niestety :( jednak nie jest to wielki mankament i da sie z nim zyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwalalm sobie odświeżyć temat. Słuchawki spisują się rewelacyjnie mod zrobil swoje :). Jeśli chodzi o mikrofon także nie narzekam. Jednak obecnie powracam do punktu wyjścia i mam zamiar zakupić głośniki do 200zł + kw. Poczytałem i zainteresowaly mnie dwa nastepujace modele: Modecom MC-HF40 i Genius SP-HF 1800A. Idealnym rozwiazaniem dla mnie będzie chyba właśnie zestaw 2.0 Ponieważ słucham głównie rocka, hard rocka, heavy metalu. Jeśli mogę liczyć na pare opini w sprawie tych głośników, do tego rodzaju muzyki + inne rozwiązania to z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Polli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Creative Gigaworks T20 II. W tym przedziale cenowym bardzo dobry wybór. Lekko przekroczą budżet, ale te 50-60 zł więcej to nie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zapomniałem powiedzieć że żródłem dźwięku będzie zintegrowany uklad Realtek ALC-892 z płyty głownej asrock b75pro3. Pozdrawiam i nadal oczekuje na wiecej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T20 mam i są naprawdę dobre w tej cenie, ale mam też Logitech Z10 i są lepsze - w tej cenie używane powinno dać rade kupić, tylko problem w tym, że nikt się ich raczej nie chce pozbyć ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jakiś wgl mieć bass gdzie do rocka itd też jest potrzebny to zastanów się na shf40u

a shp1800a będą miały bardziej ubogi bass reszta jest w miare dobra pomyśl o tych modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...