Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Amitoza

Top 10 Bohaterów(ek) Anime!

Rekomendowane odpowiedzi

 Wiadomo - każdy ma jakieś swoje ulubione serie anime, ale przecież nie zawsze ulubieni bohaterowie znajdują się właśnie w nich lub nie są ich postaciami głównymi - skoro mamy top 10 ulubionych anime, to teraz dla odmiany top 10  ulubionych bohaterów i bohaterek ! (można równieżrozdzielić np jak u mnie -7:3 - jednak aby suma dawała 10)

 

1. Hitagi Senjougahara (Bakemonogatari) - dosłownie ideał kobiety :E Gdzie takie żyją? (w ostateczności uznajcie, że jestem nienormalny, co wcale mi nie przeszkadza ;))

 

2. Nino (Arakawa Under the Bridge) - cudowna "wenusjanka" z zupełnie niespotykanym sposobem bycia ;)

 

3. Nana Osaki (NANA) 

 

4. Megumi Noda (Nodame Cantabile) - Chyba jedna z najzabawniejszych postaci anime jakie widziałem... Gyabooo ;)

 

5. Maho Minami (BECK) ... why? nie wiem - tak po prostu przypadła mi do gustu ta postać.

 

6. Maria (Arakawa Under the Bridge) wystarczył jeden odcinek wraz z openingiem (5) i już ta postać trafiła do mojego topu bohaterek. 

 

7. Celty Sturluson (Durarara!) Bezgłowy jeździec - Dullahan. Kolejna nietuzinkowa postać która mnie mocno zaintrygowała.

 

 

 

 

1. Shinobu Morita (Honey&Clover) - istny majsertsztyk jeżeli chodzi o bohaterów anime - nie wiem czy ktokolwiek podziela moje zdanie, ale to właśnie on nadał duszę serii H&C. 

 

2. Kou Ichinomiya "Riku" (Arakawa Under the Bridge) no po prostu kolejna nietuzinkowa postać anime.

 

3. Sister (Arakawa Under the Bridge) - transwestyta. komandos przebrany za zakonnice. Dużo tłumaczyć jużchyba nie trzeba :E

 

 

 

 

Troche sporo tutaj Arakawy, ale niedawno skończyłem oglądać to anime, a takie zbiorowisko tak barwnych bohaterów aż prosiło się o wyróżnienie. Dodał bym jeszcze gwiazdę i Kierownika, ale skończyło się miejsce ;).

 

 

 

A jak takie TOP10 wyglądało by w waszym przypadku? 

 

 

 

 

PS. - żeby nie było tak jak w przypadku tematu z top10 anime - nie krytykujemy jakoś rozlegle wyborów na liście innych, ale zawsze można się w pozytywny lub negatywny sposób do nich odnieść - oczywiście bez przesady - sorki Animedb za tamto :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakby miało wyglądać moje Top 10. Chyba, co chwilę inaczej, a ogólnie i tak nie byłoby granicy do 10.

 

Na MAL mam wpisane

 

Senjougahara, Hitagi

Hachikuji, Mayoi

C.C.

Akiyama, Mio

Hirasawa, Yui

Hiiragi, Kagami

Izumi, Konata

Yin

Hei

Pavlichenko, Suou

 

Kolejność przypadkowa... Zabrakło mi miejsca dla wielu, po prostu wpisałem sobie to, co wpadło mi do głowy, z anime, które (wtedy kiedy wpisywałem, chyba jak DTB 2nd się zaczynało) oglądałem lub oglądam. Zabrakło miejsca np. dla Lelouch albo dla Mao z DTB i dla wielu innych - dla dwóch pozostałych bohaterek LS też. :E

 

Nie mam jakiegoś bezwzględnego TOP 10, TOP 1, czy nawet TOP 100. Mogę tylko wymieniać postaci, które przypadły mi do gustu i które lubię, a za którymi nie przepadam (cóż, mało takich, może prócz wszystkich bohaterów HSOTD [poza jedną, moją faworytką] i może prócz bohaterów z AkiSora). Obecnie, jako że oglądam sobie Fairy Tail, zapewne powiedziałbym, że lubię całą ekipę Fairy Tail, złych i dobrych, chociaż ojciec Lucy i Karen nie przypadli mi za bardzo do gustu, ale nie powiem, abym za nimi nie przepadał. Tylko czekać na zadymę w nowej gildii i tą zadymo-muzykę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kintaro Oe (Golden Boy) - geniusz, zboczeniec, kiblowy fetyszysta a do tego szalenie pozytywna postać, pragnąca cały czas się uczyć, poznawać świat i pomagać ludziom. Zacytuję narratora serii: Kto wie, może pewnego dnia uratuje cały świat?

Eikichi Onizuka (Great Teacher Onizuka) - następny zboczeniec z pozytywnym spojrzeniem na świat. Nie ma takiego problemu, którego by nie rozwiązał swoimi dosyć osobliwymi metodami.

Justy Ueki Tylor (Irresponsible Captain Tylor) - kolejny zbok i kolejny facet wygrywający wszystko dzięki swojemu bezpretensjonalnemu podejściu do życia. Do tego żul i niesamowity farciarz. Postać z avatara.

Haruhi Fujioka (Ouran High School Host Club) - sensowna dziewczyna, która nie traci głowy nawet w otoczeniu haremu bizonów.

Kyon (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu) - lubię typa za normalność, sarkastyczne komentarze i za to, że jest jedynym głosem rozsądku w Brygadzie SOS.

Grell Sutcliffe (Kuroshitsuji) - shinigami, psychopata, gej. Dobrze jego naturę oddaje ten cytat: The real Grell is a cheerful sadist who enjoys flirting and bloody murder, sometimes at the same time.

Ladd Russo (Baccano!) - i znowu sadysta/psychopata. Lubię go za jego pogodne podejście do zabijania (śpiew, taneczne podskoki).

Graham Specter (Baccano! Specials) - fan wymienionego wyżej Ladda, domorosły filozof, kopalnia cytatów, a swoimi przemyśleniami lubi dzielić się z innymi. Bardzo lubi. Prawie tak samo bardzo jak niszczyć różne rzeczy. Mistrz w posługiwaniu się kluczem francuskim. Zwłaszcza bojowym.

Kamina (Tengen Toppa Gurren Lagaan) - za bycie super-cool.

Touma Kamijou (To Aru Majutsu no Index) - jej, normalny bohater shounena, bez traumy, nie angstuje, nie jest idiotą, pojedynków nie wygrywa coraz bardziej dopalonym power-upem, tylko sprytem, myśli (!). A do tego standard: gotowy do poświęceń dla innych.

 

Ło, już 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ło, już 10?

 

No, to 10 miało być utrudnieniem :E Na mojej też zabrakło wielu bohaterów, ale postarałem się ująć tych którzy podczas oglądania każdej z tych serii najbardziej mnie zaintrygowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  •  
  • Yagami Light (Death Note) - postać którą nienawidzę i uwielbiam. Nienawidzę za to jakim był skurwie***, uwielbiam za jego nieprzeciętny geniusz. Bardzo kontrowersyjna postać.
  • Lelouch/Zero (Code Geass) - trochę mnie przypomina Yagamiego, przy czym nie jest aż tak negatywną postacią. Dzięki temu mimo wszystko lubię tą postać i podziwiam za nieprzeciętny umysł. Z drugiej strony nie da się ukryć że również potrafił być sukinkotem.
  • Zwei (Requiem for the Phantom) - czyli sympatyczny chłopak, który zostaje przerobiony na mordercę bez skrupułów. Do dziś nie mogę zapomnieć tego podniecenia gdy
    zastrzelił tego dzieciaka i jego matkę. Potem oczywiście się nawraca
    ale jest to postać, która dała mi niezłego kopa :E
  • Shiki (Kara no Kyoukai) - podwójna osobowość, kompletna szajbuska, rządna krwi :E Przy czym potrafi także kochać (jak ja lubię takie pokręcone postacie :E )
     

 

Teraz trochę bardziej normalne :E

 


  •  
  • Revi (Black Lagoon) - silna babka, porywcza, niesamowicie posługuje się bronią, zepsuta do szpiku kości :E -> po prostu zarąbista :E
  • Mokoto Kusanagi (Ghost in the Shell) - piękna, silna, niesamowite zdolności walki, mądra :E -> j.w. po prostu zarąbista :E
  • Mogami Kyouko (Skip Beat) - niesamowita dziewczyna, niezwykle uzdolniona, tylko po prostu zagubiona. Uwielbiam ją za psychozę na punkcie zemsty na Fuwa Shou :E
  • Onizuka (GTO) - zboczony, zabawny, pewny siebie, dba o swoich. Po super gostek
  • Ero-Senin (Naruto) - zboczony, trochę nieporadny momentami, ale bardzo sympatyczny i tak naprawdę dobry człowiek
  • Chizuru (Kanokon) - duże oppai, zbocznona, niesamowita kokieciara. Gdyby mną się tak zajęła jak Kouta-kun, to byśmy chyba z wyra nie wychodzili :E
     

 

 

Lista była by dłuższa no ale miało być 10sięc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 6, ale hardcore'owych.

 

Shinji - NGE

Fumiaki - Occult Gakuin

Yamcha - Dragon Ball

Hanatarou - Bleach

Harunobu Madarame - Genshiken

Wk***iająca narratorka z... tego nowego, co się na bajkach/baśniach niby opiera... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 6, ale hardcore'owych.

 

Shinji - NGE

Fumiaki - Occult Gakuin

Yamcha - Dragon Ball

Hanatarou - Bleach

Harunobu Madarame - Genshiken

Wk***iająca narratorka z... tego nowego, co się na bajkach/baśniach niby opiera... :E

 

jaka wkurwiająca - genialna :E 

 

 

podkładała też głos Kuroko Shirai w Railgun'ie o ile dobrze pamiętam ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki styl narracji jest fajny. W Hayate no Gotoku narrator był zabawny i wypowiadał się w rozsądnych ilościach.

Tutaj? Dużo, dużo za dużo i rzadko kiedy jest to śmieszne... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 6, ale hardcore'owych.

 

Shinji - NGE

Fumiaki - Occult Gakuin

Yamcha - Dragon Ball

Hanatarou - Bleach

Harunobu Madarame - Genshiken

Wk***iająca narratorka z... tego nowego, co się na bajkach/baśniach niby opiera... :E

Kurde, same badass'y 8:E

 

jaka wkurwiająca - genialna :E 

 

 

podkładała też głos Kuroko Shirai w Railgun'ie o ile dobrze pamiętam ;)

Oświećcie mnie, o jaki tytuł chodzi? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie 6, ale hardcore'owych.

 

Shinji - NGE

Fumiaki - Occult Gakuin

Yamcha - Dragon Ball

Hanatarou - Bleach

Harunobu Madarame - Genshiken

Wk***iająca narratorka z... tego nowego, co się na bajkach/baśniach niby opiera... :E

Tak na początku patrzę i widzę Shinji'ego, przecieram oczy, bo może mam zwidy lub omamy ale nie, Shinji wisi jak nic. No ale dobra patrzę dalej Fumiaki (kolejna łajza) ........ chwila zamyślenia, bo jeszcze nie do końca dotarło o co chodzi i ....... eureka. Crush wymienia top 10 najgorszych postaci z anime :E a w zasadzie 6. Przy czym narratorkę to bym pierdyknął chyba na pierwsze miejsce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka wkurwiająca - genialna :E 

Wkurwiająca, że hej! Tak samo jak Kuroko. I ten skrzypiący głos... meh not like it.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiająca, że hej! Tak samo jak Kuroko. I ten skrzypiący głos... meh not like it.

 

Ja jak tylko ją słyszę to leże ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nic do głosu nie mam (tym bardziej do Kuroko... :E), ale tego po prostu jest za dużo... Ciągłe wtrącanie joke'ów, opisywanie każdej sytuacji, tłumaczenie najmniejszego szczegółu... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nic do głosu nie mam (tym bardziej do Kuroko... :E), ale tego po prostu jest za dużo... Ciągłe wtrącanie joke'ów, opisywanie każdej sytuacji, tłumaczenie najmniejszego szczegółu... :E

 

A w jakiej baśni narrator się mało udziela? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wiadomo - każdy ma jakieś swoje ulubione serie anime

A co to jest to anime? :hmm: Pytam bo nie wiem czy też mam jakieś ulubione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej baśni narrator się mało udziela? :E

To, że coś jest norma, nie znaczy, że jest dobre, o! :E A najlepszy narrator to głos Norio Wakamoto z Hayate no Gotoku!

 

Update:

A co to jest to anime?

Radzieckie bajki z lat '30 XIX wieku, rysowane na płótnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard - Hellsing

Dante - Devil May Cry

Meme Oshino - Bakemonogatari

Mikoto Misaka - To Aru Kagaku no Railgun

Moka Akashiya - Rosario + Vampire

Sekai Saionji - School Days

Syaoran - Tsubasa Reservoir Chronicle

Yuji Sakai - Shakugan no Shana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Allelujah (Hllelujah) Haptism - Gundam 00

2) Shinn Asuka - Gundam SEED Destiny

3) Rei Ayanami - NGE

4) Masahiro - Shounen Onmyouji

5) Lacus Clyne - Gundam SEED

6) Dante - Devil May Cry

7) Stella Loussier - Gundam SEED Destiny

8&9) Ryner Lute & Ferris Eris - The Legend of the Legendary Heroes

10) Apollo - Aquarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milkilys, widać że lubisz gundama :D

 

Moja lista (bez klasyfikacji, ale gdyby była, Alucard zjada konkurencję):

 

Kintaro Oe (Golden Boy - pozytywny w cholerę)

Eikichi Onizuka (Great Teacher Onizuka - całokształt)

Kyon (Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - komentarze)

Kamina (Tengen Toppa Gurren Lagaan - ogólna epickość)

Touma Kamijou (To Aru Majutsu no Index - chociaż tutaj bym się wahał między nim a panną railgun)

Alucard (ale z Hellsinga Ultimate - dużo lepszy)

Panty & Stocking ( PSWG - nie da się pisać o nich pojedynczo!)

Taiga & Ryuji (Toradora! - też nie da się pisać o nich osobno, jedno bez drugiego nie istnieje)

Chiaki Shinichi (Nodame Cantabile - za bycie uber pro muzykiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie no.1 = Iria

 

2. Usagi Tsukino (Sailor Moon)

3. Rally Vincent (Gunsmith Cats)

4. Pierwsza Beatrice (Umineko no Naku Koro ni)

5. Belldandy (Ah! My Goddess!)

6. Chi (Chobits. Chociaż tego kota Chi też lubię ^___^)

7. Naomi Armitage (Armitage III)

8. Ai (Video Girl Ai)

9. Sawako Kuronuma (Kimi Ni Todoke)

10. Yano (Kimi Ni Todoke)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Misaki Mei (Another 2012)

2. Yurippe (Angel Beats)

3. Iwasawa (Angel Beats)

4. Yuno Gasai (Mirai Nikki)

5. Lain (Serial Experiments Lain)

6. Lucy (Elfen Lied)

7. Misa Amane (Death Note)

 

Póki co więcej nie ma. Jeśli zna ktoś coś fajnego, podpadające pod rodzaje psychologiczne, horror, dramat, okruchy życia to proszę na PW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W większość te skriny robione w przerywnikach filmowych a w prawdziwym gameplayu ta gra już tak cudnie nie wygląda 🥲
    • Odnośnie hałasu: Kupiłem na próbę "odnawiany" (refurbished) dysk enterprise Toshiba z serii MD i... spodziewałem się, że będzie gorzej. Ja osobiście do PC bym czegoś takiego nie włożył (od prawie 10 lat mam tylko dyski SSD), ale w NASie pracującym w tym samym pomieszczeniu, ale ok. 4m od moich uszu nie sprawia to problemów. Na pewno nie jest to tragedia w stylu opisów, że "takie dyski można używać jedynie w serwerowni albo w piwnicy".
    • Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... - pilota Emocje to biorą u mnie górę jak widzę jak ktoś lata totalnie bez głowy i poszanowania innych - a takich jest 90% użytkowników dronów. Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, (...) myślałem, że to ogarniesz. - skoro mnie łapiesz za słówka, to cóż: taste your own medicine Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie. - widocznie nie wiesz jak działa moje myślenie w tym temacie. Latam z poszanowaniem prawa i prywatności. Jeżeli podczas nalotu, ktoś do mnie podejdzie i poprosi o nie publikowanie wizerunku, to postaram się mu wytłumaczyć, że charakterystyka mojej pracy nie polega na nagrywaniu wizerunku. Jeżeli to nie poskutkuje to pewnie skończy się na policji i sądzie. Ale ochrona i poszanowanie prywatności nie zabrania mi wykonywania swojej pracy. I zaklinanie przez was rzeczywistości tego nie zmieni. To co jest przerażające w dronowaniu to nieświadomość ludzi. Kupuje sobie jeden z drugim drona. Lata i dopiero po jakimś czasie dociera do niego, że są jakieś przepisy regulujące loty. a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: - a jak by kręcili z chodnika kamerą to byłoby ok?
    • To też nie jest tak, że gra jest słaba, bo nie jest. To nadal dobra, a w niektórych aspektach bardzo dobra gra. Zadań pobocznych ogólnie jest niewiele w porównaniu z innymi Sandboxami i moim zdaniem dobrze, są zadanie, słabe, średnie i dobre. Jestem w 10 rozdziale i póki co nie spotkałem zadania pobocznego, które zapadałoby mi na tyle w pamięć, że mógłbym je nazwać bardzo dobrym. Ot, takie typowe jrpg-owe poboczniaki, jeżeli ktoś oczekuje tego typu zadań to się nie zawiedzie. Mimo wszystko podobało mi się zadanie z Johnnym (nawet pomimo zbieractwa, które trzeba było dla niego zrobić).  Fabuła główna jest spoko, jeżeli człowiek się głównie na niej skupia to naprawdę da się zaangażować "emocjonalnie", problem w tym, że jest jednak sporo rozpraszaczy i sama fabuła jest rozciągnięta względem oryginału. Już nie będę pisał o zmianach, które w niej nastąpiły, bo to każdy sobie oceni osobiście (każdy, który grał w oryginał oczywiście). Fajne też są relacje między bohaterami, ich komentarze i rozmowy, a tak jak już ktoś pisał, zdecydowanie relacja Tifa-Aearith (i to jak to wpływa na Clouda) robi tu robotę.  Ja zdecydowałem, że po 10 rozdziale skupiam się już praktycznie tylko na głównej fabule, 57 godzin za mną, myślę, że dobije do 70.
    • Do kupienia u jednego sprzedawcy jak wejdziesz w nowy teren po wyjściu z bazy jak popchniesz fabułe to siedzi na poludniu. Normalnie Gromoszczęki czy inne dziadostwa strąca bez problemu, tego brakowało bo ten łuk startowy to szrot jakich mało. PS. Do jego kupna jest wymagany worek nadymiacza więc jak już takie spotkamy to nie rozwalamy mu baku na plecach bo rozsadzi worek i nici z zakupu -trzeba ubić tak aby nie eksplodował wtedy wyleci na 100%
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...